Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Żadna wersja Krzyśka z tych MŚ nie wygrałaby dziś z Littlerem.
2
Littler w 2 secie już 107 średnia. Półka wyżej.
1
No jak na tym poziomie nie kończysz D8 to raczej nie masz czego szukać.
4
Littler dopina seta big fishem. Skubany.
@mekston @gumaz @FcPortoFan1999
3
@PatrychoO Topka ról drugoplanowych.
3
Fajna dupeczka tam Krzyśka zaczepiła, ale polski orzeł się nie dał sprowokować. Klasa.
2
@blakkudium Sunderland - najpiękniejszy beniaminek.
1
@Encore Dawaj Krzyśka, Kevin poleci jeszcze milion razy, a Polak w ćwierćfinale MŚ w darcie już niekoniecznie. Jeszcze z przyszłym GOATem.
1
@gumaz Jak seta ugra będzie dobrze. Nie ma co się nastawiać. XD
3
@Sinirsey No symbolicznie można, bo zawsze jakiś ułamek szans jest, ale obiektywie to tu się na 5:1 dla Nuke'a zanosi.
6
161 checkout Andersona. Smooth. Hood z tyłu po drugiej lotce już wiedział.
2
Gary Anderson wskakuje na 6 miejsce w rankingu, Ryan Searle jest na 8 miejscu. Littler lidera utrzyma po tej rundzie niezależnie od wyników. Ciekawe jest to, że jakby van Veen pyknął Humphriesa to Holender wskoczy na 3 miejsce, wyprzedzając MvG. Dzieje się.
@mekston @Popitek12 @gumaz @FcPortoFan1999 @D10SLEO
3
@mekston Będzie banger w półfinale, bo czy Gary zagra z Humphriesem czy van Veenem to bez znaczenia. Cała trójka top.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@LeszekFCB To jest prawda, bo gwiazda nie potrzebuje zwracać na siebie uwagi swoim dziwnym strojem czy fryzurą, tylko błyszczy talentem i klasą. A Blanki i inne Cleo to właśnie muszą błysnąć oczojebnym strojem, bo talentu nie mają za grosz.
2
@Arkon Nie jestem przekonany do Papszuna. Może inaczej. Trener dobry, ale na Raków. Legia to inny kaliber. Druga sprawa to gość jest obrażalski i chamowaty, co pewnie będzie prowadziło do wielu kłótni i niestabilnej sytuacji. Powiem tylko tyle, że będę zaskoczony jak sobie poradzi.
1
@Arkon Oyedele zrobił dobrze, bo teraz siedziałby w zapyziałej Legii i szedł powoli do 1 ligi. Zwłaszcza z tym trenerem. XD
4
@Popitek12 To dawaj z nim klata rzymska, małe rękawice.
2
@Arkon Wezmą tego gościa ze Strasbourga.
3
@mekston Hood jak znowu tak na podwójnych zagra to wcale nie jest bez szans.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@mekston Niestety dzisiaj koniec pięknej przygody Rataja. Cuda się zdarzają, ale nie aż takie.
1
Searle w rankingu live 13 miejsce, jak dziś pokona Claytona to awans na 7. Potężny turniej długowłosego.
3
Searle co gra, już 2:0.
5
Clayton ze średnią 113 w 1 secie, a i tak przegrywa.
@mekston @FcPortoFan1999 @D10SLEO
19
Dwa trofea, wprowadzenie na europejskie salony, zrobienie z nich znowu poważnej drużyny nic nie znaczy. Mały kryzys to wypad. Nawet mi ich nie żal, ale w sumie co się dziwić jak Amerykanin za sterami. Oby im szło jak najgorzej.
3
Legendary.
3
@PatrykBarca Trener tam jest najmniej winny. Ściągają mu po 50 piłkarzy co okienko i jak to ma być stabilny projekt? Na dodatek mimo takiej kasy wydanej dalej ten skład nie wygląda przekonująco.
3
@michaleu A mówiłem Ci, żebyś nie mieszał Ice Tea z Tymbarkiem jabłko-mięta, to Ty swoje.
1
@bodzio10 Tu może jednak doświadczenie wyjść, a pod tym względem Anderson miażdży rywala.