Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
@Arden Zamień herby klubowe i nagle Vitinha będzie warty 160 baniek, a Guler 40.
3
@MesQueUnClub_87 Dobra, wydało się. Tak, to moja żona. Lubię oglądać najlepszą część podróży poślubnej.
1
@July_6_BcN O choinkę pytałem, ale widzę, że sokole oko wszystko dojrzy. Nie, to nie moja żona. Gdyby ją była to nie oglądałbym jej na ekranie.
1
U mnie już choinka ubrana, a jak tam u Was?
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTo6_envEet6TUPdAb-kR5MKa9TAAP2OxDXJAz1Yn_6t6nIvRwj32-lroQ&s=10
6
@FcPortoFan1999 No ma specyficzną gębę, ale np, w American Beauty grał całkiem normalnego gościa i wypadł genialnie, nawet Oscara za to dostał. Facet po prostu jest mega utalentowany.
2
@FcPortoFan1999 Ja też, jeden z ulubionych.
9
@JimMorrisonFCB Pitt, Freeman, Spacey w obsadzie, ten film się po prostu nie mógł nie udać. :) Choć większe ciarki miałem w scenie z pudełkiem na końcu.
9
Przy trzecim "Detectiiiiiiiive" ciarki za każdym razem. Wybitne dzieło i wybitne aktorstwo całej trójki.
2
Duża sensacja. 12 w rankingu Ross Smith leci z MŚ już w 1 rundzie. Brodacz wyjaśnia towarzystwo.
4
"Klik i robisz co chcesz" niby komedia, ale scena z ojcem zawsze porusza. Moim zdaniem najlepszy film z Sandlerem.
3
@PatrychoO XDDD
3
@blakkudium Pamiętam tego gola strzelonego Buffonowi w Lidze Mistrzów. :P
3
Rob Cross kończy mecz dużą rybą. Klasa. :D
1
@NeroTFP1 No ja też. Widzisz coś narobił? :|
14
@NeroTFP1 Biała czekolada, a w zasadzie wyrób czekopodobny, który ubóstwiam do dziś, a skład ma tragiczny. XD Draże korsarze i marynarze, czyli cukier w cukrze. No i też mógłbym dodać granulowaną herbatę, po której aż zęby skrzypiały i zupki chińskie. :D
A tej herbaty granulowanej to więcej na sucho zeżarłem niż z wodą.
8
@Vegeta88 Postać znana.
11
@Fog_W_1899 Mietek Fogg to był równy gość. Daj mi te jedną niedzielę, ostatnią niedzielę, a potem niech wali się świat! To jest prawdziwa piosenka o niespełnionej miłości. Wiesz, że przed wojną kolesie zamawiali sobie tę melodię u orkiestry w barze, a potem strzelali sobie w łeb? Chcieli, żeby to była ostatnia piosenka w ich życiu. Bo jest prawdziwa. Nie mówi o tym, że... Widziałem ptaka cień albo, że wszystko się może zdarzyć. Jasne k****, że wszystko się może zdarzyć, tak jak teraz.
3
@michal26 Wiem, że Lech i Jaga mogą przegrać, a mimo to awansować, ale przed ostatnią kolejką nie są pewne w 100% awansu. Tylko Raków jest pewny.
1
@michal26 Lech ma 7 punktów, a zespół na 25 miejscu, które nie daje awansu ma 6 punktów. To jak awansowali? Dalej mogą wylecieć z top24.
6
@michal26 Lech i Jaga jeszcze nie awansowały.
2
Steaua comeback z Feyenoordem. Z 1:3 na 4:3.
1
Potężny Bernardeschi wracający z Toronto ładuje dublet Celcie.
3
Ale piękny first tacz Fergusona.
https://x.com/centregoals/status/1999219762291953763
2
@paweldunajecfcb Not, bo co druga baba taki ma. Poza tym, tatuaże mi się nie podobają, ale zawsze mi się wydawało, że powinien coś znaczyć, a nie po to, żeby tylko był.
1
@LukaszFan Ja też, ale zdobyte przez inne drużyny niż Legia.
4
Zawsze jakoś przyjemniej na sercu jak Legia przegrywa. Brawo Noah.
5
Chłop będzie miał o czym jutro kolegom w piekarni opowiadać. Gol i asysta.
1
@zadafcb Będę mocno zdziwiony jak Littler nie obroni tytułu.
4
Piękny zespół, piękny głos, piękna piosenka!
2
@Faro Są mocni, ale to już nie ten potwór, którego się boi cała Europa. Niedawno przegrali ze średnim w tym sezonie Leverkusen. No i nie oceniałbym siły zespołu na podstawie meczu z madryciokami, bo Liverpool też ich pyknął
W sumie jeśli chodzi o LM to te dywagacje teraz nie mają sensu i tak. Wszystko wiosna pokaże.