2

@escarabajo On chyba w każdym klubie wypalił, jak Dzeko. Nawet w Totkach dwucyfrową liczbę asyst zrobił. Piękny.

36

@AmigoBlancos Ciężko, żeby miał gola albo asystę z City i Arsenalem, skoro od momentu jego przyjścia do Barcy z nimi nie graliśmy (sparingów nie liczę).

2

Chłopak wziął się znikąd i gra turniej życia. Duże nazwiska wywalił, 4 graczy z top16, w tym dwóch Mistrzów Świata. Dziwny turniej ogólnie, bo w finale zmierzą się właśnie Bingyu i Wakelin, czyli snookerzyści, którzy do faworytów nie należeli.

1

@Pawlak1992 13 walk, tylko większość z jakimiś bobkami i dziadkiem Tysonem. Tu więcej czynników zadecydowało. Joshua to profesjonalista, większy zasięg ramion, większe doświadczenie, więcej siły, cięższy. Akurat walka wyglądała tak jak powinna, czyli różnica klas. Podejrzewam, że AJ szybciej by to skończył, ale mialo być trochę show. Nie jestem fanem tego Paula, ale ciężko mu coś zarzucić.

1

@FcPortoFan1999 Tylko, żebyś czasem Rataja nie oglądał jutro.

2

@FcPortoFan1999 Piąta rocznica nie wychodzenia z domu?

2

@MesQueUnClub_87 Tylko zupy chińskie mi nie podchodzą. Tzn, zjadliwe, ale nie, żebym jakoś za nimi szalał. Tu nasze polskie barszcze czerwone, żurki i rosoły biją ich na łeb.

4

@MesQueUnClub_87 No ba. Kurczak w cieście sezamowym to moje ulubiene.

2

@Popitek12 No Usyk to już powinien być stawiany na podium wagi ciężkiej w całej historii bez dwóch zdań.

1

@Popitek12 Najważniejsze, że Usyk poskładał obu cwaniaczków. I to dwukrotnie.

6

@ranger3120 W spoczynku.

6

Napoli - Bologna zagrają o Superpuchar. Gitara. :d

2

Kciuk szybki oklep i słaby mecz, ale jego rywal z najlepszą średnią w turnieju póki co. Z dzisiejszym Irlandczykiem dużo topowych darterów miałoby kłopot.

William O'Connor - 102.36
Luke Littler - 101.54
Wessel Nijman - 100.91

@gumaz @mekston @FcPortoFan1999 @BojanKriKicz @zadafcb @barcelonaLM

1

Mocny ten Irlandczyk. Chyba, że taki mecz mu się wylosował.

3

Rywal Kciuka prawie 100 średnia po 2 setach. Ciężko.

Edit. A nawet wzroslo mu do +103. XD Bez szans.

2

@Arkon Tam dalej Carlo powołuje dziadków na bok obrony typu Danilo i Alex Sandro, więc to wiele mówi jak im brakuje klasowych boków obrony. Ostatnio też próbował na tej pozycji Militao. W ataku Cunha jeszcze i Joao Pedro, ale obaj na razie zawodzą w nowych klubach. Pedro tylko wejście miał niezłe, ale 4 gole w Chelsea wyglądają blado.

2

@Arkon O fuck, mój błąd, bo o nich zapomniałem. Czytałem jeszcze o powrocie Thiago Silvy. Pilarsko już dziadek, ale jako dobry duch drużyny i w razie czego to kto wie. :) Deschamps chyba odchodzi po MŚ, więc zakończenie co by nie mówić legendarnej kariery selekcjonerskiej z Francją kolejnym tytułem może go zmotywować. Tam kadra ciągle mocna.

1

@FcPortoFan1999 A z polskiego orła Rataja zadowolony?

2

@Arkon Zgadzam się, że Anglia i Brazylia mają świetnych selekcjonerów, ale różnica jest taka, że Wyspiarze mają mocny skład, a Kanarki niekoniecznie. Oczywiście są mocne nazwiska - Rapha, Vini, Rodrygo, Guimaraes, Marquinhos, ale przy Anglikach i przede wszystkim jej głębi składu wygląda to słabo.
Portugalia gdyby CR7 miał ograniczoną rolę mogłaby namieszać, a może i nawet zdobyć tytuł. Ale on tam rządzi i będzie się dalej kopał po czole, choć z takimi słabymi rywalami w fazie grupowej pewnie coś nastrzela. Francji też bym nie skreślał. A Niemcy dla mnie to jak Włosi - trochę upadły gigant.

1

@FcPortoFan1999 Pan żeś jest zwykły erotoman.

5

Za 45 minut ostatni z Polaków wchodzi do gry. Trzymamy kciuki za Krzysztofa Kciuka. :)

2

@Arkon Najlepsi Argentyńczycy formą na ten moment bez Messiego to Julek, Enzo, Lautaro, Paz, Simeone.

Czy szansę na tytuł mają? Tak, ale takie same jak Hiszpania, Francja i... Może Portugalia. Uważam, że oni kadrowo są potężni. Neves, Vitinha, Bruno w środku pola to jakiś kosmos. ;) Tylko Ronaldo wszystko psuje, bo ma być pod niego i koniec. Trochę jego dobro jest stawiane nad dobro zespołu, a tak być nie powinno. Jeszcze mają Leao czy Mendesa, czyli strusie Pędziwiatry. Mam nadzieję, że nie wygrają. Najlepiej Hiszpania/Argentyna albo... Polska. :D

1

@Starrk Zdecydowanie przyszłość należy do Chin. Tym bardziej, że Zhao w tym roku złamał trochę barierę psychiczną, że jednak Azjaci mogą MŚ zdobyć, bo zawsze wydawało się to nieosiągalne.

A Lisowski miał się przełamać jak wygra pierwszy turniej rankingowy i się jakoś nie udało. XD

3

Kolejny snookerowy talenciak z Chin się zrespił. Chang Bingyu wywala ze Scottish Open samego Marka Selby'ego i melduje się w półfinale tego turnieju. We wcześniejszej rundzie pokonał Kyrena Wilsona, czyli wicelidera rankingu.

8

@blakkudium Gol w klasyku i asysta a'la Xavi do Alby na zawsze w serduszku.

7

Mimo wszystko dla Rakowa zrobił bardzo dużo, razem ze Świerczewskim. Miejmy nadzieję, że w Legii mu nie pójdzie. :D

1

@Filipem Oświetlenie tu robi swoje i jak mniemam, zdjęcie robione po treningu, także pompa również.

5

@derus Co roku to samo. Bon za 500 złotych i Wigilia firmowa, gdzie zawsze dobre żarcie jest. Także nie narzekam. :D

1

@Fabik87 Jakby to nie było ustawione, to AJ wygrywa w I rundzie po brutalnym KO.

3

@Safrani Najważniejsze, że się zdrowie nie psuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?