GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gaucho104 bo nie mamy, Lengleta, Umtitiego i niestety (którego lubię) Minguezy nie można liczyć jako ktoś kto mógłby być podstawowym zawodnikiem, a Pique takim był.
0
@Clue No jak wystrzeli to będę super szczęśliwy, że się myliłem. A co jak nie wystrzeli? Pique według twojego planu już nie będzie. Czy nie lepiej żeby Pique odszedł za rok? Czy tak nie byłoby bezpieczniej?
0
@gaucho104 rozumiem, że chcesz abyśmy znowu się bili w LE
4
@Herato Ciężko ocenić obiektywnie, bo Kake jako piłkarza zawsze bardzo doceniałem, a Dembele ani trochę ;)
0
@Clue ja się czekam aż się wszyscy dowiecie jakim przeciętniakiem jest Christensen. Plus ktoś przyjdzie? Mamy dużo potrzebnych transferów. Nie wiem czy wymuszanie na zarządzie jeszcze jednego transferu, kiedy mamy taką sytuację, a nie inną - jest odpowiednie. Pique powinien zostać. Szczególnie że pod wodzą Xaviego serio dobrze grał.
Ja nie widzę pary stoperów Garcia + Araujo na cały sezon.
0
@Clue jak my obrońców nie mamy.
3
@Medium liga mistrzów nasza
66
Pjanic Roberto
---Busquets---
ależ piłeczka będzie chodziła
0
@Comfortable_ no niestety wtedy trzeba klikać i wczytywać na nowo stronę :/
@Worny no jak widzę, że najlepiej się odnajdują komentarze cieszące się że Mourinho wygrał, nie uważam żebym przesadzał. Mogłem innego języka tylko użyć, ale pisałem co mi przyniesie ślina na język.
3
@Comfortable_ tak, czasami klikam przycisk Najlepsze. Ciężko inaczej ogarnąć co się działo, jeśli na przykład był mecz, formuła 1 albo harry potter. Nie da się przeskrolować.
2
Co się się zrobiło na tym forum. Nie było mnie parę godzin przy internecie, wracam i sortuję najbardziej lajkowane komentarze, a tam co? Przeważają pokroju "Vamos Mourinho".
Co z Was za kibice jeśli nie pamiętacie (albo się nie dowiedzieliście) co ten człowiek gadał o naszym klubie. Jak reagował na porażki. Jak bardzo zniszczył nasz pijar i wykreował to jak się mówi o Barcelonie. Nadal czasami widać tego skutki. Wtedy (jak dostawał od nas wpie**ole) był wciąż wielkim THE SPECIAL ONE i jego zdanie w futbolu się liczyło.
Ale czy to mnie dziwi co tu się wypisuje? Po tym jak najczęściej krytykowani tutaj są ludzie pokroju Guardioli czy Messiego? Ani trochę, zaczynam się przyzwyczajać.
Będę Mourinho zawsze życzył jak najgorzej. Szkoda że wygrał.
1
Słuchaj Roberto, głupia sprawa wyszła
3
o cholera, ale wariat
1
@ranger3120 Nie przetestuję Ci tego teraz, bo jestem na linuksie obecnie. Mówię, przetestuj inny skrót klawiszowy. Na przykład: Shift + jakaś litera i zobacz czy się wpisała duża.
Google: "W przeciwieństwie do klawiatur fizycznych, na Klawiaturze ekranowej nie możesz jednocześnie wcisnąć kilku klawiszy. Dlatego też użycie kombinacji klawiszy (np. ALT+F4) wymaga wciśnięcia pierwszego klawisza (w tym przypadku ALT), a następnie drugiego klawisza (w tym przypadku F4) i na końcu ponownie pierwszego klawisza. Drugie wciśnięcie klawisza działa podobnie do zwolnienia klawisza na klawiaturze fizycznej."
2
@ranger3120 możesz jeszcze spróbować z klawiaturą ekranową xd, tam też powinny się zachowywać skróty klawiszowe tak jak są przypisane do systemu (przetestuj też inny skrót klawiszowy).
1
@ranger3120 możesz zobaczyć w trybie awaryjnym czy takie coś się dzieje (wpisz w Google: Tryb Awaryjny Windows).
Możesz też podłączyć inną klawiaturę i przetestować.
1
@ranger3120 brzmi absurdalnie. Może Ci się jakieś spięcie robi. Nie ma takiego skrótu klawiszowego.
0
@KierownikLucas jakby tak było, to przy naszej obecnej sytuacji już byśmy przegrywali 10:0 xd
4
@AllBundy czy sprzedałbym 17latka za 80 milionów? Oczywiście, że tak :P
0
@Firestone a ogląda się ze względu na wynik? :P Ja nie oglądam, ale z innych powodów
3
@Worny zdrowie jak zdrowie, wypadek losowy, ale szkoda że Lenglet zaliczył taki zjazd, szczególnie że 2 lata młodszy od Umtitiego. U Valverde Lenglet potrafił być szefem, a przecież wszyscy zakładaliśmy, że tylko się rozwinie.
14
La Rambla + całe dziennikarstwo w pigułce
https://i.imgur.com/Ob6NdXW.png
1
@MesQueUnClub_87 całkowicie się z tobą zgadzam. Ja po prostu nazywam cały jego pobyt w Barcie nieprofesjonalnym. Zastanawiałem się czy pod słowem "toksyczna" nie kryją się też inne rzeczy, na jakie nie zwróciłem uwagi.
0
@ViscaBarca123 ok, rozumiem. Dzięki. Staram się na ten moment omijać wszelkie twitty z tym tematem i przeczytaj calutki kontekst. Jednak sporo osób pisze na ten temat i się człowiek lekko niecierpliwi :)
0
@mcsarna czemu jest toksyczna?
0
Da się przeczytać tutaj cały ten wywiad Laporty? Widzę tylko 2 pojedyncze wypowiedzi na TikiTaka. Będzie taki artykuł, czy ważniejsze są jakieś plotki transferowel, a może jest i jestem ślepy?
1
@DaPidejpi zależy co się robi i ile zarabia.
3
Tak było? XD
1
Potwierdzam, jest zajebiście. Chiny też zjemy
https://www.facebook.com/photo?fbid=553861742771554&set=a.322039355953795
0
@Destroyer_of_Worlds no spoko, ale to w ogóle nie broni fatalnej pozycji ekonomicznej Hiszpanii, a nawet jeszcze bardziej po niej jedzie.