8

Fajni piłkarze się przewinęli przez Rennes. Mocna XI.

3

@LAMC_10 Nie jestem jakimś jego fanem, tenisa też na poważnie oglądam od niedawna, ale tym turniejem mi zaimponował. Wielki sportowiec.

9

Ładne to. @mekston @FcPortoFan1999

3

@blakkudium

Choćbyś zwiedził wszystkie świata strony, nie ma lepszego miejsca na futbol od Barcelony!

4

@Sysia11 Fajna jest Rybcia. Idealnie do niej pasuje określenie "urocza". I z wyglądu i z zachowania.

@Hasszz No moim zdaniem to jest właśnie jej atut, że nie wygląda jak "typowa" modelka z powiększonymi ustami, naciągniętym czołem i tak dalej. Skromna i to jest w niej fajne. Moim zdaniem bardzo ładna.

3

@Gary W sumie mam podobną opinię do @Safrani. Też widziałem wszystkie filmy i również najlepszy z tej listy dla mnie jest "Piękny umysł".

Myślę, że każda pozycja to mus dla bardziej obeznanych. Ja teraz nadrabiam mniej popularne polskie produkcje i te, których nie widziałem z listy @MesQueUnClub_87.

1

@FCB24 Panie, 91 rocznik. Świat się zatrzymał, on ma dopiero 25 lat i zrobi fajną karierę w Napoli.

9

Insigne po 14 latach wraca do Pescary.

Sezon 11/12 na zawsze w pamięci. Pescara wygrała Serie B i strzeliła 90 goli. 28 bramek było autorstwem Ciro Immobile i 18 goli Lorenzo Insigne. Z większych nazwisk w drużynie występował jeszcze Marco Verratti.

Teraz zadanie trudniejsze, bo zespół zajmuje ostatnie miejsce w Serie B.



@escarabajo @michaleu @FcPortoFan1999 @Stinger_ @takisobiektos @Eklerek

1

@Fog_W_1899

Dr. Dre - Still Dre
House of Pain - Jump Around
Cypress Hill - Insane In The Brain
Beastie Boys - Intergalactic

Jeszcze dodałbym 50 Cent - In Da Club. Nie jestem jakoś obeznany w tym gatunku muzycznym, więc nie mam za dużego pola wyboru. :P

0

@Criss18Barca Jak Stanowski coś napisał albo powiedział to polecam odczytywać to na opak.

0

@Arkon Legia w strefie spadkowej, a doktor Karol Nawrocki prezydentem Polski. Czy może być piękniej, Panie Arkon?

1

@Stinger_ Jeżeli to jakaś zagadka to stawiam, że brakuje "stara k...", a jeżeli chodzi o to co z nimi dalej, to oby więcej takich wyników jak wczoraj.

4

@MesQueUnClub_87 Melduję się. Wszystko z listy obejrzane. Edi to pieprzony majstersztyk. Braciak rewelacyjna rola jąkającego się złomiarza. W sumie Gołębiewski też wypadł świetnie.

Piękna jest ta seria, niech się nigdy nie kończy. :P

1

@Fog_W_1899 Zgadzam się, ale potem przechodzimy do porównania defensywy z innymi zespołami i wypadamy blado. Tutaj jest pies pogrzebany.

6

Można to oglądać w nieskończoność. Jeszcze ta genialna asysta Olmo... I jeszcze genialniejszy gol Yamala.

1

@FcPortoFan1999 Obaj pokazali kawał pięknego darta. Razem 25x180 sieknęli, wysokie średnie, cały dystans. Piękny finał.

0

@malypuzon No nie tak łatwo, bo mocno wyrównany finał, ale też uważam że za kilkanaście lat będzie tym najlepszym.

5

Luke Littler pokonuje w finale World Masters Luke'a Humphriesa 6:5. Co ciekawe, młodemu Anglikowi zostało tylko Mistrzostwo Europy do wygrania, żeby skompletować wszystkie najważniejsze turnieje. Gdyby to zrobił w tym roku to przed 20 urodzinami przeszedłby darta. :D



@APTAPT @mekston @gumaz @FcPortoFan1999 @zadafcb

1

Humphries ale przejazd po van Veenie. 5:0 na prawie 108 średniej.

Czyli finał bez zaskoczeń. Obrońca trofeum i numer 2 rankingu Luke Humphries kontra mistrz Świata i lider rankingu Luke Littler.

1

@blakkudium Runjaić zrobi z niego potwora.

3

The Nuke wytrzymał presję i melduje się w finale World Masters. 5:4 z Price'm. Czekamy na rywala dla Littlera.

3

@mekston Fenomen. Tu jest naprawdę potencjał na chorą liczbę tytułów i wielkich szlemów. 7 w wieku 22 lat. 7(!).

23

Hahaha, ale to pasuje idealnie. XD



@Sinirsey @PatrychoO @gumaz @FcPortoFan1999 @Szklaner

1

@MesQueUnClub_87 Wszystkie filmy z listy obejrzane. "Wszystko będzie dobrze" mega, jeden z moich ulubionych polskich filmów. Więckiewicz świetny jak zawsze.

1

@michaleu I to kierwa jeszcze do wtorku trzeba czekać. :|

13

Marek Papszun wie dokąd zaprowadzić Legię. Piękny wynik.

4

@kanver_ Ładnie, ale niepotrzebnie.

@takisobiektos @michaleu

6

Dzisiaj 3:2 z Fulham, także Carrick na razie bez porażki. Mame nie teraz, ruszyła maszyna.

0

@Guess To chyba Neymara w prime nie widziałeś.

1

@mekston Alcaraz dzisiaj partidazo tak w ogóle. 1 set do zapomnienia, ale potem kontrola. Serb i tak zrobił wynik ponad stan, sam mówił, że nie spodziewał się finału, a trochę fajnego tenisa pokazał. Carlos 7 wielkich szlemów i już wszystkie odhaczone. Tu jest potencjał na historyczny wynik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?