2

@mekston Tu już mamy potencjał na 6:1/6:2.

6

Nawet dobry procent na dablach nie pomoże jak słabo punktuje na dystansie. Nuke jest krok przed nim nawet jak Searle zaczyna licznik.

4

@mekston Już wiemy co się będzie działo. XD

2

Zaczyna się. Nuke przełamuje.

2

@michaleu 1:0 po golu marynarki Allegriego biorę w ciemno.

4

@mekston Fura liczy się tak samo jak nie trafienie w tarczę, zmarnowana lotka bez punktu i do średniej się liczy.

5

Searle na dystansie będzie odstawał od Nuke'a, ale na dablach jest zabójczy i tym go może postraszyć

Littler 105 średnia, Searle 95, a wygrywa seta ten drugi.

2

Nkunku ostatnio przebudzenie i dublet, a dziś kontuzja. :( Ale potężny Fullkrug na ławce może Niemiec zaliczy wymarzony debiut.

6

@mekston @michal26 Wszystko się liczy do średniej. Winnery i nie trafione lotki w tarczę też. Czyli dable i pomyłki zaniżają średnią.

9

Statystyki półfinalistów MŚ na przestrzeni całego turnieju.

Searle odstaje średnią od reszty, a Anderson odstaje na dablach. Littler i van Veen wydają się najbardziej kompletni na przestrzeni całego turnieju, ale czy taki będzie finał? Za kilka godzin się dowiemy.

@mekston @D10SLEO @FcPortoFan1999 @gumaz @Popitek12 @barcelonaLM @zadafcb @michal26 @Comfortable_ @APTAPT

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@blakkudium Też mi się podobają te stroje.

1

@Fog_W_1899 Większość mi nie smakuje, to nie kupuję. Trochę przehajp dla mnie, tak jak ptasie mleczko. Są lepsze rzeczy. Ferrero Rocher np, albo Rafaello.

4

@APTAPT Gary też jest w stanie. Już grał na tych MŚ na poziomie średniej 105, choć van Veen pewnie miałby większe szanse.

3

@Sinirsey Dobrze, że ktoś taki z tych młodych jest, żeby Littler się za pewnie nie czuł.

4

105 średnia van Veena. Brutal.

2

@Comfortable_ Ale van Veen potężny, co chłop gra to nie mam pytań.

2

Po 5 setach +104 średnia i 60% na podwójnych. Van Veen gotuje.

3

@Comfortable_ @michal26 Wolałbym Gary'ego w finale, bo van Veen jeszcze nieraz będzie miał szansę, a legenda 3 tytuł by mogła zgarnąć.

4

Teraz 158 checkout Humphriesa, wow. Łogiń.

3

Kolejny big fish, tym razem w wykonaniu van Veena. 13 duża ryba na tych MŚ, rok temu było zaledwie 5.

2

@Criss18Barca Inne turnieje gra się do wygranych legów, a tu 3 wygrane legi to dopiero 1 set. I tak, to najważniejszy turniej.

4

Damn, ale piękny poziom 1 seta. Van Veen na prowadzeniu.

1

@escarabajo Cagliari - Milan, mówi to Panu coś?

3

@FcPortoFan1999 Idealny pracownik, 18 latek z 40 letnim doświadczeniem.

1

Dla mnie i tak chore jest to, że Littler gra na takim poziomie w takim wieku. xD Wygląd 40 latka i gra w sumie jakby miał tyle samo doświadczenia. Można go nie lubić, ale talent epokowy. W top formie robi przejazd każdemu z touru.

3

Najlepsza wersja Searle'a z tego turnieju może się postawić Littlerowi. Tylko Nuke nie może włączyć poyebanego trybu, to długowłosy może coś ugrać, ale i tak pewnie skończy się jakimś 6:2 dla Littlera w pófinale. xd

@mekston @FcPortoFan1999

6

Nie no, jak chłop takich nie kończy to o czym my tu gadamy. XD

5

Żadna wersja Krzyśka z tych MŚ nie wygrałaby dziś z Littlerem.

2

Littler w 2 secie już 107 średnia. Półka wyżej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?