Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michaleu 2:0, Nkunku i Rabiot. Nie zapisuj, bo się może mylę. XD
1
@michaleu On ma 40 lat? Wygląda na dużo młodszego. XD
11
Mimo wszystko śmiechłem. XD A w obronie Barcelony zatańczy para numer 2. Jules i Alejandro.
8
@JanuszKorwinMikke Xavi w 2,5 roku wygrał 2 trofea, a Flick w 1,5 roku 4 trofea. Xavi dwa razy nie wyszedł z grupy LM, Flick w pierwszym sezonie zrobił półfinał. I to wszystko przy ogromnej różnicy przyjemności z oglądania tego zespołu. W życiu bym nie zmienił Flicka na Xaviego na ławce trenerskiej. Śmieszne, że wystarczył jeden mecz i już Xavi lepszy. XD Nie, nie był lepszy.
8
@Zoker No i Xavi nie wyszedł z grupy LM, a Flick odpadł w półfinale. Flick > Xavi.
2
Flick sprawił, że nad Barceloną znowu zaświeciło słońce, ale... Ta upartość, czy brak wyciągania wniosków u niego trochę razi. Mam na myśli wysoko ustawioną obronę. Na Mallorcę czy Osasunę to zadziała, ale który to już raz lepszy rywal nam pakuje kilka bramek? Inter w poprzednim sezonie 7(!) goli w dwumeczu, w tym od Chelsea trójka i czwórka od Atletico. Jego zadaniem jest, żeby nawet tę niepewną obronę ułożyć tak, żeby tych bramek tracić mniej. Nie wejdzie za nich na boisko i nie naprawi ich błędów, ale ustawić ich nieco niżej już może. A wychodzi na to, że mu to w ogóle nie przeszkadza, skoro gramy tak za każdym razem.
6
@maciar Może dlatego, że już było 0:3 dla Atletico i nie było czego bronić, tylko trzeba było coś strzelić? Teraz po meczu każdy mądry, że ta decyzja była zła. Klasyk.
9
@JanuszKorwinMikke "Ogólnym widokiem tego sezonu".
Top8 LM - jest
Lider La Ligi - jest
Wygrany Superpuchar - jest
Zwolnienie Flicka to byłaby głupota. Facet robi świetną robotę i ten jeden mecz niczego nie zmienia. Już się serio ludziom w dupach poprzewracało.
4
Ale mnie rozwalają komentarze piszące, że nie ma co zganiać winy na sędziego, bo zagraliśmy tragicznie. XD Tak, zagraliśmy tragicznie, ale nawet przy wyniku 0:10 sędzia ma obowiązek podejmować poprawne i sprawiedliwe decyzję, bo za to ma kuźwa płacone. Tym bardziej, jeśli mówimy o dwumeczu, w którym liczą się bramki. Miałoby znaczenie to 0:4 czy np, 2:4.
7
@Andi18 No trzeba być debilem, żeby zwalniać Flicka, jaki by tu wynik nie padł.
1
@Kessie Nie ogląda, bo pączki wpierdziela? XD
1
@JimMorrisonFCB Nieee, chodziło mi o to, że "nie podobam się Polakom, Wy mi się nie podobacie to nikt nikogo nie krzywdzi". :D
3
@TR3YWAY Z ostatnim zdaniem ciężko się nie zgodzić. :D
2
@blakkudium Łapy precz od Kapitana Ameryki.
0
@D10SLEO Obaj na podwójnych średnio, ale Humphries w tych momentach z presją zawodzi.
1
Littler znowu pokonuje Humphriesa 6:5. Luźna 105 średnia The Nuke'a i obaj 14x180. To już jest chory poziom. :D
0
@gumaz Raz tylko. :D A Ty?
2
Littler - Humphries zaraz. Dwóch najlepszych darterów chodzących obecnie po tym świecie. Lecimy.
3
@MateS Tym bardziej, że kupiłeś je 15 minut temu.
1
@takisobiektos Nie kracz. Ale coś w tym jest, że łatwiej Milanowi idzie z Interem czy Napoli niż z Cremonese. XD
2
@takisobiektos @michaleu Ile jutro Pisa dostaje? Z 3 lekko?
2
@blakkudium Na zdjęciu widzimy legendę tego sportu i absolutnego dominatora, oraz Luke'a Littlera.
0
@LeoMessiiBarcaPepa No jak ciężko porównać. Przecież tu nie ma porównania, Puyol z Pique to jest duet kilka półek wyżej na przestrzeni kariery. XD
3
Trio z Bayernu robi historyczny wynik. W lutym takie liczby, chore.
No i ciężko nie zauważyć jednego wspólnego mianownika przy herbach Barcy, czyli Messiego. Najlepsze to te sezony 11/12 i 12/13, gdzie ponad połowę tych liczb zrobił sam. XD
22
Panie Ferdku, na Tłusty Czwartek to ja se mogę normalnie dwajścia pączków zjeść, albo nawet czydzieści pączków naraz, tylko herbata gorzka musi być, żeby mnie nie zemgliło. A Panie Ferdku, wiesz Pan jak najlepi pączka jeść? Skórkę się obgryza, o tak, a na końcu marmelade.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSx7f_uQELXu1GIMlcQpcGiqWYrVBstzN_TRWUgwmqEdFQhUFmuYbPN4Kw&s=10450ecae0c11ee3c644a688954ec174a9
@gumaz @Sinirsey @DragonxNF @Szklaner @Czajka90 @PatrychoO
1
@Jakchcesz To i tak jesteś amator. Ja miałem przyjemność oglądać zbiór płatków róży, które potem zostały wykorzystane do zrobienia nadzienia.
2
@MesQueUnClub_87 Ja też nie widziałem filmu "Ptasiek", ale opis ciekawy, więc trzeba nadrobić. Reszta to filmy, do których z chęcią bym wrócił. Ogólnie ciężko nie zauważyć, że gust mamy raczej podobny. :P
"Ucieczka z Nowego Jorku" to jest jeden z tych filmów, które mogę oglądać na okrągło. Ogólnie Kurt to taki aktor, że nie postawiłbym go na liście najlepszych w tej branży, ale po prostu świetnie się go ogląda. :D
1
@Safrani Dzięki za polecajkę, znajomy też zachwalał tę produkcję. Także nie pozostaje nic innego jak dzisiaj zacząć seans. :D
8
Ten Olise to niezły świr. 23 asysty licząc wszystkie rozgrywki w tym sezonie.
2
@kubix05 Frank Drebin legendary.