GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 najlepszym? Myślę, że najgorszym
0
O lol Diaz już 25 lat, byłem pewien że to typowy młodzik
3
Jakim prawem bez żółtej? To była kontynuacja interwencji jak to był faul taktyczny
2
To jest niesamowite jak drużyny grając z Realem nie potrafią kończyć akcji. Takie City w dwumeczu też powinno z 10 bramek strzelić więcej
2
@draxidox masz Lenglet - Umtiti
1
Komentorzy sobie gadają podczas finału ligi mistrzów, że jednej z drużyn rozpoznawalnością jest to, że wolno grają i nie potrafią wyprowadzać akcji - to dużo mówi
1
@msmsms to nieistotne, to Real
12
Ja już widziałem jak mu ta piłka wpada za kołnierz
0
Powiem wam, że Mane z Lewym będą dobrze chodzili
20
Ter Stegen jeszcze się do tego strzału nie wybił
1
Mieliśmy przed chwilą trailer jakiego gola strzeli Real po tym jak Liverpool nie wykorzysta szansy
7
Co za buce na stadionie. Co ta dziewczyna jest winna
7
@hardmind to akurat eksperci w tym :D
0
Wiecie dlaczego 6 minut? Bo nie 5, ani nie 7. Dziękuję
0
Ahh ta nowoczesna Europa. W Polsce dawno sobie poradzili i po prostu nie wpuszczają kibiców jednej drużyny na stadion i ch*j xD
3
Jedno jest pewne, nieważne jaka drużyna przegra, to wymówkę już mają xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
TVP czyli jak przesłodzić zawodnika.
3
Przelew Pereza coś nie chce dojść i już przekładają.
3
Najbardziej lubię jak w studio wymyślają nowe powiedzenia, przysłowia i inne zwroty, bo ciągle coś przekręcają xD
1
@macio_944 do 3 razy sztuka i w końcu wszyscy zobaczą, że Real jest słaby?
0
@AdamaTraore nie ma czegoś takiego jak laptop gamingowy.
2
@macio_944 no i jak wygrają to w 14, bo 11 + 3 sędziów, a VAR będzie grał w fortnite w tym czasie
1
Jak Real wygra dzisiaj Ligę Mistrzów to w skali od 1 do 10 jak bardzo będzie bolała dzisiaj dupa i dlaczego 11?
0
@Rafix98 zajebiście mocny
19
@4drian0 Przecież jutro przegrali.
0
@Survier czasami się tu różne rzeczy dzieją :D a więc sorry
7
@Survier jesteś głupi czy jakiś troll i nie kumam konwencji? :P
2
@Peciak no ale to chyba nie znaczy, że Laporta powinien konkurować z PSG w kwestii pensji dla Dembele? Niech dostanie ostateczną ofertę (lub już dostał) i niech wybiera Francuz.
Wielu piłkarzy obecnie godzi się grać za gorsze pieniądze, niż dostaną w paru innych klubach. Dembele nie może być wyjątkiem, szczególnie że nie zasługuje ze względu na swój nieprofesjonalizm i dotychczasowy pobyt w FC Barcelonie. Pół roku nie może zamazać wcześniejszego okresu. Skąd mamy wiedzieć czy stał się profesjonalistą, bo chce być profesjonalistą, czy zależy mu tylko na kontrakcie, a potem znowu Fortnite.
1
@Clue napisałeś "ten". Nie zrozumiałem, że chodzi konkretnie o wymieniony w informacji, myślałem że chodzi o ten który się własnie kończy. Szczególnie, że napisałeś "jak odejść to w dobrym stylu". A jeszcze nie wiemy jak zagra w przyszłym sezonie :). W każdym razie się nie zrozumieliśmy, nie było tematu.