4

@Szklaner Panie, jaki bolok, to klasyczny nagniot jest. A z Pana to znachor jak z koziej dupy trąba.

2

@Encore Biorąc pod uwagę ten sezon to Quansah za Stones'a i chyba najmocniejszy jaki może Tuchel wystawić.

10

Tak Panowie Milaniści, nic tego uczucia nie przebije.



@maroon @michaleu @blakkudium @takisobiektos @Karol145 @Derpowsky @Antimadridista_WR

1

Decider sprzed roku w finale World Cup of darts przyprawia o ciary. Zajebisty ten format 2v2.

Za dwa tygodnie ruszamy z tym turniejem.

1

@BojanKriKicz Niezły bait Maniek.

5

@EzioAuditoreDF Tylko to zazwyczaj nasza obrona nie dowoziła, a nie atak.

3

@Karol145 No to ciekawe kogo weźmiesz. Tylko nie pisz Klopp czy Pep, bo oni nierealni. :|

4

@Karol145 Byłem na nie dla Conte, ale biorąc pod uwagę fakt, że pewnie nikt lepszy jest nierealny, to mógłby tu przyjść. W Napoli fajna robota wykonana, w lidze praktycznie pewniak top4.

2

@draxidox Piękna odpowiedź, z dystansem. Pozdrawiam.

2

@draxidox Mmm, to się pewnie oglądają za Tobą chłopaki.

10

@michaleu Tęsknię za nim. Nie dość, że bramkostrzelny, to jeszcze przystojny.



@blakkudium @takisobiektos @Karol145 @maroon @Antimadridista_WR @Derpowsky

10

@directedbyfcb Bo Ty sprawdzałeś z telefonu, a ja z pamięci.

19

Ten moment, kiedy ciekawszym i lepszym kierunkiem w Italii dla gwiazdy formatu Roberta Lewandowskiego jest Como, a nie Milan czy Juve.

P.S, piękna koszulka i pasuje Lewemu jak ulał.

18

Awans awansem, ale Como to zrobiło w naprawdę pięknym stylu, grając najładniejszą piłkę we Włoszech. Druga najlepsza ofensywa ligi i najlepsza defensywa. Fabregas stworzył piękny zespół.

2

@takisobiektos Ostatni raz byłem tak zaskoczony jak po sobocie była niedziela. XD

3

@EzioAuditoreDF Z moja pensją z kołchozu? Biere.

5

Długowłosy i łysy dali show, ale górą kudłaty. Searle w finale.



@BulaKG @gumaz @mekston @Popitek12 @Peter

2

@FcPortoFan1999 Tobie się męskie wyświetlają.

5

@gumaz xDDD Gumaz klasa.

5

Sunderland w LE. Zespół zbudowany na brzydko mówiąc "odpadach" z innych klubów. Piękny beniaminek.

5

Deportivo La Coruna 45 minut od powrotu do La Ligi. Racing, Deportivo i z baraży Malaga, ale byłyby trzy piękne beniaminki.

3

@Czajka90 Przecież oni dostali na łeb od cienkiego Realu, to jak potężne. XD

5

Wieczysta - Polonia
Chrobry - ŁKS

1

@FcPortoFan1999 Groźny żeś Pan.

2

ŁKS z golem, Ruch w opałach.

3

Pogoń Siedlce na łeb, a ich największy fan se Ibisza ogląda.

5

Asystent Artety kończy udanie debiutancki sezon na ławce trenerskiej Parmy. 12 miejsce z tym składem węgla i papy to dobry wynik. Wyfrunął spod skrzydeł Mikela, niczym on spod skrzydeł Pepa. :D

@Eklerek @Kessie @Czajka90

2

@FcPortoFan1999 Ruch będzie frajerem sezonu. Waldek tego nie wytrzyma. XD

1

@kubix05 Termalica vibe.

1

@FcPortoFan1999 Ruch solidarny z innymi "barażowcami".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?