Jak zdałem ten egzamin teoretyczny na prawko,ale nie dostałem żadnego potwierdzenia czy coś i chce się teraz zapisać online na praktykę to to już jakby jest w systemie że teoria jest zaliczona?
Myśle że to odpowiednia pora by przypomnieć anegdotę Michała Pola z naszym nowym trenerem mianowicie Pol-skromny pato-mejwen z Saskiej Kępy chciał poprosić Koemana o kilka słów do wywiadu,Holender się nie zgodził na co Pol tylko 5 słów a Koeman na to wyliczając palcami nie,nie,nie,nie i NIE!
@IronSanHybrid Rok temu w jednym z wywiadów mówił że najlepsi zawodnicy Barçy są już po 30 I trzeba ich zastępować ze szkółki,dodał jeszcze że Barca potrzebuje szybkich zawodników.
0
@Uukasz_93 Jeszcze nie został ogłoszony a już wiedzą gdzie będzie ten grać, tamten i kogo by chciał. :P
0
@ewelsiat Mam 14 wrzesień 12:05 godzina pewnie słaba co? No ale chciałem jak najszybciej we wrześniu i to było wolne.
0
Jak zdałem ten egzamin teoretyczny na prawko,ale nie dostałem żadnego potwierdzenia czy coś i chce się teraz zapisać online na praktykę to to już jakby jest w systemie że teoria jest zaliczona?
0
Myśle że to odpowiednia pora by przypomnieć anegdotę Michała Pola z naszym nowym trenerem mianowicie Pol-skromny pato-mejwen z Saskiej Kępy chciał poprosić Koemana o kilka słów do wywiadu,Holender się nie zgodził na co Pol tylko 5 słów a Koeman na to wyliczając palcami nie,nie,nie,nie i NIE!
1
@IronSanHybrid Rok temu w jednym z wywiadów mówił że najlepsi zawodnicy Barçy są już po 30 I trzeba ich zastępować ze szkółki,dodał jeszcze że Barca potrzebuje szybkich zawodników.
0
Rudy Ron z Harrego Pottera trenerem Barcelony, co to się porobiło.
29
Konferencja rozpocznie się zaraz po tej Verrattiego.
1
@BarcaInfo Widzisz coś tam w tej wentylacji? Głodny nie jesteś?
3
@masq Pierwszy to Busquets bo chłop się już najzwyczajniej nie nadaje, Suarez przynajmniej coś strzeli.
1
@BarcaInfo Jeszcze ich wstążką zawinąć, pocałować rączkę i się pożegnać.
0
Co?! Powinni już decydować kogo z tej starej gwardii pożegnać a nie...
0
Jakby co to na słowach się skończyło.
1
Jedynym pozytywem odejścia Messiego byłoby zwolnienie tej ogromnej pensji.
0
@BarcaInfo W sumie zawsze mówił że wymaga zwycięskiego projektu, Barca teraz nie może tego zapewnić więc?
6
@BarcaInfo Dymy!
2
@Hiacynk Jak się nie zna na jakimś sporcie ale słyszy takie nazwisko jak Ronnie O’Sullivan to się już wie że musi być dobry. :P
0
Koeman może Van De Beeka skusi.
0
@BarcaInfo https://www.fcbarca.com/80056-thiago-barcelona-zawsze-bedzie-moim-domem.html
Tutaj mówi coś innego.
2
@barteq Co miał Busi? xD
2
Zubizaretta miał odpały jak Vermaelen, ale tak naprawdę to jemu się udały ostatnio transfery jak Ter-Stegen i Suarez.
17
@Thiago83 Jak te staruchy odejdą to chociaż pensje zwolnią to i tak dużo da.
0
Pep zostanie w City?
5
Potężna Ligue 1 pokazuje jaka liga jest najlepsza.
6
Z tych wypalonych graczy pierwszy powinien odejść Busquets.
0
@nitey Nie trzeba pracować w klubie by wiedzieć że Barcelona nie ma kasy xD
0
@Gaucho Niestety nawet gdyby go chcieli to ich na niego nie stać.
0
@DonMatteo901 Nikt tam nie ma odwagi by choćby palcem pogrozić Leo.
1
@FCMichalo Kojarzy mi się ta piosenka z bajką rybki z ferajny :P
5
Ten 2015 rok i tryplet wydaje się że był tak niedawno a wspominać widzę będziemy to jeszcze baaaardzo długo.
1
Trenerzy i dyrekcja jest fatalna ale to zarząd ich wybrał.