GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
To OZN to ma niesamowite tempo. Mogli się spotkać w przyszłym tygodniu, nie ma co się śpieszyć.
Inna sprawa, że średnio wierzę, że coś tam konkretnego ustalą. Pewnie sobie popie**olą przed mikrofonem i to by było na tyle.
1
@macio_944 a do tego jeden nieogolony
12
Dwóch przestępców, w tym jeden zbrodniarz wojenny, na jednym zdjęciu.
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/274989917_4936532329728022_4046253880924187407_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=XQoKJpmebi0AX8DXGbK&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=00_AT-cGvumtdu9aP4SpNi0b5lXTQ-GS6hVnYf2UGz7P9yiRw&oe=6220B8E4
7
Taka sytuacja
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1645941707NFfuLvLiRhWprUYxHDn4yl.jpg
11
Oj jak mi przykro, że już się nie będzie mogła szmacić w internecie za pieniądze xddd
https://x.com/Evenink_cosplay/status/1497675082990247936
0
@Bobo25 włamiesz się przy okazji na messengera pewnej panny? Priv
63
Wyobrażacie sobie, że siedzicie w domku przed komputerkiem, dobra kawka na biurku, muzyczka w tle leci, picka na wynos właśnie do was jedzie, a przy okazji ratujecie świat, bo jesteście członkami Anonymous.
11
Oglądałem teraz Galileo i było o zawodzie piekarza. Najpierw było o specjalnej lampie sterowanej smartfonem, budzik świetlny, dzięki czemu wstaje bardzo wcześnie bardziej komfortowo. Potem było o jakiejś ścierce, co używa w pracy, jakaś najnowsza technologia i dzięki temu się lepiej zmywa. Potem trochę o tym jak się robi chleb i na koniec o tym, że do tego, aby zasnąć wcześnie ma specjalną aplikację i tam robi jakieś zadanka oraz wykonuje specjalne ćwiczenia, które są udowodnione naukowo.
Ja się zastanawiam jak kiedyś piekarze dali radę w ogóle piec chleb.
0
@Wojcio może swojej wódki też nie podają xd
0
@gontex a więc InoVox, bez recepty nic mocniejszego nie dostaniesz, ale to daje radę.
@wuwunio92 ale wiesz, że leki bez recepty polegają na tym, że ludzie sami sobie mogą radzić i poradzać? Kolega dał jasno do zrozumienia, że nie chce iść do lekarza lub nie może.
0
@gontex to lepiej syrop. Ale masz kaszel suchy czy mokry?
9
@michal26 jakby to było takie łatwe :p
2
Janusz Korwin Mikke
8
Adaś nadal swoje. Aż nie chce się wierzyć
0
@MarianoItalianoVero ja patrzę na to jak @Gwyn
3
@Zoker Rosja nieźle przygotowana do wojny, skoro nawet paliwa brakuje.
99
Narzekałem na Cyganów w Polsce że kradną rowery, a ci w Ukrainie kradną czołgi.
9
@tomek8756 też tak uważam. Pewnie zaproponuje im kapitulację Ukrainy.
2
@LaRoja kto chce wiedzieć, to wie, ale większość nie chce
1
@pluszek uważaj, bo taki zwykły człowiek, który jest potem wysyłany na front, ma na to wpływ
0
@TheNekro94 ok, to postawa godna pochwały. Szczególnie, że ich ten temat mógłby mniej dotyczyć, bo są "dalej"
7
@TheNekro94 jak? Bo z tego co zauważyłem do tej pory, to głównie gada przez telefon.
Najwięcej pokazała Wielka Brytania.
2
@smieszek ja pytałem
0
@msmsms bez przesady, to nie jest gra komputerowa, gdzie się tak czasami robi
13
Jakoś nie potrafię się cieszyć w pełni z tych wszystkich filmów, gdzie są zniszczone pojazdy rosyjskie. Z informacji, że został zestrzelony samolot z 100 spadochroniarzami itd...
Oczywiście cieszę się, że Ukraina się dumnie i skutecznie broni, ale również mam świadomość, że tam giną również inni ludzie - Rosjanie. Nie każdy Rosjanin jest zły. Wielu z nich to są zwykli niewolnicy dyktatury Putina, którzy nie biorą udziału w tej wojnie z przyjemnością. Wypełniają rozkazy i wiedzą, że jeśli się wycofają, to czeka ich pewna śmierć, a może nawet i ich rodzin.
Wojna jest czymś obrzydliwym. Na śmierć nie zasługuje żaden zwykły żołnierz. Ani ten co się broni, ani ten co atakuje. Jednak niestety takie jest prawo wojny i któraś strona musi ginąć. Oby Putin skończył z kulą w głowie.
/edit o wiedze, że @Comentateiro napisał również podobne słowo na dole. Nie zauaważyłem
2
@sergio5 oj tam, nie przesadzajmy już. Niemcy by zagrali. Więc od razu finał
48
Monika Olejnik wygrywa tytuł dzbana roku. Szkoda, że w takich okolicznościach
9
Ale jednego zawsze byłem pewien. Jak masz Anonymous po przeciwnej stronie, to już przegrałeś. Oby było i tak tym razem.
0
@Azi No a ja właśnie chcę :)
1
@Kusco15 Braun już dawno powinien stracić prawo do bycia w jakikolwiek sposób w polskiej polityce.