9

@Pawlak1992 Ciężkie. Waham się między Brucem Lee, a Heathem Ledgerem i nie umiem wybrać.

16

@NeroTFP1 Zawsze umniejszają Ci, którzy mają jakiś kompleks i smutne życie. Taki Boniek, który był 100 razy lepszym piłkarzem od Kowalczyka umie docenić klasę Lewego. Ale nie stary alkoholik, który przez całą karierę strzelił tyle goli ile Robert w dwa lata. Piecze tyłek i niech piecze dalej. Kowal w wieku 32 lat kończył karierę, bo już się nie nadawał na nawet przeciętny poziom, a Lewy wtedy był najlepszą 9 świata, bijącą rekord Mullera.

3

@MesQueUnClub_87 Tylko dwa tytuły widziałem. Bronson i Zły Mikołaj. W tym pierwszym Hardy genialny jak zawsze. Mam co nadrabiać.

6

@gumaz Oczywiście Lista Schindlera. Dla mnie jakkolwiek to nie zabrzmi to trochę zmarnowany talent. Zajebiście u Spielberga zagrał, a potem w prawie każdym filmie tak samo "twardziela". Lubię, ale jest trochę niedosyt według mnie.

4

@gumaz Oglądałem Świat według Kiepskich, mówi to Panu coś?

2

@gumaz Panie, ja żem od Pana nigdy żadnej grzałki nie pożyczał. A w ogóle to noc jest i idź Pan wytrzeźwieć.

2

@gumaz Jak zdrowie, co słychać Panie Gumaz? :|

0

@maroon Tak, ale prywatnie to był śmieć. Skatował swoją matkę na śmierć.

2

@gumaz Niech mu ziemia lekką będzie. Ładnego wieku dożył.

Chyba najbardziej z odcinka "Pielgrzymka" go pamiętam. "A ja mam intencje o potencję" xD

1

Legendarny mecz w Pradze sprzed dwóch lat. MvG - Littler. Łysy 112 średnia w meczu i dostaje bęcki 1:6. Najwyższy możliwy poziom darta. :|

5

@BorzyKrzys Idealne pod memy jak z Vince McMahonem.

2

@MesQueUnClub_87 @Safrani Czyli wyszedłem na leniwego ignoranta, dzięki. :|

5

@MesQueUnClub_87 Duvall jako consigliere też bezbłędny. No i Caan. Kurde, jak tak spojrzeć to przecież poziom aktorski w tej trylogii to jest niebo.

2

@MesQueUnClub_87 Obejrzałem wczoraj "Kiedy nadejdzie sobota" i świetne. 8/10 ocena, tak jak na Filmwebie zasłużona. Już nie chciałem nowego posta do tego pisać.

Z powyższych widziałem wszystko. Najlepszy to Kod nieśmiertelności dla mnie. Jake zawsze podnosi ocenę wyżej w filmie, jak w nim występuje. :D

6

Gdybym miał na siłę się czepiać to pewnie skróciłbym ten film o jakieś pół godziny, ale ogólnie arcydzieło pod każdym względem. Pan Brando jako Vito Corleone to jest jedna z najlepszych kreacji w historii kina.

1

@mekston Czyli w sumie normalna kolej rzeczy, że wiekowy dominator oddaje pole młodszym, tak jak Fedex to zrobił Djoko i Nadalowi i tak jak Serb na dziś już za bardzo nie nadąża za Sincarazem ze względu na wiek. Ale też uważam, że Carlitos ma sufit wyżej niż Sinner. Tylko Włoch wydaje się być nieco regularniejszy (ma mniejsze spadki formy), ale ten peak to Hiszpan i to zdecydowanie.

1

@mekston Fedex z tego co widzę miał 5 lat posuchy z WS. Wiadomo z jakiego powodu, a bardziej powodów (Djoko, Nadal), ale ciekawe jest to, że jeszcze w 2017-18 wrócił do żywych i dorzucił 3 szlemy.

0

@mekston Ciekawe czy znajdą trzeciego do odtworzenia big3. Chociaż oczywiście nie muszą, jest nowa era tenisa. Ale ogólnie jakoś zawsze mnie zdumienie bierze jak patrzę na te liczby kogokolwiek z big3, biorąc pod uwagę, że musieli rywalizować między sobą + było jeszcze kilku rewelacyjnych zawodników jak Murray czy Stan.

14

Pan piłkarz Payet zakończył karierę. Oczywiście najbardziej znany z gry w Marsylii, ale... Pograł sobie "chwilę" w Anglii i trochę ich poczarował.

Właśnie sprawdziłem, że nic w karierze nie wygrał w seniorskiej piłce, ale ulice nigdy nie zapomną.



22

Uwielbiam ten filmik! Chwilę przed "akcją" totalnie wyłączony. Jeden z najbardziej utalentowanych aktorów jakich widział ten piękny świat.

@PatrychoO @NeroTFP1 @MesQueUnClub_87 @Safrani @Gary

2

@FcPortoFan1999 Uuua. Nie znałem Cię z tej agresywnej strony. :|

2

@FcPortoFan1999 Wciąż lepsze niż betonowe Getafe. Poza tym, Valencia wróci w końcu do żywych. WierzyMY.

5

@FcPortoFan1999 Łapy precz od Sevilli i Valencii!

14

Na najważniejszych lekcjach siedział w telefonie i teraz zbiera tego zgniłe owoce.

2

@gumaz Ty to żeś Kiepskich oglądał, kłamczuszku.

0

@Tigermaus Magnum! Co żeś przypomniał. Dobre to było z przystojnym Tomem Selleckiem i jego wąsikiem.

1

@TaughtMule Młody GOAT. :D

3

@lajcior Bo na dwóch pierwszych miejscach jest dwóch najlepszych darterów w historii.

3

Dwóch Luke'ów pnie się powoli w tabeli wszech czasów. Ten młodszy pewnie za kilka lat i samego łysola z Holandii łyknie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?