6

@Comentateiro Byłeś w szoku, że kobieta może mieć piersi na wysokości klatki piersiowej, a nie kolan.

6

Szybko poszło, Znicz pewny spadku na prowadzeniu. :|

3

Pan Fornalik dzisiaj 249 raz na ławce trenerskiej Ruchu. Oby jeszcze w tym sezonie miał okazję przekroczyć ćwierć tysiąca w barażach.

1

@FcPortoFan1999 Uuu, nazwisko Littler działa na Ciebie jak płachta na byka.

3

8 najwyższych średnich w historii darta. 3x MvG, 2x Taylor i po razie Price, Wright i Huybrechts.

@FcPortoFan1999 gdzie ten rzekomy robot Littler, bo coś nie widzę? :|

2

@takisobiektos Ty lepiej się szykuj na bitwę wieczorem. Sardynki będą pochłonięte.

1

@malypuzon Dzisiaj idę na spotkanie rady Ekstraklasy, dam znać jakie decyzje zostały podjęte.

11

@tomek8756 Aka kompot. XD Idiokracja na całego. Babcie byłyby teraz milionerkami.

2

Waldek King, prowadź.

1

@michaleu Privek nie działa, Tobie też? :|

7

Janosik... Jakie to było dobre. Całe dzieciństwo... I płacz na tej scenie. Przy okazji idealnie dobrana ścieżka dźwiękowa.

1

Kane kończy sezon z 61 golami. Zdrowy.

2

Bunting dzisiaj inna liga. Rataj totalnie bez szans.

12

Admin forma mutant.



2

Barca, a później Ratajski - Bunting. O taką sobotę nic nie robiłem.

7

Widzę, że już tam ciśnienia nie trzymają. XD

5

Górak na pomnik w Katowicach zasłużył. Od II ligi do europejskiej pucharów.

2

@NeroTFP1 Do tego warto docenić fakt jak odjeżdżają reszcie ligi za hajs z LM.

3

4

@Szklaner Helenka najlepsza. Skleić to se Pan możesz dupę. XD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

23

Termalica sama sobie wybrała kolegów, z którymi będzie pykać w I lidze. XD

1

@gumaz Ratajski - Bunting o 22:00, będziemy tam. @FcPortoFan1999

3

Pan Marek Papszun to jednak fachura jest. Chłop co ich z gówna wyciągnął.

12

Ojoj, Termalica wzięła ze sobą Arkę, to teraz i Lechię biorą pod pachę. XD

2

@FcPortoFan1999 Niczym Lens. Wicemistrz i Puchar krajowy.

3

@FcPortoFan1999 Tak na poważnie to mam sentyment do takich drużyn. Choć jeśli chodzi o polski podwórek to sam wiesz - czekamy na Ruch Chorzów.

1

@FcPortoFan1999 Pieprzysz Pan jak zwykle po wódce.

5

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski blisko baraży o II ligę. Choć nawet na bezpośredni awans mają szansę.

2

@michaleu Jak Pioli przychodził to nie wierzyłem w ten projekt, a to była chyba najfajniej grająca drużyna Milanu w ostatnich latach. Jeszcze półfinał LM. :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?