0

Na ten depresyjny dzień najlepsza jest Yerbka, pare łyków i już mi mija powoli ten smutek po wczoraj.

0

Uważacie że Messi powinien po sezonie odejść? Nie chodzi tu o ten wczorajszy mecz tylko że powinniśmy zacząć od nowa bez Leo. Smutno sie to pisze bo to najwybitniejszy piłkarz w historii tego klubu, ale musimy sie w końcu uczyć grać bez niego, a samemu Messiemu by to dobrze zrobiło.

0

Nienawidze sie budzić z myślą że Barca znów przegrała mecz ehh.

16

A ten Pjanić to jest hit, gość wielki specjalista od stałych fragmentów gry, a te jego rożne to nawet nie dolatują do środka pola karnego, Trincão chłop jest tak fatalny że szok ani jednego dobrego meczu w tym sezonie nawet Braithwaite coś tam strzelił z Dynamem...
Nasze wielkie transfery

0

@Kettger To nie przez nich przegraliśmy, ale te niedojdy nic nam nie dają mam nadzieję że pan z twojego awka ich wyp..

0

Za dobrze ostatnio było, nie byliby sobą gdyby czegoś nie przepie...

1

Szkoda gadać na to dno, kolejny rok kolejne kompromitacje i tak to leci w tej Barcelonie, teraz to już jestem pewien że Messi odejdzie po sezonie.

0

Na tego Lengleta nie da się patrzeć...

0

@socha Werner i Havertz w Chelsea tak samo średniawka.

0

Co byście zrobili z Emersonem z Betisu? Sprzedać za dobrą kasę czy dać mu szanse i niech rywalizuje z Destem na PO, a Roberto niech już będzie na rezerwie w pomocy.

0

Austriacy mieli nie mieć szans bez Krafta a tu prosze.

1

Aj maleńki Japończyk

2

@KmN Miejmy nadzieje że Żuk nie przepadnie.

3

@Kris_1993 Tutaj są eksperci od wszystkiego.

0

Mingueze już chyba można uznać za członka pierwszego zespołu.

2


Na dobranoc.

6

@BarcaInfo Zajebiście, jeden się nie zgodził i nikogo nie sprowadzimy, super.

0

0

@Comentateiro BAGNO w przenośni upadek, szambo, błoto, grzęzawisko, rynsztok.

0

Ta nasza ręczna to śmiech, kiedyś jedni z najlepszych, dziś? Bagno.

0

@MensculinVeB Ale ja mu nie bronię tego, tylko sam powiedział że piłkę traktuje już trochę jak hobby, chciałbym by przyjął determinację i chęć chociażby drugiego Hiszpana Ramosa.

2

@BarcaInfo Smutne, ale takie słowa i tak nic nie zmienią.

3

Ma łeb do interesów, szkoda że piłka już nie jest dla niego priorytetem.

3

Przypomne tylko że dziś na TVN, Władca Pierścieni: Dwie wieże.
Pozdrawiam cieplutko :)

2

@LuisSalvano O ile ktoś nie zgarnie nam go sprzed nosa.

0

Nawet jak się spodziewałem że przełożą te wybory to i tak teraz jestem zły... Byle nie był to jakiś odległy termin.

3

Ten Tusquets to jest niezły gamoń jak jedyne co miał zrobić to przeprowadzić wybory, nawet tego nie umie.

2

Jo ida tery łopatować.Narazka


0

@LuisSalvano Kandydatów na presidente tam chyba nie ma na tym spotkaniu.

0

@Kuczek Arabia many, many.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?