18

@Arden Zamień herby klubowe i nagle Vitinha będzie warty 160 baniek, a Guler 40.

3

@MesQueUnClub_87 Dobra, wydało się. Tak, to moja żona. Lubię oglądać najlepszą część podróży poślubnej.

1

@July_6_BcN O choinkę pytałem, ale widzę, że sokole oko wszystko dojrzy. Nie, to nie moja żona. Gdyby ją była to nie oglądałbym jej na ekranie.

6

@FcPortoFan1999 No ma specyficzną gębę, ale np, w American Beauty grał całkiem normalnego gościa i wypadł genialnie, nawet Oscara za to dostał. Facet po prostu jest mega utalentowany.

2

@FcPortoFan1999 Ja też, jeden z ulubionych.

9

@JimMorrisonFCB Pitt, Freeman, Spacey w obsadzie, ten film się po prostu nie mógł nie udać. :) Choć większe ciarki miałem w scenie z pudełkiem na końcu.

9

Przy trzecim "Detectiiiiiiiive" ciarki za każdym razem. Wybitne dzieło i wybitne aktorstwo całej trójki.

2

Duża sensacja. 12 w rankingu Ross Smith leci z MŚ już w 1 rundzie. Brodacz wyjaśnia towarzystwo.

4

"Klik i robisz co chcesz" niby komedia, ale scena z ojcem zawsze porusza. Moim zdaniem najlepszy film z Sandlerem.

3

@PatrychoO XDDD

3

@blakkudium Pamiętam tego gola strzelonego Buffonowi w Lidze Mistrzów. :P

3

Rob Cross kończy mecz dużą rybą. Klasa. :D

1

@NeroTFP1 No ja też. Widzisz coś narobił? :|

14

@NeroTFP1 Biała czekolada, a w zasadzie wyrób czekopodobny, który ubóstwiam do dziś, a skład ma tragiczny. XD Draże korsarze i marynarze, czyli cukier w cukrze. No i też mógłbym dodać granulowaną herbatę, po której aż zęby skrzypiały i zupki chińskie. :D

A tej herbaty granulowanej to więcej na sucho zeżarłem niż z wodą.

8

@Vegeta88 Postać znana.

11

@Fog_W_1899 Mietek Fogg to był równy gość. Daj mi te jedną niedzielę, ostatnią niedzielę, a potem niech wali się świat! To jest prawdziwa piosenka o niespełnionej miłości. Wiesz, że przed wojną kolesie zamawiali sobie tę melodię u orkiestry w barze, a potem strzelali sobie w łeb? Chcieli, żeby to była ostatnia piosenka w ich życiu. Bo jest prawdziwa. Nie mówi o tym, że... Widziałem ptaka cień albo, że wszystko się może zdarzyć. Jasne k****, że wszystko się może zdarzyć, tak jak teraz.

3

@michal26 Wiem, że Lech i Jaga mogą przegrać, a mimo to awansować, ale przed ostatnią kolejką nie są pewne w 100% awansu. Tylko Raków jest pewny.

1

@michal26 Lech ma 7 punktów, a zespół na 25 miejscu, które nie daje awansu ma 6 punktów. To jak awansowali? Dalej mogą wylecieć z top24.

6

@michal26 Lech i Jaga jeszcze nie awansowały.

2

Steaua comeback z Feyenoordem. Z 1:3 na 4:3.

1

Potężny Bernardeschi wracający z Toronto ładuje dublet Celcie.

3

Ale piękny first tacz Fergusona.

https://x.com/centregoals/status/1999219762291953763

2

@paweldunajecfcb Not, bo co druga baba taki ma. Poza tym, tatuaże mi się nie podobają, ale zawsze mi się wydawało, że powinien coś znaczyć, a nie po to, żeby tylko był.

1

@LukaszFan Ja też, ale zdobyte przez inne drużyny niż Legia.

4

Zawsze jakoś przyjemniej na sercu jak Legia przegrywa. Brawo Noah.

5

Chłop będzie miał o czym jutro kolegom w piekarni opowiadać. Gol i asysta.

1

@zadafcb Będę mocno zdziwiony jak Littler nie obroni tytułu.

4

Piękny zespół, piękny głos, piękna piosenka!

2

@Faro Są mocni, ale to już nie ten potwór, którego się boi cała Europa. Niedawno przegrali ze średnim w tym sezonie Leverkusen. No i nie oceniałbym siły zespołu na podstawie meczu z madryciokami, bo Liverpool też ich pyknął

W sumie jeśli chodzi o LM to te dywagacje teraz nie mają sensu i tak. Wszystko wiosna pokaże.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?