Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Brawo Como! Lecą po Puchar Włoch.
4
Wszy na łbie tego gościa w tym momencie:
1
@escarabajo Piękna, ekspercka wypowiedź. Pozdrawiam.
3
Comooo prowadzi z Napoli, jazda!
3
Niezły ten Joao Pedro. Może w końcu Brazylia będzie miała klasową 9.
1
@Herato Pires chyba.
1
@gumaz Panie, ja żem oglądał wszystkie odcinki. XD Na Polsacie 2 o 23 leci "Telewidz". Toppp.
5
Potężne Como Fabregasa wyrzuca dzisiaj Napoli z Pucharu Włoch. Tego sobie i Państwu życzę.
@michaleu
9
Kiepscy na każdą okazję, jak zawsze.
4
Olise to jest piękny transfer Bayernu. Gość ma szansę na rekord asyst top 5 lig należący obecnie do Mullera i Messiego (21 asyst). Francuz obecnie w Bundeslidze ma ich 16 przy 13 kolejkach do końca. Wydaje się realne, ale oczywiście zależy to od kilku aspektów jak forma, zdrowie itp.
0
@Encore Liczę na MU. Bruno & Mbeumo show.
15
Będą jaja jak MU tego dziś nie wygra i chłop będzie zarastał dalej. XD
10
@ProMILs No bo co to jest wyzywanie sędziego? Co innego jakby podrapał się po nosie. Tu by nawet mogło być kilka meczów zawieszenia, ale na takie delikatne incydenty trzeba przymrużać oko.
24
Kiedyś to były klasyki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@MesQueUnClub_87 Możesz mnie wykreślić z oznaczeń, bo ja i tak jestem tu aktywny, więc żadnego postu nie pominę, a przy okazji dodatkowe miejsce dla kogoś się zwolni. :P
Podobnie jak @Safrani, też tego filmu nie widziałem. Krótki film o miłości, razem z tym o zabijaniu to dwie najlepsze produkcje z serii "Dekalog", oczywiście moim zdaniem. Dżentelmeni mega. Uwielbiam każdy film z MC... No, z tym aktorem o trudnym nazwisku. :D
9
O 23:00 w Polsacie 2 jeden z lepszych odcinków Kiepskich "Szkielet fon Bibersztajna". Czytanie testamentu na końcu najlepsze. "Całą forsę przepierdzieliłem na ruletce. Pocałujcie mnie w dupę. Gottlieb von Bibersztajn". XDDD
4
Maleeen ale to zrobił.
3
@blakkudium Kur... Gołota. Był jaki był, ale człowiek na jego walki wstawał w nocy.
4
@FcPortoFan1999 Miał do wyboru zabawy łóżkowe z żoną, albo mecz Ekstraklasy, to wybór jest prosty.
1
@michaleu On stary, a @FcPortoFan1999 młody erosoman.
13
Zdrowy.
3
@ranger3120 "Wesele" Smarzowskiego, albo "Dług" Krauzego. Oba filmy na YT nawet są. Jedne z najlepszych polskich produkcji i oba to klasyki.
1
@Szklaner Bez wstawki z Kiepskich? Nieładnie.
4
@Safrani Funny how? Świetny aktor. Ten jego niski wzrost mu wiele razy pomagał w rolach, bo wbrew pozorom wyglądał na bardziej nieprzewidywalnego.
6
Jedna z najlepszych polskich piosenek, zdecydowanie. Świetna muzyka, mądry tekst i genialny głos Pana Grzegorza.
2
@MesQueUnClub_87 Ciekawa lista, choć dwóch filmów z niej nie widziałem - Zdjęcia Ginger i Spokojnie tatuśku. Najlepszy to Miasto Boga jak dla mnie, zdecydowanie. Las Vegas taki sobie, mimo świetnej obsady. No i Zupa Nic przyjemny. Dobrze się oglądało.
0
@Who_you_mam Miejsce w tabeli zobowiązuje. XD
5
@ViscaelBarca2007 Wiedział kiedy spierd0lić z Liverpoolu. XD
0
@SinMistico No nie do końca. Jednak Liverpool, bo ucieka im gra w LM w przyszłym sezonie.