1

@escarabajo Saint Maximin był swego czasu z Napoli łączony. Szkoda, że nie wyszło. To nie jest jeszcze wiekowy zawodnik, spokojnie mógłby jeszcze pośmigać we Włoszech czy Hiszpanii i na pewno w lepszych drużynach niż Lens.

2

Szkoda chłopa. Hit znany każdemu. Na żywo nawet lepiej zaśpiewany niż w oryginale.

2

Była szybka nóżka z Newcastle (Saint-Maximin) dzisiaj z debiutanckim golem dla Lens. Z bramką również Edouard, były super strzelec z Celticu, a asystę notuje Pan piłkarz z Marsylii i Udinese - Thauvin. Lens świetnie punktuje. Mistrzem nie będą, ale walczą o grę w LM z takimi nazwiskami jak wyżej. :P

4

15 goli i 13 asyst w tym sezonie Yamala. I to jeszcze nie koniec.

1

@Encore Fanem MU nie jestem, ale liczę, że do LM awansują. Brakuje takich marek. I oczywiście Milanu też.

1

@blakkudium Piękne info.

0

@Arkon Brawo Arka Gdynia, już 2:0. Przepiękny wynik, co nie, Panie Arkon?

5

@JanuszKorwinMikke Czemu niby? Śmieszny jest już ten argument. XD Spadła Wisła, to może i Legia.

2

@Arden RvP.


0

@FcPortoFan1999 Do kadry go.

7

Dzeko dublecik dla Schalke. Stary człowiek i może.



@blakkudium @Stinger_ @escarabajo @Adran360

1

@michaleu Ale później w ciągu 9 dni 3 mecze! Pisa, Como, Parma. Lecimy!

1

Nawet nieźle wygląda MU. Może nie tak dobrze jak Milan Allegriego, ale ujdzie.

0

@gumaz A na co zbierał?

2

@MesQueUnClub_87 @gumaz Czemu? Sorry, ale ja nie w temacie.

2

@MesQueUnClub_87 Przerwana lekcja muzyki rewelacja. Piękna i genialna w tym filmie Angelina.

Oprócz "Puk puk" wszystko z listy obejrzałem. "Gwiazdy na ziemi" odkryłem dopiero z miesiąc temu, ale też świetna produkcja.

3

@vangoor Dawno tak dobrego nie jedli, to i poprzesadzali z porcjami. :)

2

@MesQueUnClub_87 Wybitna kreacja Pana Mariana Dziędziela.

"Dziadek w piekle wszystko słyszy". XD

4

@gumaz "Zostaw to ubeku!"

16

Jakie to jest piękne. XD



@DragonxNF @Czajka90 @PatrychoO @gumaz @Szklaner @Sinirsey

1

@Szklaner Ten odcinek jest wybitny. Top5 u mnie. :D

2

@Giwera Zapomniałem oznaczyć ekipę darterską. @mekston @gumaz @Popitek12 @zadafcb @FcPortoFan1999

3

Najlepsi darterzy świata zawitają do Krakowa w dniach 20-22 lutego w ramach Poland Darts Tour.

3

Ale to było piękne. :D

3

@ViscaelBarca2007 Lookman wydaje się w trochę innym stylu piłkarzem niż dotychczas posiadał Cholo. Taki typowy skrzydłowy z polotem, finezją i dryblingiem. Wczoraj wyglądał super, oby tylko nie przesiąkł tym betonem.

1

@agaFCB Jak Alcaraz dalej tak będzie grał jak dotychczas (a wszystko na to wskazuje), to chyba lepiej będzie donieść dłuuugą lawkę. :D

2

@agaFCB No ja jestem raczkującym fanem tenisa. Tegoroczne AO było pierwsze, które obejrzałem uważniej niż tylko sprawdzenie wyników. :) A poza tym to, że doceniam Alcaraza nie oznacza, że muszę być od razu jego fanem. Po prostu genialny tenisista, który swoją grą sprawia, że ten sport jest jeszcze piękniejszy.

6

@Zbyszard Bez przesady. Choć też uważam, że są lepsi, ale głos Axl'a w peaku był nie do zdarcia. Do tego genialny Slash. November Rain to jest arcydzieło pod każdym względem. Tekst, muzyka, solówa Slasha przed kościołem i świetny teledysk. Mają jeszcze wiele innych hitów. Moim zdaniem daleko im do bycia przereklamowanym.

0

@FcPortoFan1999 No właśnie, w lipcu, pół roku temu ponad. XD Poza tym, Littler też przegrał choćby wczoraj i trzy tygodnie temu też. Obaj to młode gołty, oby tylko zdrowie dopisało.

0

@Zoker No kurde przeleciałem specjalnie kto został z Anglii zwolniony w tym roku i już nikt pod 6 nie pasuje. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?