68

My byśmy dzisiaj od Liverpoolu dostali pewnie z 5:0, ale za to byśmy wygrali z Realem.

0

@Conradxc a pamiętasz jak Barcelona wygrała 4:0 z triumfatorem ligi mistrzów i la ligi grając na wyjeździe? Ja też tak

1

@Hosh ja Valverde broniłem i za 2 lata bronić będę, ale to wciąż nie jest zatrudnienie trenera z topu. Guardiola, Lucho i teraz Xavi w sumie to samo. Ale niektóre opcje faktycznie mają to dobre DNA i mogą mieć odpowiedni gen trenerski, a u niektórych właśnie szukanie się tego DNA na siłę

0

@tristan87 ale te zdjęcia i ich obecność tam jest memiczna xd

4

To ciekawe, że Real w ciągu 6 lat zatrudnił takiego fachowca jak Ancelotti, a my zatrudnialiśmy treineirów pokroju Velerde, Setiena czy Koemana

1

Strasznie szkoda tych zmian Kloppa, zdjął w tym samym momencie Hendersona i Thiago, po tym gra całkowicie siadła, a Liveprool już nie stworzył żadnej sensownej okazji. Przed tą zmianą Real coraz bardziej wchodził we własne pole karne. Czy tak to by Real przegrał? Pewnie nie, ale pogadać sobie można xd

0

@Hosh czyli mógł być jeszcze gorszy finał? :D

1

Myślicie że Villarreal by tu więcej zdziałał?

2

@Nerazzurro a czarne to białe, a białe to czarne

0

@Cichodeyka tak, liga mistrzów, efl cup i fa cup

15

@barcelonaLM łapy by mu się połamały xd

5

Dziękować Bogu, że się ten Real potknął w PK, bo jakby w takim stylu wygrali potrójną koronę, to już serio bym się popłakał. A tak to wciąż można im przypominać, że nigdy nie wygrali xd

0

@AlexMQUC nie stracił dwa razy, dzisiaj stracił

0

Liverpool na 3 finały w tym sezonie 3 razy nie strzelił ani jednej bramki.

5

Hahahaha, ten obrazek jak oklaskują sędziów przejdzie do historii, memy do końca życia przy każdej okazji xd

37

To ciekawe że o Kloppie nikt nie pisze, a jak City odpadło to najwięcej krytyki dostał Guardiola

3

Szkoda, że Valverde zepsuł ten strzał...

3

To ładne, że piłkarze Realu płaczą ze wstydu w jakim stylu to wygrali

0

No i musiał wspomnieć Bayern xd

2

Ten Marcelo stał się takim memem xd

1

@Kapitan hawk Luis czekamy

0

Liverpool tworzył sytuacje, a potem Klopp zrobił zmiany

6

Szpaku chyba ma więcej płacone za 120 minut xd

1

Coś tam grają, ale trochę to wygląda jak psycha sitting

6

@Traba727 on akurat ma umiejętności

0

@Gomess oby dzisiaj

3

Co za symulant, powinien dostać czerwo za to

0

Postawiłem właśnie 300 zł na Liverpool handi - 1 po kursie 5.03.

Jest na STS zakład bez ryzyka, ale trzy razy trzeba obrócić https://m.sts.pl/bonusy/finał-ligi-mistrzów-bez-ryzyka-1 po kursie 1.91

3

Szkoda ze realizator jeszcze nie pokazał powtórki z analizy VAR, bo jednak będąc obiektywnym, to wyglądalo do tej pory na to jakby Real został przekręcony. Ja tam nie widziałem żeby to było podanie do Benzemy od gracza Realu.
No ale oby prawidłowo to ocenili.

4

I tak to jakiego gola prawie strzelili jest absurdalne, obrzydliwe jakie gole zdobywają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?