1

@Encore Fajna lista, ale skoro jest Floyd to powinien być Usyk.

1

@PatrychoO Właśnie wyguglowałem. On jest na tej liście dla beki, czy faktycznie GOAT tego sportu?

5

@PatrychoO Może jestem ignorantem, ale tylko tego nazwiska z listy nie kojarzę. XD

2

@blakkudium Alexis pięknie się rozwija u Mad Maxa. Super info.

3

Dolan top.

3

@Zoker A to prawda. W Django był jeszcze "White cake", a w Pulp Fiction apetyczny cheeseburger z Big Kahuna Burger. :D

1

@Hosh A propos Hansa Landy to mam dziwne hobby. Lubię oglądać jak delektuje się strudlem.

https://tenor.com/pl/view/strudel-hans-landa-inglourious-basterds-gif-6006309754455124960

2

Luks gut, oby produkcja dowiozła.

1

@APTAPT Mnie też nie zdziwi jak Wright dzisiaj odpadnie, ale też bym go nie skreślał. Nieprzewidywalni są tacy zawodnicy. Chciałbym, żeby stara gwardia trochę postawiła się młodej fali. :P Co do Dimy to wierzę, że wróci na swój poziom. Umiejętności są, żeby nawet o tytuł powalczyć w przyszłości, ale coś siadło i może faktycznie przerwa zrobiłaby mu dobrze. A tak a propos to komu kibicujesz? (Oczywiście oprócz Polaków). U mnie to Asp, bo go lubię i chyba najsympatyczniejszy zawodnik czyli Michael Smith, choć jak Littler się rozpędzi to obroni tytuł.

1

@APTAPT Jestem ciekawy Irokeza. On może być bez formy, ale przychodzą MŚ i umie czarować. Rok temu Humphriesa wywalił.

3

@tbas Bramkarzami Polska stoi, ale każdy bardziej ogarnięty spierdziela za granicę. Grabara w Bundeslidze, Skorupski w Serie A.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Aj, jednak Bunting wygrywa 3:2, ale brawo Seba za walkę. Postraszył numer 4 na świecie. Jest potencjał.

1

Białecki wygrywa drugiego seta z Buntingiem! Już w sumie zrobił więcej niż się od niego oczekiwało. Fajnie jakby sprawił sensację. :D

1

Białecki urywa seta Buntingowi. Brawo.

2

Bunting 119.40 średnia w pierwszym secie. XD Zdrowy.

1

@APTAPT Niecała 80 średnia, masakra.

1

Van den Bergh zaraz poleci z MŚ. Ech, szkoda. Tam coś z głową jest nie halo, bo umiejętności top. Wierzę, że wróci szybko do czołówki. Dopiero 31 lat.

1

@Walker Warto zaznaczyć, że tam od początku na perkusji nagina gość bez jednej ręki. Lubię ten utwór. :P

3

Około 22:10 pierwszy z Polaków rozpocznie swoje zmagania w tegorocznych MŚ w darcie. Sebastian Białecki zmierzy się z numerem 4 na świecie - Buntingiem, także będzie ciężko. :D Większe szanse mają Rataj i Kciuk.

2

Tymczasem na zapleczu Bundesligi Schalke mistrzem jesieni. Tylko 8 goli straconych po 16 kolejkach. Potężny Karius w bramce robi robotę. Fajnie jakby wrócili do Bundesligi. W derbach z BvB zawsze się działo.

https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/dortmund-nP1i5US1/schalke-0Ija0Ej9/?mid=hKbp5PlF

5

Fiorentina zebrała zawrotne 6 punktów w 15 kolejkach. 0 zwycięstw w lidze od prawie 7 miesięcy. Oj, jak tu nie będzie jakiegoś wstrząsu to widmo spadku zacznie spoglądać.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Sunderland piękny beniaminek. Oby więcej takich.

4

@LeszekFCB Ale to nie tylko o ten mecz chodzi. Dobre wyniki ostatnio mają.

1

Czyli Manchester United wygrywa jutro swój mecz 9:0 w najgorszym wypadku 10:1 i wkaskuje do top4. Brzmi realnie.

1

̶T̶h̶e̶o̶ ̶H̶e̶r̶n̶a̶n̶d̶e̶z̶ Davide Bartesaghi.

20

@L4ngusta

100 lat Langusta
Dłoń twa chuda, a nie tłusta
Wąska w pasie jak langusta
Czy to miłość, czy rozpusta?

3

@NeroTFP1 Liczby i tak nie pokazują jak ważnym jest zawodnikiem dla obecnej Barcelony. Pan kapitan. Serce i dusza tego klubu w jednym.

3

Świetny ten filmik. Już dawno WWE nie oglądałem, ale Cena to kawał historii tej federacji i jeden z najlepszych wrestlerów ever.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?