Warto wspomnieć że sędzia też pomógł Alcoyano awansować bo w ok.90 min. powinien być ewidentny karny dla Realu(oczywiście karny to odrazu nie gol), ale nie było VARu. No ale raczej nie ma co rozpaczać z tego powodu.
@FC1899Barca To jest aż nieprawdopodobne że tak wielki klub ma takie problemy by ciąć pensje nawet trenerom młodzieżówek. Jak można aż tak zaniedbać klub...
Jeśli wygramy Puchar Króla będę mega zadowolony, na LL i LM nie mamy szans nie ma sie co oszukiwać (chciałbym sie mylić), jeśli nic nie wygramy wątpie że Laporta pozostawi Koemana na stanowisku mimo że trzeba przyznać że Holender ma bardzo trudne zadanie, ale Laporta sam powiedział że o jego posadzie zadecydują wyniki.
Koeman cały czas gada że to że tracimy gole po rożnych, wolnych to wina niskiego wzrostu, no nie można tego tak tłumaczyć jakoś we wcześniejszych latach nie było z tym aż takiego problemu a nigdy nie byliśmy gigantami...
0
Warto wspomnieć że sędzia też pomógł Alcoyano awansować bo w ok.90 min. powinien być ewidentny karny dla Realu(oczywiście karny to odrazu nie gol), ale nie było VARu. No ale raczej nie ma co rozpaczać z tego powodu.
18
https://mobile.twitter.com/DeportesCuatro/status/1347578812280811522
To już wiadomo, cieszyli się bo wiedzieli że na luziku przejdą. :P
2
Hmm ciekawe co jutro Barcelona zrobi jak Real zawalił, pewnie znów podadzą sobie rękę.
0
Niepotrzebnie nakłada na niego ogromną presję.
1
@Gaz Real Sociedad na Camp Nou.
4
@FC1899Barca To jest aż nieprawdopodobne że tak wielki klub ma takie problemy by ciąć pensje nawet trenerom młodzieżówek. Jak można aż tak zaniedbać klub...
3
@FC1899Barca https://pbs.twimg.com/media/EsKpJNFW4AEFLFy?format=jpg&name=900x900 :D
3
@BarcaInfo W końcu Collado :) chciałbym by zajął miejsce Trincao, Portugalczyk na wypożyczenie, a Hiszpan do pierwszej drużyny.
3
Smutno że takiego meczu nie komentował Wojciech Nowiński :( jego głos był niesamowity w meczach ręcznej.
1
@Art https://7.allegroimg.com/s1024/0ca4f2/90d4cec34eb0a837bb1914909537
0
Ma ktoś linka do Chelsea?
1
Jak myślicie zamiast Repeentacji będzie Reprezentacja, National team czy może
squadra nazionale.
2
@Rewolucja123 Sportowego nawet jeszcze nie przedstawił, a finansowy nie różni się wiele od tego Fonta.
0
@Ronnie1992 Może być tak że przejmie pensje np.Coutinho/Umtitiego.
0
@BarcaInfo Oznacza to że wybory mogą odbyć się szybciej niż marzec? Czy raczej myślisz tak czy siak będzie to nie prędzej niż marzec.
0
Do końca sezonu niech zostaną potem wio.
0
@Maniek9444 Barcelona także chciała zmienić na to:
https://lh3.googleusercontent.com/proxy/y9ohP-jVxqY1W1k035KZBqoaM4KE-WFYqbQQw3rIa5YMPsPi1OMLbSH8LPDfHEA2aP8QZd_ajVmubhXHKMNfddMGaxrUT_Ww
3
@lucca87 Neto za Pene.
0
@Kettger W lutym? Marzec podobno.
0
@BarcaInfo Laporta projekt sportowy ma przedstawić jutro? Bo chyba była taka data czy raczej będzie czekał bliżej wyborów.
0
Są pogłoski kiedy te wybory mają się odbyć w końcu ?
0
Coś czuje że Boniek weźmie Magiere.
1
Jeśli wygramy Puchar Króla będę mega zadowolony, na LL i LM nie mamy szans nie ma sie co oszukiwać (chciałbym sie mylić), jeśli nic nie wygramy wątpie że Laporta pozostawi Koemana na stanowisku mimo że trzeba przyznać że Holender ma bardzo trudne zadanie, ale Laporta sam powiedział że o jego posadzie zadecydują wyniki.
8
@BarcaInfo No i spoko tam będzie szczęśliwszy na ostatnie lata kariery, nam już wystarczająco dużo dał.
27
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t45.1600-4/cp0/q75/spS444/p960x960/131957269_6233736964635_1416085567059719174_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=2&_nc_sid=67cdda&_nc_ohc=4r7SVglTIl4AX-YuMTA&_nc_oc=AQlwOiWtnjkGRfzYeRC7st9c4bEI10Dgf-vbbhauDlQSndIaKKvZDX6mG-KGLPNSJq4wAwdn9iVkVKW6oQOqt9Xb&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=1be1624556fafc804adaf4aef654a57d&oe=602C3223
Toni Kroos został twarzą marki Reserved!
0
@mat32 Niech już postawi na tego Umtitiego najwyżej kontuzje złapie ale co zaszkodzi spróbować.
0
Koeman cały czas gada że to że tracimy gole po rożnych, wolnych to wina niskiego wzrostu, no nie można tego tak tłumaczyć jakoś we wcześniejszych latach nie było z tym aż takiego problemu a nigdy nie byliśmy gigantami...
10
@Janiama De Jong musi odpocząć.
1
@BarcaInfo Czyli nie do nas. 1.Bayern 2.LFC 3.City/Real ?
edit.Powiedział że chcą trafić czyli razem?
1
@Thomas99PL Arthur przy Pjaniciu był kozakiem.