14 sierpnia 2020, 10:51
0
Klauzula za Upamecano to 50 mln? Jeśli tak to ciekawe kto popełni tą kradzież Lipskowi.
14 sierpnia 2020, 00:05
2
@Coutinho007 Gorsza kopia Valverde.
13 sierpnia 2020, 23:06
@ObiektywnyKibic121 Objęcie Realu chyba nieuniknione niestety.
14
Griezmann się chociaż pewnie cieszy że nie będzie takim frajerem jak Coutinho, co LFC odrazu LM wygrało.
13 sierpnia 2020, 17:51
1
@Jacu327 Ziewanie xD
12 sierpnia 2020, 19:42
@Chakalaka Sorki złe słowo.
12 sierpnia 2020, 19:39
@Naturopata Dużo ma kontuzji niestety.
12 sierpnia 2020, 19:38
3
@liberoFCB On tam chyba za free trafił jeśli się nie mylę.
12 sierpnia 2020, 19:31
7
@masakrator05 Jak wygramy 1-0 też będzie super ;D
12 sierpnia 2020, 19:11
@OsehShalom A co powiedział?
12 sierpnia 2020, 16:29
@Pilka_jest_okragla Jeśli nie dostał szansy z Napoli przy takim braku pomocników to tym bardziej nie oczekuj że dostanie z Bayernem.
12 sierpnia 2020, 14:33
Jestem mega ciekaw w jakich nastrojach będziemy na tej stronie po piątkowym meczu albo będzie euforia i dogryzanie tym wszystkim którzy już teraz spisują Barcelonę na straty lub smutek,irytacja,niedosyt czy złość no i oczywiście hasztag SetienOut.
12 sierpnia 2020, 14:20
@BarcaInfo W Romie się nie sprawdził, ale w Sevilli robi robotę.
12 sierpnia 2020, 13:34
Za górami, za lasami pewien Romario...
12 sierpnia 2020, 13:30
Egzamin teoretyczny na prawo jazdy to ”bułka z masłem”? Czy jakieś problemy komuś sprawił, pytam bo dziś się na niego wybieram. ;)
12 sierpnia 2020, 13:25
@Kluivert_P Jak Mati chce do UFC to musi wygrać z Musaevem a to nie będzie łatwe ;P mega ciekawy pojedynek.
12 sierpnia 2020, 12:56
@Joe_Pesci Stawiasz chałupę?
11 sierpnia 2020, 22:40
Gdzie oglądacie ten Snooker?
11 sierpnia 2020, 10:47
@burixgm Wie że tu już nigdy nie wróci, w tym roku nierealne a za rok wybory gdzie duże szanse ma Font który go nie chce.
10 sierpnia 2020, 01:22
Tyle yerby to zdecydowanie za dużo...
9 sierpnia 2020, 21:11
@Janas11224 Nie obrażaj tak tego Dembele.
9 sierpnia 2020, 20:25
@ViscaBarca123 O nie kolejny Artur,tylko bez h. ;P
9 sierpnia 2020, 18:14
4
9 sierpnia 2020, 17:07
20
Zdecydowanie za późno,ale dobre i to.
9 sierpnia 2020, 17:01
@mekston Żeby te dwie bramki jeszcze strzelił bo to w tej chwili mało prawdopodobne.(Ale trzymam kciuki)
9 sierpnia 2020, 15:36
6
@Janas11224 Ja się boje o formę Pique, jeśli będzie w gazie to możemy zatrzymać Lewego bo o formę Lengleta się nie martwię.
9 sierpnia 2020, 15:21
@Firestone To twoja opinia.
9 sierpnia 2020, 15:18
@FranzMaurer De Jong to drugi najlepszy na chwile obecną.
9 sierpnia 2020, 15:16
Coś czuje że nasz najlepszy pomocnik nie zagra ani minuty w LM co za paradoks. ;P
9 sierpnia 2020, 15:12
@MichVeB Aleix Vidal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Klauzula za Upamecano to 50 mln? Jeśli tak to ciekawe kto popełni tą kradzież Lipskowi.
2
@Coutinho007 Gorsza kopia Valverde.
0
@ObiektywnyKibic121 Objęcie Realu chyba nieuniknione niestety.
14
Griezmann się chociaż pewnie cieszy że nie będzie takim frajerem jak Coutinho, co LFC odrazu LM wygrało.
1
@Jacu327 Ziewanie xD
1
@Chakalaka Sorki złe słowo.
0
@Naturopata Dużo ma kontuzji niestety.
3
@liberoFCB On tam chyba za free trafił jeśli się nie mylę.
7
@masakrator05 Jak wygramy 1-0 też będzie super ;D
0
@OsehShalom A co powiedział?
2
@Pilka_jest_okragla Jeśli nie dostał szansy z Napoli przy takim braku pomocników to tym bardziej nie oczekuj że dostanie z Bayernem.
2
Jestem mega ciekaw w jakich nastrojach będziemy na tej stronie po piątkowym meczu albo będzie euforia i dogryzanie tym wszystkim którzy już teraz spisują Barcelonę na straty lub smutek,irytacja,niedosyt czy złość no i oczywiście hasztag SetienOut.
0
@BarcaInfo W Romie się nie sprawdził, ale w Sevilli robi robotę.
1
Za górami, za lasami pewien Romario...
0
Egzamin teoretyczny na prawo jazdy to ”bułka z masłem”? Czy jakieś problemy komuś sprawił, pytam bo dziś się na niego wybieram. ;)
1
@Kluivert_P Jak Mati chce do UFC to musi wygrać z Musaevem a to nie będzie łatwe ;P mega ciekawy pojedynek.
0
@Joe_Pesci Stawiasz chałupę?
1
Gdzie oglądacie ten Snooker?
0
@burixgm Wie że tu już nigdy nie wróci, w tym roku nierealne a za rok wybory gdzie duże szanse ma Font który go nie chce.
0
Tyle yerby to zdecydowanie za dużo...
1
@Janas11224 Nie obrażaj tak tego Dembele.
0
@ViscaBarca123 O nie kolejny Artur,tylko bez h. ;P
4
Bójcie się Bayern wielki Setien już po was idzie!
20
Zdecydowanie za późno,ale dobre i to.
0
@mekston Żeby te dwie bramki jeszcze strzelił bo to w tej chwili mało prawdopodobne.(Ale trzymam kciuki)
6
@Janas11224 Ja się boje o formę Pique, jeśli będzie w gazie to możemy zatrzymać Lewego bo o formę Lengleta się nie martwię.
2
@Firestone To twoja opinia.
1
@FranzMaurer De Jong to drugi najlepszy na chwile obecną.
2
Coś czuje że nasz najlepszy pomocnik nie zagra ani minuty w LM co za paradoks. ;P
0
@MichVeB Aleix Vidal ( ͡° ͜ʖ ͡°)