1

https://www.instagram.com/p/CDpHeiHljtr/?hl=pl
Szkoda tylko że mecze nie będą na Camp Nou :D

10

Semedo wczoraj fajnie mijał zawodników Napoli tylko co z tego jak nie miał komu podać, pamiętam jak Dembele grał to fajnie wyglądała ich współpraca.Tylko teraz to nawet gdyby Dembele był zdrów to i tak będzie na LS kosztem Griezmanna.

0

Myślicie że jeśli odpadniemy z Bayernem Setien poleci? Jakbyśmy wczoraj odpadli to raczej napewno byłby to ostatni mecz Quique, no a z Bayernem to faworytami nie będziemy.

2

@FafitFCB Dobrze że ta pszczółka go nie ukąsiła koło oka bo by wyglądał jak Quasimodo jak ja kiedyś. ;P

5

Griezmann to ma jakąś depresje z tymi czarno-białymi zdjęciami. ;P

0

@BarcaInfo A media i tak już zbeształy Messiego ;P

0

@LuisSalvano Jeszcze było ryzyko dostania żółtej, no debilizm...

3

Setien po pandemii nie dał żadnej szansy Monchu a dużo grał Puig, przychodzi LM co robi Setien? Daje grać Monchu, Puig cały mecz ławka.

2

Z tym trenerem to daleko nie zajedziemy.

0

Milik naszym katem

5

De Jong dziś fajnie gra.

0

Setien oczywiście zero odważnych decyzji...

2

Tam była ręka?!

0

Bayern robi co chce

1

Lenglet kozak w obronie i ataku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@BarcaInfo ,,Zobaczymy co się z nim stanie” Co oni zamach planują?

1

@BaroPodertos Ansu za Griza w 60

0

Nasza formacja to 4-4-2?

1

TAAAAK! Ale będzie zajebisty nasz mecz,wiem to bo jak La Rambla niezadowolona ze składu gramy super. ;)

0

@Coutinho007 Roberto w ważnych meczach nie zawodzi.

2

@AllBundy Z obecnego raczej.

3

Plotki o odejściu CRa czas start?

0

@LuisSalvano Chyba nie jest skończone w meczu Juve hmm

0

Ma ktoś tą sytuację z karnym Juve?

0

@BarcaInfo Ten Umtiti to się chyba do Chin tylko nadaje.

0

@kkbarca Mogłeś ostrzec -_-

5

@szkutnik91 Na miejscu Erica też bym wrócił,niby w Manchesterze wydaje się że będzie miał lepszy rozwój, ale w Barcelonie się wychował tu ma swój dom i przyjaciół, a nawet gdyby nie grał za często to za rok duże prawdopodobieństwo że przyjdzie Xavi i już będzie zastępcą Pique.

0

@BarcaInfo RAC1 coś podawało o Ericu lub Achraf?

0

@szkutnik91 Najlepiej sprzedać Braithwaita i za kasę z niego kupić Garcię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?