Semedo wczoraj fajnie mijał zawodników Napoli tylko co z tego jak nie miał komu podać, pamiętam jak Dembele grał to fajnie wyglądała ich współpraca.Tylko teraz to nawet gdyby Dembele był zdrów to i tak będzie na LS kosztem Griezmanna.
Myślicie że jeśli odpadniemy z Bayernem Setien poleci? Jakbyśmy wczoraj odpadli to raczej napewno byłby to ostatni mecz Quique, no a z Bayernem to faworytami nie będziemy.
@szkutnik91 Na miejscu Erica też bym wrócił,niby w Manchesterze wydaje się że będzie miał lepszy rozwój, ale w Barcelonie się wychował tu ma swój dom i przyjaciół, a nawet gdyby nie grał za często to za rok duże prawdopodobieństwo że przyjdzie Xavi i już będzie zastępcą Pique.
1
https://www.instagram.com/p/CDpHeiHljtr/?hl=pl
Szkoda tylko że mecze nie będą na Camp Nou :D
10
Semedo wczoraj fajnie mijał zawodników Napoli tylko co z tego jak nie miał komu podać, pamiętam jak Dembele grał to fajnie wyglądała ich współpraca.Tylko teraz to nawet gdyby Dembele był zdrów to i tak będzie na LS kosztem Griezmanna.
0
Myślicie że jeśli odpadniemy z Bayernem Setien poleci? Jakbyśmy wczoraj odpadli to raczej napewno byłby to ostatni mecz Quique, no a z Bayernem to faworytami nie będziemy.
2
@FafitFCB Dobrze że ta pszczółka go nie ukąsiła koło oka bo by wyglądał jak Quasimodo jak ja kiedyś. ;P
5
Griezmann to ma jakąś depresje z tymi czarno-białymi zdjęciami. ;P
0
@BarcaInfo A media i tak już zbeształy Messiego ;P
0
@LuisSalvano Jeszcze było ryzyko dostania żółtej, no debilizm...
3
Setien po pandemii nie dał żadnej szansy Monchu a dużo grał Puig, przychodzi LM co robi Setien? Daje grać Monchu, Puig cały mecz ławka.
2
Z tym trenerem to daleko nie zajedziemy.
0
Milik naszym katem
5
De Jong dziś fajnie gra.
0
Setien oczywiście zero odważnych decyzji...
2
Tam była ręka?!
0
Bayern robi co chce
1
Lenglet kozak w obronie i ataku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BarcaInfo ,,Zobaczymy co się z nim stanie” Co oni zamach planują?
1
@BaroPodertos Ansu za Griza w 60
0
Nasza formacja to 4-4-2?
1
TAAAAK! Ale będzie zajebisty nasz mecz,wiem to bo jak La Rambla niezadowolona ze składu gramy super. ;)
0
@Coutinho007 Roberto w ważnych meczach nie zawodzi.
2
@AllBundy Z obecnego raczej.
3
Plotki o odejściu CRa czas start?
0
@LuisSalvano Chyba nie jest skończone w meczu Juve hmm
0
Ma ktoś tą sytuację z karnym Juve?
0
@BarcaInfo Ten Umtiti to się chyba do Chin tylko nadaje.
0
@kkbarca Mogłeś ostrzec -_-
5
@szkutnik91 Na miejscu Erica też bym wrócił,niby w Manchesterze wydaje się że będzie miał lepszy rozwój, ale w Barcelonie się wychował tu ma swój dom i przyjaciół, a nawet gdyby nie grał za często to za rok duże prawdopodobieństwo że przyjdzie Xavi i już będzie zastępcą Pique.
0
@BarcaInfo RAC1 coś podawało o Ericu lub Achraf?
0
@szkutnik91 Najlepiej sprzedać Braithwaita i za kasę z niego kupić Garcię.