6 sierpnia 2020, 16:50
2
@VamosRakieta Ten wielki Samuel był, ale jakby go nie było za dużo tych minut to nie zebrał.
6 sierpnia 2020, 11:41
0
@Tomo1989 Ja mam taką sytuacje że muszę nie raz 4 godziny maseczke nosić.
6 sierpnia 2020, 11:19
@BarcaInfo Messi wtedy to już w ogóle byłby osamotniony w drużynie.
6 sierpnia 2020, 10:42
@BarcaInfo Gdyby mecz był z kibicami byłbym w miarę spokojny, jak ich nie ma różnie może być.
6 sierpnia 2020, 10:26
1
I want it all and i want it now!
6 sierpnia 2020, 06:23
3
@Mathew86 Pewnie tak, ale to Eric musi pierwszy się zgodzić na transfer.
5 sierpnia 2020, 18:29
6
Ale kraksa na Tour De Pologne.
4 sierpnia 2020, 20:23
@szkutnik91 A mogą go i sprzedać byle z opcją odkupu,wtedy napewno bardziej będą na niego stawiać niż gdyby było to wypożyczenie tylko.
4 sierpnia 2020, 19:52
@BarcaInfo Byle grał regularnie,a za rok Xavi z niego skorzysta.
3 sierpnia 2020, 10:29
8
@Homeopata8989 Ten to ma wszędzie konflikty.
3 sierpnia 2020, 10:22
@PatrykBarca Jeśli pijesz do Malcoma to chłop poszedł za 40 mln. ;P
2 sierpnia 2020, 17:13
@Grubson06 Ten Willian to się będzie przewijał w tych plotkach i za 20 lat.
2 sierpnia 2020, 13:28
18
@BarcaInfo Mimo że go lubię,to trzeba odmładzać kadrę Puig w jego miejsce i gitarka.
31 lipca 2020, 23:26
@Colon Oliver Michael-Make my move
31 lipca 2020, 20:26
@emeu Każde koszulki Realu są ohydne PRZYnajmniej z mojego punktu widzenia.
31 lipca 2020, 20:17
Raczej już chłop nie wróci,jakoś nie słychać by zwojował Serie a,a tylko w ten sposób sobie o nim przypomną.
31 lipca 2020, 17:36
@Coutinho007 U mnie tak z pewnym Portugalczykiem. :P
31 lipca 2020, 17:35
@Coutinho007 Ciekawe że masz go w nicku. :D
31 lipca 2020, 16:05
@BarcaInfo Dembele nie lubi tego.
31 lipca 2020, 15:40
@BarcaInfo Wstyd.
31 lipca 2020, 10:59
Z tym Coutinho to trzeba liczyć że się odbuduje w Anglii i potem ktoś go kupi definitywnie,no bo po tym całym kryzysie to nikt go od nas nie kupi za minimum 70 mln.
30 lipca 2020, 22:35
Co wy tak o tym Willianie dyskutujecie? Było jakieś info z poważnego źródła? Bo Sky Sports napewno nie jest poważne.
30 lipca 2020, 16:51
@BarcaInfo To Coutinho jedyny kierunek Arsenal/Tottenham.
30 lipca 2020, 12:39
@Encore Na Premier League jak najbardziej ale czy na City to mam wątpliwości.
29 lipca 2020, 21:13
@matirix20 Tak na Fame,nie znam go wiem tylko że walczył z Kołeckim.
29 lipca 2020, 21:00
MMA.pl się pośpieszyło i ogłosili rywala Najmana na Fame 7 jest to Dariusz Kazimierczuk.
29 lipca 2020, 19:51
@kubix05 Lucescu chyba jednak został w tym Dinamie.
29 lipca 2020, 18:28
Broni rodaka to zrozumiałe.
29 lipca 2020, 15:51
Komentarz usunięty przez użytkownika
29 lipca 2020, 12:54
36
@Ratamahatta Leganes nie Alavés.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
@VamosRakieta Ten wielki Samuel był, ale jakby go nie było za dużo tych minut to nie zebrał.
0
@Tomo1989 Ja mam taką sytuacje że muszę nie raz 4 godziny maseczke nosić.
0
@BarcaInfo Messi wtedy to już w ogóle byłby osamotniony w drużynie.
0
@BarcaInfo Gdyby mecz był z kibicami byłbym w miarę spokojny, jak ich nie ma różnie może być.
1
I want it all and i want it now!
3
@Mathew86 Pewnie tak, ale to Eric musi pierwszy się zgodzić na transfer.
6
Ale kraksa na Tour De Pologne.
0
@szkutnik91 A mogą go i sprzedać byle z opcją odkupu,wtedy napewno bardziej będą na niego stawiać niż gdyby było to wypożyczenie tylko.
0
@BarcaInfo Byle grał regularnie,a za rok Xavi z niego skorzysta.
8
@Homeopata8989 Ten to ma wszędzie konflikty.
1
@PatrykBarca Jeśli pijesz do Malcoma to chłop poszedł za 40 mln. ;P
0
@Grubson06 Ten Willian to się będzie przewijał w tych plotkach i za 20 lat.
18
@BarcaInfo Mimo że go lubię,to trzeba odmładzać kadrę Puig w jego miejsce i gitarka.
0
@Colon Oliver Michael-Make my move
8
@emeu Każde koszulki Realu są ohydne PRZYnajmniej z mojego punktu widzenia.
0
Raczej już chłop nie wróci,jakoś nie słychać by zwojował Serie a,a tylko w ten sposób sobie o nim przypomną.
0
@Coutinho007 U mnie tak z pewnym Portugalczykiem. :P
3
@Coutinho007 Ciekawe że masz go w nicku. :D
2
@BarcaInfo Dembele nie lubi tego.
0
@BarcaInfo Wstyd.
0
Z tym Coutinho to trzeba liczyć że się odbuduje w Anglii i potem ktoś go kupi definitywnie,no bo po tym całym kryzysie to nikt go od nas nie kupi za minimum 70 mln.
2
Co wy tak o tym Willianie dyskutujecie? Było jakieś info z poważnego źródła? Bo Sky Sports napewno nie jest poważne.
0
@BarcaInfo To Coutinho jedyny kierunek Arsenal/Tottenham.
0
@Encore Na Premier League jak najbardziej ale czy na City to mam wątpliwości.
0
@matirix20 Tak na Fame,nie znam go wiem tylko że walczył z Kołeckim.
0
MMA.pl się pośpieszyło i ogłosili rywala Najmana na Fame 7 jest to Dariusz Kazimierczuk.
0
@kubix05 Lucescu chyba jednak został w tym Dinamie.
0
Broni rodaka to zrozumiałe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
36
@Ratamahatta Leganes nie Alavés.