Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@escarabajo Saint Maximin był swego czasu z Napoli łączony. Szkoda, że nie wyszło. To nie jest jeszcze wiekowy zawodnik, spokojnie mógłby jeszcze pośmigać we Włoszech czy Hiszpanii i na pewno w lepszych drużynach niż Lens.
2
Szkoda chłopa. Hit znany każdemu. Na żywo nawet lepiej zaśpiewany niż w oryginale.
2
Była szybka nóżka z Newcastle (Saint-Maximin) dzisiaj z debiutanckim golem dla Lens. Z bramką również Edouard, były super strzelec z Celticu, a asystę notuje Pan piłkarz z Marsylii i Udinese - Thauvin. Lens świetnie punktuje. Mistrzem nie będą, ale walczą o grę w LM z takimi nazwiskami jak wyżej. :P
4
15 goli i 13 asyst w tym sezonie Yamala. I to jeszcze nie koniec.
1
@Encore Fanem MU nie jestem, ale liczę, że do LM awansują. Brakuje takich marek. I oczywiście Milanu też.
1
@blakkudium Piękne info.
0
@Arkon Brawo Arka Gdynia, już 2:0. Przepiękny wynik, co nie, Panie Arkon?
5
@JanuszKorwinMikke Czemu niby? Śmieszny jest już ten argument. XD Spadła Wisła, to może i Legia.
2
@Arden RvP.
0
@FcPortoFan1999 Do kadry go.
7
Dzeko dublecik dla Schalke. Stary człowiek i może.
@blakkudium @Stinger_ @escarabajo @Adran360
1
@michaleu Ale później w ciągu 9 dni 3 mecze! Pisa, Como, Parma. Lecimy!
1
Nawet nieźle wygląda MU. Może nie tak dobrze jak Milan Allegriego, ale ujdzie.
0
@gumaz A na co zbierał?
2
@MesQueUnClub_87 @gumaz Czemu? Sorry, ale ja nie w temacie.
2
@MesQueUnClub_87 Przerwana lekcja muzyki rewelacja. Piękna i genialna w tym filmie Angelina.
Oprócz "Puk puk" wszystko z listy obejrzałem. "Gwiazdy na ziemi" odkryłem dopiero z miesiąc temu, ale też świetna produkcja.
3
@vangoor Dawno tak dobrego nie jedli, to i poprzesadzali z porcjami. :)
2
@MesQueUnClub_87 Wybitna kreacja Pana Mariana Dziędziela.
"Dziadek w piekle wszystko słyszy". XD
4
@gumaz "Zostaw to ubeku!"
16
Jakie to jest piękne. XD
@DragonxNF @Czajka90 @PatrychoO @gumaz @Szklaner @Sinirsey
1
@Szklaner Ten odcinek jest wybitny. Top5 u mnie. :D
2
@Giwera Zapomniałem oznaczyć ekipę darterską. @mekston @gumaz @Popitek12 @zadafcb @FcPortoFan1999
3
Najlepsi darterzy świata zawitają do Krakowa w dniach 20-22 lutego w ramach Poland Darts Tour.
3
Ale to było piękne. :D
3
@ViscaelBarca2007 Lookman wydaje się w trochę innym stylu piłkarzem niż dotychczas posiadał Cholo. Taki typowy skrzydłowy z polotem, finezją i dryblingiem. Wczoraj wyglądał super, oby tylko nie przesiąkł tym betonem.
1
@agaFCB Jak Alcaraz dalej tak będzie grał jak dotychczas (a wszystko na to wskazuje), to chyba lepiej będzie donieść dłuuugą lawkę. :D
2
@agaFCB No ja jestem raczkującym fanem tenisa. Tegoroczne AO było pierwsze, które obejrzałem uważniej niż tylko sprawdzenie wyników. :) A poza tym to, że doceniam Alcaraza nie oznacza, że muszę być od razu jego fanem. Po prostu genialny tenisista, który swoją grą sprawia, że ten sport jest jeszcze piękniejszy.
6
@Zbyszard Bez przesady. Choć też uważam, że są lepsi, ale głos Axl'a w peaku był nie do zdarcia. Do tego genialny Slash. November Rain to jest arcydzieło pod każdym względem. Tekst, muzyka, solówa Slasha przed kościołem i świetny teledysk. Mają jeszcze wiele innych hitów. Moim zdaniem daleko im do bycia przereklamowanym.
0
@FcPortoFan1999 No właśnie, w lipcu, pół roku temu ponad. XD Poza tym, Littler też przegrał choćby wczoraj i trzy tygodnie temu też. Obaj to młode gołty, oby tylko zdrowie dopisało.
0
@Zoker No kurde przeleciałem specjalnie kto został z Anglii zwolniony w tym roku i już nikt pod 6 nie pasuje. XD