Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Szklaner Panie, jaki bolok, to klasyczny nagniot jest. A z Pana to znachor jak z koziej dupy trąba.
2
@Encore Biorąc pod uwagę ten sezon to Quansah za Stones'a i chyba najmocniejszy jaki może Tuchel wystawić.
10
Tak Panowie Milaniści, nic tego uczucia nie przebije.
@maroon @michaleu @blakkudium @takisobiektos @Karol145 @Derpowsky @Antimadridista_WR
1
Decider sprzed roku w finale World Cup of darts przyprawia o ciary. Zajebisty ten format 2v2.
Za dwa tygodnie ruszamy z tym turniejem.
1
@BojanKriKicz Niezły bait Maniek.
5
@EzioAuditoreDF Tylko to zazwyczaj nasza obrona nie dowoziła, a nie atak.
3
@Karol145 No to ciekawe kogo weźmiesz. Tylko nie pisz Klopp czy Pep, bo oni nierealni. :|
4
@Karol145 Byłem na nie dla Conte, ale biorąc pod uwagę fakt, że pewnie nikt lepszy jest nierealny, to mógłby tu przyjść. W Napoli fajna robota wykonana, w lidze praktycznie pewniak top4.
2
@draxidox Piękna odpowiedź, z dystansem. Pozdrawiam.
2
@draxidox Mmm, to się pewnie oglądają za Tobą chłopaki.
10
@michaleu Tęsknię za nim. Nie dość, że bramkostrzelny, to jeszcze przystojny.
@blakkudium @takisobiektos @Karol145 @maroon @Antimadridista_WR @Derpowsky
10
@directedbyfcb Bo Ty sprawdzałeś z telefonu, a ja z pamięci.
19
Ten moment, kiedy ciekawszym i lepszym kierunkiem w Italii dla gwiazdy formatu Roberta Lewandowskiego jest Como, a nie Milan czy Juve.
P.S, piękna koszulka i pasuje Lewemu jak ulał.
18
Awans awansem, ale Como to zrobiło w naprawdę pięknym stylu, grając najładniejszą piłkę we Włoszech. Druga najlepsza ofensywa ligi i najlepsza defensywa. Fabregas stworzył piękny zespół.
2
@takisobiektos Ostatni raz byłem tak zaskoczony jak po sobocie była niedziela. XD
3
@EzioAuditoreDF Z moja pensją z kołchozu? Biere.
5
Długowłosy i łysy dali show, ale górą kudłaty. Searle w finale.
@BulaKG @gumaz @mekston @Popitek12 @Peter
2
@FcPortoFan1999 Tobie się męskie wyświetlają.
5
@gumaz xDDD Gumaz klasa.
5
Sunderland w LE. Zespół zbudowany na brzydko mówiąc "odpadach" z innych klubów. Piękny beniaminek.
5
Deportivo La Coruna 45 minut od powrotu do La Ligi. Racing, Deportivo i z baraży Malaga, ale byłyby trzy piękne beniaminki.
3
@Czajka90 Przecież oni dostali na łeb od cienkiego Realu, to jak potężne. XD
5
Wieczysta - Polonia
Chrobry - ŁKS
1
@FcPortoFan1999 Groźny żeś Pan.
2
ŁKS z golem, Ruch w opałach.
3
Pogoń Siedlce na łeb, a ich największy fan se Ibisza ogląda.
5
Asystent Artety kończy udanie debiutancki sezon na ławce trenerskiej Parmy. 12 miejsce z tym składem węgla i papy to dobry wynik. Wyfrunął spod skrzydeł Mikela, niczym on spod skrzydeł Pepa. :D
@Eklerek @Kessie @Czajka90
2
@FcPortoFan1999 Ruch będzie frajerem sezonu. Waldek tego nie wytrzyma. XD
1
@kubix05 Termalica vibe.
1
@FcPortoFan1999 Ruch solidarny z innymi "barażowcami".