24 stycznia 2021, 16:59
0
Przydałby się ktoś co by tu rozruszał ten mecz bo spać się chce.
24 stycznia 2021, 16:51
3
Pedri czemu ty sie boisz uderzyć...
24 stycznia 2021, 15:18
@BarcaInfo Lenglet z Umtitim to samobójstwo :P
24 stycznia 2021, 13:59
1
https://www.matemundo.pl/zul_il_Drewniany-kielich-okuty-wzor-Rosario-Central-dla-kibica-4893.pngMa ktoś pomysł jakby się pozbyć pleśni z takiego drewnianego kubka? Szkoda mi wyrzucać a próbowałem sodą, spirytusem i nic.
23 stycznia 2021, 22:10
@eckov Napisz kiedy wkracza do akcji to odpalę se.
23 stycznia 2021, 21:15
2
No i pączek z dyńki :P
23 stycznia 2021, 21:14
Ale podanie Modricia
23 stycznia 2021, 18:09
6
Gębalowie jak Jureccy kiedyś :P
23 stycznia 2021, 18:07
Ale ten Gębala to jest olbrzym.
23 stycznia 2021, 17:54
Dobra teraz ręczna.
23 stycznia 2021, 17:09
Ciekawy piłkarz ten En-Nesyri bardzo wiele goli zdobywa dla Sevilli.
23 stycznia 2021, 17:06
Bardzo dobre ostatnie pytanie.
23 stycznia 2021, 10:20
@Kamil6 To na co masz nadzieje?
22 stycznia 2021, 23:12
4
@FC1899Barca A mogliśmy go już przed BvB mieć ale nie ma DNA przecież.
22 stycznia 2021, 22:59
@Encore Też uważam że Mbappe jest dobry ale nie aż tak jak jest hypowany że dorówna CR7 czy Messiemu.
22 stycznia 2021, 22:39
@Encore Haaland jest dużo lepszy praktycznie nie zawodzi, Mbappe w LM jest mocno zagubiony.
22 stycznia 2021, 22:36
@Encore Bo w LM zawodzi z najmocniejszymi.
22 stycznia 2021, 21:10
Borek mógł chociaż marynarke wyprasować.
22 stycznia 2021, 17:21
@Jacu327 Ja bym chciał od was Fede, obecnie nie jest w swojej optymalnej formie ale potencjał ma duży.
22 stycznia 2021, 14:54
5
@robsesh Taa tryplet xD
22 stycznia 2021, 11:37
12
@Janiama Moim zdaniem pare bramek by strzelił napewno, ale z każdym rokiem był coraz gorszy, zmiana otoczenia mu wyszła na lepsze, większa świeżość i motywacja.
21 stycznia 2021, 23:41
68
Konrad szkółka > Trincao Braga Ilaix szkółka > Pjanić Nie lepiej korzystać ze swoich?
21 stycznia 2021, 22:41
Nawet komentator ciśnie z nich beke
21 stycznia 2021, 22:33
Jak te barany znów to spieprzą to nie mam słów.
21 stycznia 2021, 22:26
Noo Busquets to napewno wygra nam mecz.
21 stycznia 2021, 21:48
Te karne to paranoja nikt ich tu nie potrafi strzelać, co oni robią na tych treningach masakra.
21 stycznia 2021, 21:46
@Coutinho007 Jak w każdym meczu prawie.
21 stycznia 2021, 21:38
I kto tu ma strzelać dałbym PjaniciowiEdit. JPRDL nikt tu nie umie porządnie strzelić, NIKT.
21 stycznia 2021, 12:24
@Gaz Nie przekonuje to bardzo delikatne określenie względem jego gry.
21 stycznia 2021, 11:17
Nowym selekcjonerem Reprezentacji Polski będzie? Moje 2 typy:1. https://i1.jbzd.com.pl/contents/2021/01/normal/RViatUKTWiEM7fu2BETqaee7QGs0sxoC.jpg2.https://pbs.twimg.com/media/EsCkJ91XMAAPNaA.jpg
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Przydałby się ktoś co by tu rozruszał ten mecz bo spać się chce.
3
Pedri czemu ty sie boisz uderzyć...
0
@BarcaInfo Lenglet z Umtitim to samobójstwo :P
1
https://www.matemundo.pl/zul_il_Drewniany-kielich-okuty-wzor-Rosario-Central-dla-kibica-4893.png
Ma ktoś pomysł jakby się pozbyć pleśni z takiego drewnianego kubka? Szkoda mi wyrzucać a próbowałem sodą, spirytusem i nic.
0
@eckov Napisz kiedy wkracza do akcji to odpalę se.
2
No i pączek z dyńki :P
2
Ale podanie Modricia
6
Gębalowie jak Jureccy kiedyś :P
1
Ale ten Gębala to jest olbrzym.
3
Dobra teraz ręczna.
0
Ciekawy piłkarz ten En-Nesyri bardzo wiele goli zdobywa dla Sevilli.
0
Bardzo dobre ostatnie pytanie.
0
@Kamil6 To na co masz nadzieje?
4
@FC1899Barca A mogliśmy go już przed BvB mieć ale nie ma DNA przecież.
0
@Encore Też uważam że Mbappe jest dobry ale nie aż tak jak jest hypowany że dorówna CR7 czy Messiemu.
0
@Encore Haaland jest dużo lepszy praktycznie nie zawodzi, Mbappe w LM jest mocno zagubiony.
2
@Encore Bo w LM zawodzi z najmocniejszymi.
1
Borek mógł chociaż marynarke wyprasować.
3
@Jacu327 Ja bym chciał od was Fede, obecnie nie jest w swojej optymalnej formie ale potencjał ma duży.
5
@robsesh Taa tryplet xD
12
@Janiama Moim zdaniem pare bramek by strzelił napewno, ale z każdym rokiem był coraz gorszy, zmiana otoczenia mu wyszła na lepsze, większa świeżość i motywacja.
68
Konrad szkółka > Trincao Braga
Ilaix szkółka > Pjanić
Nie lepiej korzystać ze swoich?
0
Nawet komentator ciśnie z nich beke
0
Jak te barany znów to spieprzą to nie mam słów.
0
Noo Busquets to napewno wygra nam mecz.
0
Te karne to paranoja nikt ich tu nie potrafi strzelać, co oni robią na tych treningach masakra.
0
@Coutinho007 Jak w każdym meczu prawie.
2
I kto tu ma strzelać dałbym Pjaniciowi
Edit. JPRDL nikt tu nie umie porządnie strzelić, NIKT.
1
@Gaz Nie przekonuje to bardzo delikatne określenie względem jego gry.
1
Nowym selekcjonerem Reprezentacji Polski będzie? Moje 2 typy:
1. https://i1.jbzd.com.pl/contents/2021/01/normal/RViatUKTWiEM7fu2BETqaee7QGs0sxoC.jpg
2.https://pbs.twimg.com/media/EsCkJ91XMAAPNaA.jpg