Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston Już przełamanie w kolejnym. Zaczyna łapać kontrolę. Niewiarygodny jest.
3
Littler big fishem domyka seta. I jeszcze zaczyna kolejnego. Absolutny geniusz.
@mekston
2
@mekston van Veen mógł mieć 3 checkouty +100 w tym secie. Brakło jednej lotki. Póki co poziom top.
2
Lyon świetny transfer z tym Sulcem zrobił. Ściągnęli Czecha z Pilzna za 7,5 miliona i chłopak ma 11 goli i 5 asyst we wszystkich rozgrywkach. Dzisiaj dublet z Monaco.
1
Valencia widzę znowu odpierdziela. To już któryś sezon z rzędu z widmem spadku. W końcu fart się skończy.
1
Ładnie Como śmiga. Fabregas to jest potencjał na ciekawego trenera. W zasadzie już takim jest, ale pewnie kwestia czasu jak obejmie jakiegoś giganta. Oby tylko nie za szybko, niech się rozwija póki co tu gdzie jest.
2
@mekston Moim zdaniem Nuke to bierze, mimo topowej formy Holendra. Choć pewnie Anglik się będzie musiał namęczyć. Jeśli obaj zagrają w finale tak jak przez cały turniej to statystycznie i tak trochę lepiej wypada Littler i średnimi, i na dablach. Fajnie byłoby pełen dystans zobaczyć i w końcu 9 lotkę.
1
@CurryTheGoat30 Co Ty za avek masz, toć Allegri przystojniejszy.
10
Gary Anderson jak zwykle klasa. Tego człowieka nie da się nie lubić.
@mekston @FcPortoFan1999 @gumaz
@D10SLEO @barcelonaLM @Comfortable_
@zadafcb @Popitek12
6
Wstępne kursy. 1.36 na Littlera i 3.00 na van Veena. W bezpośrednich meczach mamy remis 3:3. Szykuje się banger.
3
@blakkudium Pamiętam jego cieszynkę jak udawał, że wciąga nosem linię końcową. xD
7
@KRISU77 Nie, ale ma największe szanse ze wszystkich zawodników na ogranie Littlera.
2
@Nazio_87 Za to, że nie urodził się na Wyspach. Chore bydło. XD
10
Mecz absolutnie genialny. Średnie podobne, ale van Veen lepszy na dablach i to zadecydowało. Finał szykuje się potężnie - starcie dwóch najlepszych zawodników na świecie obecnie. A Gary, i tak jesteś wielki. Wysyłają Cię na emeryturę co roku, a Ty im usta zamykasz. :)
2
I odłamanie, lipa.
3
Ale teraz ładne 121 Gary'ego i przełamanie.
1
Mecz i tak godny finału. Gary niech gra jak najdłużej, bo ten turniej pokazał, że to dalej czołówka światowa.
2
Rozpoczął się 7 set, a obaj mają średnią +106 przez cały mecz. Jak k... Jak?
1
@Misiusessi Ale co ciekawe, w szczytowym momencie MvG był bardziej chory od samego Taylora.
1
@Misiusessi Od 2006 każde MŚ. :D Także i Taylora w prime pamiętam.
14
Anderson w 5 secie średnia +117, a i tak przegrywa. Choreeee.
@mekston
5
Big fish van Veena. Oni są chorzy. :)
4
Big fish Andersona. Damn, ale piękny ten półfinał.
3
Van Veen drugi set na średniej ponad 113. Zdrowy. :)
3
@partymaker No Gary na tych MŚ nie imponuje na dablach.
6
Anderson zgarnia 1 seta, średnia na poziomie 104. Jest klasa.
2
@escarabajo Panie, Leao brama.
1
@mekston Untouchable.
4
@barcuśl Tak, a jutrzejszy finał do 7.
1
Nie no, im głowa siada jak grają z Littlerem. Searle nagle 37% na dablach.