2

@Gary Myślałem, że to znasz. :D Ale cieszę się, że się podoba. Ja też muzycznie dziad.

2

@Gary John Wayne był dla mnie zawsze aktorem jednej twarzy. Nie był wszechstronny, ale ta gęba pasowała do westernów. Do tego nadrabiał charyzmą i pasował wzrostem, a kowboje w tych starych westernach to były wysokie chłopy - Clint i John po 193 cm wzrostu.

Co do filmu Costnera, to jak obejrzę to dam znać. :P

7

Gitara po tym występie powinna zapalić papierosa, a pali już przed. Szczytowy moment jednego z najbardziej utalentowanych muzyków wszech czasów.

@JimMorrisonFCB @Colon @Safrani @Gary @Konradowskyy

3

@Gary Jeszcze nie widziałem, ale tym opisem nie zachęciłeś :P Ale chyba i tak obejrzę przez święta, bo uwielbiam westerny, choć zdaję sobie sprawę, że czasy szczytowe tego gatunku, gdzie brylowali Clint Eastwood czy John Wayne już dawno minęły.

10

@Safrani Zaraz wymyśli jakąś wymówkę, jak Berkowitz ze słuchawkami. Partia mem.

7

Nie zapominajcie kto jest odpowiedzialny za pogodę w tym kraju.



@gumaz @Szklaner @PatrychoO @Czajka90

1

Za chwilę prawie 72 letni Paul Lim kontra drugi darter świata - Luke Humphries. Wynik raczej oczywisty, ale mógłby dziadek seta urwać. :P

1

Napoli zgarnia Superpuchar Włoch. To 10 trofeum Conte w karierze trenerskiej. Klasycznie w Europie daje ciała, a na krajowym podwórku top.

2

@mekston 27 grudnia o 13:40.

4

Kolejny big fish, tym razem Van Veena. Świetny mecz Holendra, pewny awans do III rundy ze średnią 108.28 - zdecydowanie najwyższą na obecnych MŚ.

@mekston @APTAPT @gumaz @FcPortoFan1999 @zadafcb

3

@KRISU77 Mógł, ale chyba ma jeszcze w sobie trochę godności.

2

Kolejny big fish, tym razem w wykonaniu Jamesa Wade'a.

4

Łukasz Tomczyk oficjalnie trenerem Rakowa Częstochowa. Dla niewtajemniczonych - ostatnie 2 lata z hakiem spędził jako trener Polonii Bytom, robiąc z nią awans z II do I ligi i obecnie zostawiając na 2 miejscu w tabeli. Także wybór ciekawy.

10

@Criss18Barca Ale wiesz, że można go doceniać jako sportowca za to co osiągnął i zrobił dla polskich skoków, a jednocześnie go nie lubić, bo jest bucem. Wiesz, prawda? Czy tylko dwie opcje dla Ciebie istnieją?

11

Pan trener Unai Emery.

4

@Huck Ciekawe czy pobiją rekord, który należy do Derby z sezonu 07/08. 11 punktów w całym sezonie. :D

2

Niesamowite jest to, że Littler może grać ujowo, a i tak miażdży przeciwników. Oczywiście jakby tak jak dziś zagrał z kimś z topu to byłyby ciężary, ale póki co spacerek. Zostawia siły na później.

2

@mekston To już by było zbyt piękne. :D Młody GOAT broni tytułu, ale Rataj by powalczył.

3

@D10SLEO Grubas dzisiaj nie wie czy ciepło, czy zimno, a po świętach przepierdzieli z Ratajem.

9

No i mamy sensację. Rataj z grubasem w III rundzie.

1

@FcPortoFan1999 Będę zdziwiony jak nie obroni tytułu.

1

@FcPortoFan1999 A młodego GOATA będziesz oglądał?

3

Plaisier 2:0 z Pricem, ale to i tak nic jeszcze nie znaczy, bo Walijczyk pod presją gra świetnie. Oby jednak Holender był przeciwnikiem Rataja w III rundzie.

@gumaz @FcPortoFan1999

5

@Gibbon_FCB No flop. Połowa sezonu, a ofensywny zawodnik ściągnięty za 75 baniek ma 3 gole. xD

2

@gumaz Fajnie jakby dziś odpadł Price, ale małe szanse. XD

1

Potem z Gezzym, może być ciężko. :D

2

@escarabajo Nawet w Bayernie był na wypożyczeniu rok i wygrał sekstet z Flickiem, robiąc tam niezłe liczby. :P

3

Rataj 2:0, brawooo!

2

@escarabajo On chyba w każdym klubie wypalił, jak Dzeko. Nawet w Totkach dwucyfrową liczbę asyst zrobił. Piękny.

36

@AmigoBlancos Ciężko, żeby miał gola albo asystę z City i Arsenalem, skoro od momentu jego przyjścia do Barcy z nimi nie graliśmy (sparingów nie liczę).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?