0

Klauzula za Upamecano to 50 mln? Jeśli tak to ciekawe kto popełni tą kradzież Lipskowi.

2

@Coutinho007 Gorsza kopia Valverde.

0

@ObiektywnyKibic121 Objęcie Realu chyba nieuniknione niestety.

14

Griezmann się chociaż pewnie cieszy że nie będzie takim frajerem jak Coutinho, co LFC odrazu LM wygrało.

1

@Jacu327 Ziewanie xD

1

@Chakalaka Sorki złe słowo.

0

@Naturopata Dużo ma kontuzji niestety.

3

@liberoFCB On tam chyba za free trafił jeśli się nie mylę.

7

@masakrator05 Jak wygramy 1-0 też będzie super ;D

0

@OsehShalom A co powiedział?

2

@Pilka_jest_okragla Jeśli nie dostał szansy z Napoli przy takim braku pomocników to tym bardziej nie oczekuj że dostanie z Bayernem.

2

Jestem mega ciekaw w jakich nastrojach będziemy na tej stronie po piątkowym meczu albo będzie euforia i dogryzanie tym wszystkim którzy już teraz spisują Barcelonę na straty lub smutek,irytacja,niedosyt czy złość no i oczywiście hasztag SetienOut.

0

@BarcaInfo W Romie się nie sprawdził, ale w Sevilli robi robotę.

1

Za górami, za lasami pewien Romario...

0

Egzamin teoretyczny na prawo jazdy to ”bułka z masłem”? Czy jakieś problemy komuś sprawił, pytam bo dziś się na niego wybieram. ;)

1

@Kluivert_P Jak Mati chce do UFC to musi wygrać z Musaevem a to nie będzie łatwe ;P mega ciekawy pojedynek.

0

@Joe_Pesci Stawiasz chałupę?

1

Gdzie oglądacie ten Snooker?

0

@burixgm Wie że tu już nigdy nie wróci, w tym roku nierealne a za rok wybory gdzie duże szanse ma Font który go nie chce.

0

Tyle yerby to zdecydowanie za dużo...

1

@Janas11224 Nie obrażaj tak tego Dembele.

0

@ViscaBarca123 O nie kolejny Artur,tylko bez h. ;P

4


Bójcie się Bayern wielki Setien już po was idzie!

20

Zdecydowanie za późno,ale dobre i to.

0

@mekston Żeby te dwie bramki jeszcze strzelił bo to w tej chwili mało prawdopodobne.(Ale trzymam kciuki)

6

@Janas11224 Ja się boje o formę Pique, jeśli będzie w gazie to możemy zatrzymać Lewego bo o formę Lengleta się nie martwię.

2

@Firestone To twoja opinia.

1

@FranzMaurer De Jong to drugi najlepszy na chwile obecną.

2

Coś czuje że nasz najlepszy pomocnik nie zagra ani minuty w LM co za paradoks. ;P

0

@MichVeB Aleix Vidal ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?