GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
34
Wielka Brytania nawet już zablokowała ruch lotniczy dla Rosji, a nie zrobili tego Niemcy. Pewnie czekają aż wszystkie kraje pójdą w ślad Polski, Czech, Łotwy czy Estonii i wtedy będą zgrywali głupa, że oni też chcieli i już blokują (wszystko dookoła będzie zablokowane, więc i tak bez tego samoloty nad teren Niemiec by nie wleciały).
1
@kamilop mnie by było wstyd tak dukać
0
Smutne jest to, że w takiej sytuacji, kiedy komunikacja międzynarodowa jest szczególnie ważna, my mamy prezydenta, który praktycznie nic nie potrafi powiedzieć po angielsku.
Przeciętny maturzysta mógłby mu robić za tłumacza. Może i tak by było kiepsko (jak na wymagania), ale wciąż dużo lepiej.
58
Polska vs Ukraina
https://scontent.flcj1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/273797550_2747971062174800_7695823642505826038_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-5&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=bjJiG6uX70gAX8bz_jQ&_nc_ht=scontent.flcj1-1.fna&oh=03_AVKgwG7HPKvRlP1IOqFiiEBsVOThlv0h5nKSMiGsPyGVzQ&oe=623F87E4
48
Jeśli ostatecznie uda im się obronić, to trzeba ich koniecznie włączyć do NATO i może nawet do UE, jeśli będą tylko chcieli.
14
Stano momentami zaczął odjeżdżać i udawać, że się zna na każdy temat, ale śmiać mi się jak już któryś raz czytam, że nie szanuje innych ludzi.
Część widzów nie rozumie, że on w HP często wciela się w odpowiednią rolę. Gadając z lewakiem będzie szukał argumentów prawicowych, gadając z prawkiem będzie szukał argumentów lewicowych.
W temacie piłki nożnej też nikomu raczej krzywdy nie zrobił. To, że czasami nie jest obiektywny, nie znaczy że jest złym człowiekiem
https://x.com/JablonskiDoktor/status/1497349744003276801
0
@Emhyr gdzie można poczytać o tych błędach?
0
@potrojnakorona pytanie jaka to będzie konkretnie pomoc.
5
@IronSanHybrid rada bezpieczeństwa potępia jakąś inwazję, wow niesamowite. Jeszcze niektórzy mają czelność się wstrzymywać, bo weto rosji to już oczywiste. W ogóle co za idiotyczny system, na upadku Polski się wzorowali?
0
@normasubiektywna i tu się zgadzam :)
0
@busquets5
"puknij się w głowę, Ukraina miała x razy mniej zawodowych żołnierzy, a cywile którzy dostali broń ledwo potrafili ją obsługiwać"
ale nie ma co dyskutować. Oby nikt z Ukrainy nie był oceniany źle, a Putin został całkowicie skreślony i zapamiętany jako ten najgorszy i przegrany przez historię.
0
@Tomo_95 dzisiaj tak na to patrzysz, jeśli przegrają, to za jakiś czas ludzie spojrzą historycznie na Rosję jak na militarnego kolosa i malutką Ukrainę, która miała czelność się z nim bić.
Oby tak nie było i oby się wybronili.
2
@busquets5 jeśli Ukraina straci Kijów i w konsekwencji kolejne miasta, to za 20 lat tacy jak Ty będą opisywali Zełenskiego: "morderca który zachęcał do walki i wydawał rozkazy, to nie miało prawda się udać, zostali pozostawieni sami sobie, nie mieli wsparcia, powinni się poddać od początku"
Oby tak nie było i oby się wybronili.
25
Cokolwiek się wydarzy w nocy w Ukrainie, to mam nadzieję, że Polacy przestaną gadać te bzdury, które są zawsze w okolicach rocznicy Powstania Warszawskiego czy innych heroicznych bojów naszych przodków.
