GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fan2005 fakt, Roberto jednak powinien trochę więcej. Fati dostał podwyżkę w najgorszym momencie.
1
@Kurkmen Ja się cieszę, że przedłuża. Zarobkowo zrobił bardzo duży zjazd i będzie zarabiał tyle co Fati.
8
@Encore przede wszystkim co tu robi Ronaldo
9
@Clue Musisz być prawdziwym królem na imprezach
6
@Danny Gaucho no, ale trochę taki oklepany ten scenariusz, bo dobro wygrało.
0
@Vebrol odstaw te narkotyki
7
@MarioVeB! ja najbardziej lubię mizerię, choć wiem że to nie jest (chyba) surówka
1
@Oskar00 oj, też uwielbiam grać w deszcz.
0
@maroon że jak?
0
@chosenone i teraz pytanie w którą propagandę wierzyć :)
0
@bartekvisca prezesi zapewniają, że tak. Krytycy mają inne zdanie. Jak będzie naprawdę pewnie okaże się w okolicach października :)
0
@Pogba lub nie będzie chciał
5
Polska w wąskim gronie
7
@norbi77 Niestety też to słyszałem... Miałem właśnie pisać tutaj, ale stwierdziłem że nie będę się bardziej denerwował i wrzucał sobie bardziej w świadomość jaki kompleks mają oraz jak bardzo się nie znają polscy dziennikarze i spróbuję szybko zapomnieć. No cóż, Ty mi przypomniałeś :)
0
Właśnie odpalam na słuchawkach wczorajszy Hejt Park. Nie chcę aby Michniewicz był tylko i wyłącznie obarczony za porażkę, no ale mam nadzieję że również sporo mocnych słów poszło w jego kierunku.
Czy się tego spodziewam? Nie specjalnie. Przypuszczam że będzie wybielanie kumpla. No ale może się zaskoczę.
0
@Comentateiro a nie było przed przerwą reprezentacyjną, zwieńczone wygraną z Realem 0:4 ?
7
Dobrze się zestarzał ten komentarz :D
Oczywiście nie obarczam trenera w całości
0
@AdamaTraore zależy czy jesteś prawdziwym Polakiem sąsiadem
1
@Hubsao o chust, no cóż w końcu mogę powiedzieć, że coś takiego widziałem
4
FC Barcelona vs Polska Reprezentacja, ale to byłby mecz.
0
@FCB_dimiC No przegramy, a co ma być.
8
Moim zdaniem nasz awans z grupy nie jest jeszcze wykluczony. Trzeba wygrać z Arabią na farcie i liczyć, że Argentyna wygra swoje dwa pierwsze mecze. Potem uderzamy do Messiego i wysyłamy mu link do La Rambli i wysyłamy screeny jakich ma tu fanów (masqa się na parę dni zbanuje). Oczarowany Leo postanowi, że się nam podłożą, wbiją sobie samobója i nie będą w ogóle atakować, w konsekwencji uda nam się zremisować. Cztery punkty przy odpowiednim układzie dadzą nam awans.
0
@Janiama ale my nie gramy piłkarzami z naszej ligi
2
Ehh i pomyśleć, że gdybyśmy strzelili 6 bramek więcej, to my byśmy wygrali.
3
Da się jakoś gorzej trafić, niż być jednocześnie kibicem FC Barcelony i Reprezentacji Polski?
Może to już czyściec jest. Ciekawe co nabroiłem za życia
2
No trochę do poprawy jeszcze mamy xD
45
Lewandowski jak patrzy i obserwuje xd
Przyjdzie Ci grać w LM w koszulce Barcelony, to się przyzwyczaisz do takich wyników xD
1
Ciekawe czy kumple Michniewicza na Kanale Sportowym będą tacy wygadani jak u Brzęczka i Sousy
2
Jaki my gramy paździerz. 38 milionowy naród w coś strasznego jakie my mamy zaległości w piłce nożnej
0
Trzeba wybaczyć Lewemu, gra o transfer do Barcelony. Bayern właśnie obniżył jego cenę o 5 milionów