2

@mekston Już przełamanie w kolejnym. Zaczyna łapać kontrolę. Niewiarygodny jest.

3

Littler big fishem domyka seta. I jeszcze zaczyna kolejnego. Absolutny geniusz.

@mekston

2

@mekston van Veen mógł mieć 3 checkouty +100 w tym secie. Brakło jednej lotki. Póki co poziom top.

2

Lyon świetny transfer z tym Sulcem zrobił. Ściągnęli Czecha z Pilzna za 7,5 miliona i chłopak ma 11 goli i 5 asyst we wszystkich rozgrywkach. Dzisiaj dublet z Monaco.

1

Valencia widzę znowu odpierdziela. To już któryś sezon z rzędu z widmem spadku. W końcu fart się skończy.

1

Ładnie Como śmiga. Fabregas to jest potencjał na ciekawego trenera. W zasadzie już takim jest, ale pewnie kwestia czasu jak obejmie jakiegoś giganta. Oby tylko nie za szybko, niech się rozwija póki co tu gdzie jest.

2

@mekston Moim zdaniem Nuke to bierze, mimo topowej formy Holendra. Choć pewnie Anglik się będzie musiał namęczyć. Jeśli obaj zagrają w finale tak jak przez cały turniej to statystycznie i tak trochę lepiej wypada Littler i średnimi, i na dablach. Fajnie byłoby pełen dystans zobaczyć i w końcu 9 lotkę.

1

@CurryTheGoat30 Co Ty za avek masz, toć Allegri przystojniejszy.

10

Gary Anderson jak zwykle klasa. Tego człowieka nie da się nie lubić.



@mekston @FcPortoFan1999 @gumaz
@D10SLEO @barcelonaLM @Comfortable_
@zadafcb @Popitek12

6

Wstępne kursy. 1.36 na Littlera i 3.00 na van Veena. W bezpośrednich meczach mamy remis 3:3. Szykuje się banger.

3

@blakkudium Pamiętam jego cieszynkę jak udawał, że wciąga nosem linię końcową. xD

7

@KRISU77 Nie, ale ma największe szanse ze wszystkich zawodników na ogranie Littlera.

2

@Nazio_87 Za to, że nie urodził się na Wyspach. Chore bydło. XD

10

Mecz absolutnie genialny. Średnie podobne, ale van Veen lepszy na dablach i to zadecydowało. Finał szykuje się potężnie - starcie dwóch najlepszych zawodników na świecie obecnie. A Gary, i tak jesteś wielki. Wysyłają Cię na emeryturę co roku, a Ty im usta zamykasz. :)

2

I odłamanie, lipa.

3

Ale teraz ładne 121 Gary'ego i przełamanie.

1

Mecz i tak godny finału. Gary niech gra jak najdłużej, bo ten turniej pokazał, że to dalej czołówka światowa.

2

Rozpoczął się 7 set, a obaj mają średnią +106 przez cały mecz. Jak k... Jak?

1

@Misiusessi Ale co ciekawe, w szczytowym momencie MvG był bardziej chory od samego Taylora.

1

@Misiusessi Od 2006 każde MŚ. :D Także i Taylora w prime pamiętam.

14

Anderson w 5 secie średnia +117, a i tak przegrywa. Choreeee.

@mekston

5

Big fish van Veena. Oni są chorzy. :)

4

Big fish Andersona. Damn, ale piękny ten półfinał.

3

Van Veen drugi set na średniej ponad 113. Zdrowy. :)

3

@partymaker No Gary na tych MŚ nie imponuje na dablach.

6

Anderson zgarnia 1 seta, średnia na poziomie 104. Jest klasa.

2

@escarabajo Panie, Leao brama.

1

@mekston Untouchable.

4

@barcuśl Tak, a jutrzejszy finał do 7.

1

Nie no, im głowa siada jak grają z Littlerem. Searle nagle 37% na dablach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?