0

Przydałby się ktoś co by tu rozruszał ten mecz bo spać się chce.

3

Pedri czemu ty sie boisz uderzyć...

0

@BarcaInfo Lenglet z Umtitim to samobójstwo :P

1

https://www.matemundo.pl/zul_il_Drewniany-kielich-okuty-wzor-Rosario-Central-dla-kibica-4893.png
Ma ktoś pomysł jakby się pozbyć pleśni z takiego drewnianego kubka? Szkoda mi wyrzucać a próbowałem sodą, spirytusem i nic.

0

@eckov Napisz kiedy wkracza do akcji to odpalę se.

2

No i pączek z dyńki :P

2

Ale podanie Modricia

6

Gębalowie jak Jureccy kiedyś :P

1

Ale ten Gębala to jest olbrzym.

3

Dobra teraz ręczna.

0

Ciekawy piłkarz ten En-Nesyri bardzo wiele goli zdobywa dla Sevilli.

0

Bardzo dobre ostatnie pytanie.

0

@Kamil6 To na co masz nadzieje?

4

@FC1899Barca A mogliśmy go już przed BvB mieć ale nie ma DNA przecież.

0

@Encore Też uważam że Mbappe jest dobry ale nie aż tak jak jest hypowany że dorówna CR7 czy Messiemu.

0

@Encore Haaland jest dużo lepszy praktycznie nie zawodzi, Mbappe w LM jest mocno zagubiony.

2

@Encore Bo w LM zawodzi z najmocniejszymi.

1

Borek mógł chociaż marynarke wyprasować.

3

@Jacu327 Ja bym chciał od was Fede, obecnie nie jest w swojej optymalnej formie ale potencjał ma duży.

5

@robsesh Taa tryplet xD

12

@Janiama Moim zdaniem pare bramek by strzelił napewno, ale z każdym rokiem był coraz gorszy, zmiana otoczenia mu wyszła na lepsze, większa świeżość i motywacja.

68

Konrad szkółka > Trincao Braga
Ilaix szkółka > Pjanić
Nie lepiej korzystać ze swoich?

0

Nawet komentator ciśnie z nich beke

0

Jak te barany znów to spieprzą to nie mam słów.

0

Noo Busquets to napewno wygra nam mecz.

0

Te karne to paranoja nikt ich tu nie potrafi strzelać, co oni robią na tych treningach masakra.

0

@Coutinho007 Jak w każdym meczu prawie.

2

I kto tu ma strzelać dałbym Pjaniciowi
Edit. JPRDL nikt tu nie umie porządnie strzelić, NIKT.

1

@Gaz Nie przekonuje to bardzo delikatne określenie względem jego gry.

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?