Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@escarabajo W jego. Akurat z włoskich trenerów to jest jeden z nielicznych nie-betonów. Jego Napoli grało pięknie i strzelało masę goli, oczywiście z potężnym duetem Osimhen-Kvara, ale jednak.
W repce mu nie poszło, ale oddzielam to grubą kreską, bo to inna robota kompletnie, poza tym naszemu Flickowi też nie poszło. ;)
3
@escarabajo Po prostu Mister Spalletti.
1
@michaleu Niech się biją z Interem i Napoli o 2 miejsce. :D
5
Spalletti ładnie ten bajzel w Turynie ogarnął. Nawet David zaczął strzelać.
1
@Borry Ja się nie zdziwię jak przekroczy czas II WŚ.
1
@michaleu Najważniejsze, że w Milanie nikomu to do głowy nie przychodzi.
9
@Popitek12 Żeby mnożył trofea wygrane przez Alonso w Realu.
8
Ta fota to jest złoto. XD
https://x.com/FabrizioFauna/status/2010770910467223702
2
@Sinirsey To idzie Gigi Amoroso Panie, ale u Pana to nie wyjdzie, bo Pan masz czaszkę kwadratową i lepiej u Pana będzie na mandolinę.
4
@mientusek1407 5 złotych u Ferdka Kiepskiego.
@Szklaner @gumaz @PatrychoO @Czajka90 mogą potwierdzić.
https://wykop.pl/cdn/c3201142/5f0eedfc74b9418c792154a77a458f196b6fc63d1e689c8d526bdaea57708a32.webp?author=KhalTanio&auth=0f20d955d07176f586147048ac03368c
5
Wczoraj rozpoczął się snookerowy Masters - drugi z trzech turniejów potrójnej korony. I już mamy niespodzianki. Selby i Murphy (obrońca trofeum) żegnają się z turniejem. Chińczycy za mocni.
Reszta meczów I rundy:
Dzisiaj:
Allen - Williams (14:00),
Zhao - Wilson G (20:00),
Jutro:
Wilson K - Jiahui (14:00),
Higgins - Hawkins (20:00),
Pojutrze:
Trump - Ding (14:00)
Robertson - Wakelin (20:00).
Wakelin wskoczył w miejsce O'Sullivana, który niestety wycofał się z turnieju.
@mekston @JimMorrisonFCB @macio_944 @Starrk @ranger3120 @zadafcb
6
Niewiarygodne jak ważnym piłkarzem dla nas jest Raphinha. Dla mnie kapitan bez opaski. Zaangażowanie, liczby, wpływ na resztę drużyny, pracowitość. Pan piłkarz.
2
@gumaz No Wąski mu żarcie donosił... Czy ktoś inny tam. :D
6
Domyślam się, że gość miał cele jak Siara w Kilerze z samymi luksusami, bo wygląda jak swój adwokat, a nie 57 latek, który prawie połowę swojego życia przesiedział w więzieniu. XD
4
Lewy z 10 golem w sezonie, co oznacza, że od sezonu... 2006/07 (Znicz Pruszków) strzela dwucyfrową liczbę bramek. Wyjątkiem pierwszy sezon w BvB, gdzie strzelił 9 goli. Przecież to jest chore już. Nie wiem jak można mu umniejszać.
38
Raphinha wybrał przemoc, kolejny już raz.
5
Może i Manchester United odpadło z pucharów krajowych z Grimsby i Brighton, ale za to w lidze w top4 też sezonu nie skończą.
4
Fajnie, że mimo 8 goli Bayernu Kane tylko z 1 bramką. 22 gole do pobicia rekordu Lewego i 18 kolejek, także jest to do zrobienia, ale mam nadzieję, że mu się nie uda. :D
10
Olise 32 gole i 35 asyst w 1,5 sezonu dla Bayernu. Genialny ruch za 53 miliony.
1
@JoseArkadioMorales To ten kubański pisarz-eseista, Panie Morelas?
2
@kaamil1910 Zobacz co wygrał każdy z nich. Wszyscy oprócz Artety LM i mistrzostwa krajowe + każdy po 10/20/30 trofeów, a Hiszpan Tarcza Wspólnoty X2 i Puchar Anglii. Przecież to jest śmieszne. Wymieniłbym Ci na szybko z 10 trenerów, którzy bardziej pasowaliby do tego grona niż Arteta.
11
Arteta to tu pasuje jak pięść do nosa. XD
1
@BezglutenowyPedri Sofia Vergara jak na 54 lata też się ładnie trzyma i też pewnie coś tam grzebała przy wyglądzie, ale tego aż tak nie widać. U Kate niestety już tak.
1
@BezglutenowyPedri Jeszcze w Pearl Harbor była piękna i urocza. Cóż, większość prób odmładzania siebie w taki sposób nie wychodzi dobrze.
1
Hahaha, cytując klasyka z Gothica "Słabe przedstawienie, facet potykał się o własne nogi". XD
2
Palladino ładnie poukładał Atalantę. 12 mecz pod jego wodzą i 9 zwycięstwo. Ogólnie rośnie kolejny dobry włoski trener, bo już w Monzy i Violi fajną robotę zrobił.
2
@LeszekFCB Uwielbiam te scenę.
https://cinemashock.org/wp-content/uploads/2012/06/shawshank-redemption-tim-robbins-andy-dufresne-rain-scene.jpg
3
@damian16161212 Aktorka dobra? Nie żartuj. To potwarz dla prawdziwych polskich aktorek jak Janda czy Kulesza.
1
@FcPortoFan1999 A Polacy z jakimiś szansami?
1
@FcPortoFan1999 Wprowadź mnie do tematu tenisa ziemnego, mistrzu. Kto tam jest obecnie najlepszy, kto jest GOATem itp?