0

@ViscaBarca123 Ciężko mieć nadzieje że zadebiutuje w pierwszym zespole za Koemana jak nawet ani razu nie trenował z pierwszą drużyną.

0

@AmigoBlancos Ciekawe że ten Mendy aż tak wypalił, pamiętam że Barcelona się nim mocno interesowała ale po dwumeczu z Lyonem gdzie zagrał bardzo słabo z niego zrezygnowali.

0

Wow kartka dla Casemiro, niesamowite.

0

Jaka padaka ja już wole te wyjazdowe mecze, Camp Nou to za trudny teren...

1

@Janiama Nie rozumiem po co on w takim razie gra jak nawet mu sie nie chce.

1

Jak karnego nie dostaniemy to znów nic nie strzelą...

0

Jaka żenada nie móc strzelić gola Elche...

0

Wnioski wyciągneli ?

0


Może nie szeroki ale nie mogę z tej strzelnicy :D

0

@jakubkuba07 Prawda to że Omielańczuk wystąpi w FAME MMA? ;P

0

Najbliższe mecze mega ciekawe dla Atletico mają teraz Villareal, Real, Bilbao, łatwy z Getafe, rewanż z Chelsea.

0

Cholo 80 minuta żadnej zmiany.

6

@BarcaInfo Najbardziej żal za to do Dembele...

13

Szczerze mówiąc w lecie wolałbym pozbycia się Umtitiego niż Lengleta, pierwszy Francuz zarabia krocie a jego kolana są jak u 40-latka, Lenglet nie zarabia tak wiele i na 3 obrońce byłby raczej spoko opcją może wróci do dawnej formy.

3

@Nazio87 :O Wielka szkoda, miałem przyjemność się z tym miłym panem spotkać. :(

0

@Xxxbarca4ever@cules100pro Ale nie mamy już zawodników jak Xavi i Iniesta którzy sobie bez problemu rozgrywali, takiej dwójki już nie będzie jak atakujący i pomocnicy nie będą wspomagać obrony to nie dziwcie sie że będziemy tracić masowo bramki, gdy był atak MSN to Rakitić był idealny pod ten skład.

0

@Quavosk Musi być jakiś zawodnik pokroju Rakiticia co by wsparł obrone moim zdaniem, De Jong i Puig tego nie dają, Pedri już lepiej ale też jest bardziej ofensywny.

10

Wychodzi na to że Lenglet grał dobrze tylko za EV, ach Valdek, kochany Valdek.

64

TVP pokaże rewanż Barcy z PSG, cała Polska obejrzy kolejny pogrom.

0

@Janiama Już niedługo zostanie to zweryfikowane czy po odejściu Leo ci piłkarze zaczną lepiej grać, bo nawet jak nie ma go na boisku i tak grają padake.

0

@BarcaInfo Ciekawe czy ten projekt sportowy wreszcie przedstawi w tym tygodniu. :P

0


Przygody na rybach

4

Alexander Isak hat-trick

8

@Rewolucja123 W każdym meczu nie ma skuteczności to co oni ćwiczą na tych treningach pajacyki?

1

@AmigoBlancos Lenglet i wszystko jasne.

1

Wątpie by którykolwiek trener z topki wyciągnąłby coś z wypalonych graczy jak Pique, Busi, Alba, Pjanić lub z takich średniaków jak Lenglet, Umtiti, Braithwaite. Tu trzeba zmian kadrowych w pierwszej kolejności.

2

Twarz Alby idelanie obrazuje obecną Barcelone.

5

@BarcaInfo U nas prędzej by se noge złamali bo piłka za ciężka, zero mocnego strzału

3

@BarcaInfo Gość nie ma wstydu typowy najemnik, kaska jest? To bajlando.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?