Uważacie że Messi powinien po sezonie odejść? Nie chodzi tu o ten wczorajszy mecz tylko że powinniśmy zacząć od nowa bez Leo. Smutno sie to pisze bo to najwybitniejszy piłkarz w historii tego klubu, ale musimy sie w końcu uczyć grać bez niego, a samemu Messiemu by to dobrze zrobiło.
A ten Pjanić to jest hit, gość wielki specjalista od stałych fragmentów gry, a te jego rożne to nawet nie dolatują do środka pola karnego, Trincão chłop jest tak fatalny że szok ani jednego dobrego meczu w tym sezonie nawet Braithwaite coś tam strzelił z Dynamem... Nasze wielkie transfery
Co byście zrobili z Emersonem z Betisu? Sprzedać za dobrą kasę czy dać mu szanse i niech rywalizuje z Destem na PO, a Roberto niech już będzie na rezerwie w pomocy.
@MensculinVeB Ale ja mu nie bronię tego, tylko sam powiedział że piłkę traktuje już trochę jak hobby, chciałbym by przyjął determinację i chęć chociażby drugiego Hiszpana Ramosa.
0
Na ten depresyjny dzień najlepsza jest Yerbka, pare łyków i już mi mija powoli ten smutek po wczoraj.
0
Uważacie że Messi powinien po sezonie odejść? Nie chodzi tu o ten wczorajszy mecz tylko że powinniśmy zacząć od nowa bez Leo. Smutno sie to pisze bo to najwybitniejszy piłkarz w historii tego klubu, ale musimy sie w końcu uczyć grać bez niego, a samemu Messiemu by to dobrze zrobiło.
0
Nienawidze sie budzić z myślą że Barca znów przegrała mecz ehh.
16
A ten Pjanić to jest hit, gość wielki specjalista od stałych fragmentów gry, a te jego rożne to nawet nie dolatują do środka pola karnego, Trincão chłop jest tak fatalny że szok ani jednego dobrego meczu w tym sezonie nawet Braithwaite coś tam strzelił z Dynamem...
Nasze wielkie transfery
0
@Kettger To nie przez nich przegraliśmy, ale te niedojdy nic nam nie dają mam nadzieję że pan z twojego awka ich wyp..
0
Za dobrze ostatnio było, nie byliby sobą gdyby czegoś nie przepie...
1
Szkoda gadać na to dno, kolejny rok kolejne kompromitacje i tak to leci w tej Barcelonie, teraz to już jestem pewien że Messi odejdzie po sezonie.
0
Na tego Lengleta nie da się patrzeć...
0
@socha Werner i Havertz w Chelsea tak samo średniawka.
0
Co byście zrobili z Emersonem z Betisu? Sprzedać za dobrą kasę czy dać mu szanse i niech rywalizuje z Destem na PO, a Roberto niech już będzie na rezerwie w pomocy.
0
Austriacy mieli nie mieć szans bez Krafta a tu prosze.
1
Aj maleńki Japończyk
2
@KmN Miejmy nadzieje że Żuk nie przepadnie.
3
@Kris_1993 Tutaj są eksperci od wszystkiego.
0
Mingueze już chyba można uznać za członka pierwszego zespołu.
2
Na dobranoc.
6
@BarcaInfo Zajebiście, jeden się nie zgodził i nikogo nie sprowadzimy, super.
0
@jeyx77x https://edefinicje.pl/co-to-jest-bagno
Strona kłamie? xD
0
@Comentateiro BAGNO w przenośni upadek, szambo, błoto, grzęzawisko, rynsztok.
0
Ta nasza ręczna to śmiech, kiedyś jedni z najlepszych, dziś? Bagno.
0
@MensculinVeB Ale ja mu nie bronię tego, tylko sam powiedział że piłkę traktuje już trochę jak hobby, chciałbym by przyjął determinację i chęć chociażby drugiego Hiszpana Ramosa.
2
@BarcaInfo Smutne, ale takie słowa i tak nic nie zmienią.
3
Ma łeb do interesów, szkoda że piłka już nie jest dla niego priorytetem.
3
Przypomne tylko że dziś na TVN, Władca Pierścieni: Dwie wieże.
Pozdrawiam cieplutko :)
2
@LuisSalvano O ile ktoś nie zgarnie nam go sprzed nosa.
0
Nawet jak się spodziewałem że przełożą te wybory to i tak teraz jestem zły... Byle nie był to jakiś odległy termin.
3
Ten Tusquets to jest niezły gamoń jak jedyne co miał zrobić to przeprowadzić wybory, nawet tego nie umie.
2
Jo ida tery łopatować.Narazka
0
@LuisSalvano Kandydatów na presidente tam chyba nie ma na tym spotkaniu.
0
@Kuczek Arabia many, many.