Przebyłem sporo dyskusji w internecie i na żywo z 21-wiecznymi mędrcami Polakami i słuchałem wciąż tych samych argumentów: "i tak nie mieli szans", "poszli na pewną śmierć", "mieli nadzieję że wygrają? To byli zwykli głupcy", "idioci podejmowali walkę z dużo silniejszym wrogiem"... Może do niektórych pustych łepetyn coś dojdzie, że czasami w życiu nie decyduje racjonalizm i chłodne kalkulacje.
Powodzenia Ukraincy
15
Grupy przestępcze prowadzące dezinformację na La Rambli? Będę miał teraz was wszystkich na oku jeszcze bardziej, niż wcześniej.
2
@koksik2700 nie lubię zimy ogólnie :)
A mój komentarz to taki żart, raz w życiu wypadałoby zobaczyć xd
6
@MesQueUnClub96 co za szczęściarze
0
@AbelKabel a ok, ja nie mogę porównywać Polski do Szwajcarii, a Ty możesz porównywać Polskę do innego kontynentu.
@Gall mnie chodzi o dostęp do broni nie konkretnie w kwestii wojny.
33
Anonymous jak zwykle robi więcej, niż konkretni politycy. Pamiętam jak dzielnie walczyli, żeby nie wprowadzić ACTA w internet (to pierwsze).
Kto wie czy gdyby tamta ustawa przeszła, to czy teraz byśmy mieli możliwość komentować sytuację na żywo i wiedzieć co się dzieje.
5
@Kusco15 wiedziałem, że ktoś za chwilę wyjedzie z USA. Ty patrz na Szwajcarię
@Abominacja broń miotająca pociskami przeznaczona do obrony osobistej i ochrony mienia indywidualnego i społecznego.
19
miałem malutką nadzieję, że Lewica choć po aktualnych wydarzeniach zmądrzeje, ale niestety na głupotę nie ma lekarstwa. Tak, na wojnie i w czasie niebezpieczeństwa są tylko czołgi i myśliwce
Osobiście od zawsze jestem proponentem, aby zwiększyć dostępność do broni w Polsce (zwiększyć, a nie sprzedawać jak bułki w sklepie)
0
@potrojnakorona przecież wysłali z 2 tygodnie temu, co prawda w końcu ostatecznie nie wysłali, ale mieli wysłać.
Masz jakieś stare info albo jednak wyślą.
0
@Adamski69 no nie, zobacz sobie zresztą że w nocy nic nie pisał, raczej normalnie spał, nie musi teraz pisać że nie wyrabia xd Wiem, bo wstałem wcześniej od niego i nic nowego nie było :)
ale może wygląda to, że się "czepiam", bo sam go obserwuję od paru lat i już widziałem sporo popisów jego ego - wtedy takie coś też się inaczej czyta. Mimo wszystko go obserwuję i doceniam.
21
Robi spoko robotę i łatwy dostęp do szybkich informacji, ale takie robienie z siebie bohatera też jest bez sensu xd
3
@Bykunn mam nadzieję, że siła i motywacja zwykłych ludzi coś zmieni
@tobiasson92 nie wiem jak doszedłeś do takich wniosków, że oczekuję wysłania wojsk
30
Wstyd za to jak się zachowują Niemcy. Może chociaż w zamian się zajmą jakimś poważniejszym tematem. Może tym, żebyśmy nie palili węglem?
10
@agrad0 nie, tak to się nie odbywa. Pieczę wtedy nad tym prawem będzie sprawowało NATO i zazwyczaj samoloty są odeskortowane przez myśliwce, a nie są zestrzeliwane. Nie gadajcie głupot.
Jestem przekonany, że decyzja jest wspólna z UE i NATO.
17
Dyskusje na twitterze i wymiany zdjęć ze spotkań, by oceniać które opcje w polskiej polityce były bardziej pro-rosyjskie, a które pro-niemieckie, jest po prostu obrzydliwe.
Oczywiście najwięcej takich dyskusji budują ludzie związani z POPiSem. Ten kraj jest obrzydliwie zniszczony politycznie.
POPIS i ich wyborcy rzucający się nawzajem sobie do gardeł, to najgorsza zakała tego kraju.
21
Brawa dla Twittera
Nasza moderacja mogłaby się uczyć :)
0
@anxted i pozostałe 3 reprezentacje