@AmigoBlancos Ciekawe że ten Mendy aż tak wypalił, pamiętam że Barcelona się nim mocno interesowała ale po dwumeczu z Lyonem gdzie zagrał bardzo słabo z niego zrezygnowali.
Szczerze mówiąc w lecie wolałbym pozbycia się Umtitiego niż Lengleta, pierwszy Francuz zarabia krocie a jego kolana są jak u 40-latka, Lenglet nie zarabia tak wiele i na 3 obrońce byłby raczej spoko opcją może wróci do dawnej formy.
@Xxxbarca4ever@cules100pro Ale nie mamy już zawodników jak Xavi i Iniesta którzy sobie bez problemu rozgrywali, takiej dwójki już nie będzie jak atakujący i pomocnicy nie będą wspomagać obrony to nie dziwcie sie że będziemy tracić masowo bramki, gdy był atak MSN to Rakitić był idealny pod ten skład.
@Quavosk Musi być jakiś zawodnik pokroju Rakiticia co by wsparł obrone moim zdaniem, De Jong i Puig tego nie dają, Pedri już lepiej ale też jest bardziej ofensywny.
@Janiama Już niedługo zostanie to zweryfikowane czy po odejściu Leo ci piłkarze zaczną lepiej grać, bo nawet jak nie ma go na boisku i tak grają padake.
Wątpie by którykolwiek trener z topki wyciągnąłby coś z wypalonych graczy jak Pique, Busi, Alba, Pjanić lub z takich średniaków jak Lenglet, Umtiti, Braithwaite. Tu trzeba zmian kadrowych w pierwszej kolejności.
0
@ViscaBarca123 Ciężko mieć nadzieje że zadebiutuje w pierwszym zespole za Koemana jak nawet ani razu nie trenował z pierwszą drużyną.
0
@AmigoBlancos Ciekawe że ten Mendy aż tak wypalił, pamiętam że Barcelona się nim mocno interesowała ale po dwumeczu z Lyonem gdzie zagrał bardzo słabo z niego zrezygnowali.
0
Wow kartka dla Casemiro, niesamowite.
0
Jaka padaka ja już wole te wyjazdowe mecze, Camp Nou to za trudny teren...
1
@Janiama Nie rozumiem po co on w takim razie gra jak nawet mu sie nie chce.
1
Jak karnego nie dostaniemy to znów nic nie strzelą...
0
Jaka żenada nie móc strzelić gola Elche...
0
Wnioski wyciągneli ?
0
Może nie szeroki ale nie mogę z tej strzelnicy :D
0
@jakubkuba07 Prawda to że Omielańczuk wystąpi w FAME MMA? ;P
0
Najbliższe mecze mega ciekawe dla Atletico mają teraz Villareal, Real, Bilbao, łatwy z Getafe, rewanż z Chelsea.
0
Cholo 80 minuta żadnej zmiany.
6
@BarcaInfo Najbardziej żal za to do Dembele...
13
Szczerze mówiąc w lecie wolałbym pozbycia się Umtitiego niż Lengleta, pierwszy Francuz zarabia krocie a jego kolana są jak u 40-latka, Lenglet nie zarabia tak wiele i na 3 obrońce byłby raczej spoko opcją może wróci do dawnej formy.
3
@Nazio87 :O Wielka szkoda, miałem przyjemność się z tym miłym panem spotkać. :(
0
@Xxxbarca4ever@cules100pro Ale nie mamy już zawodników jak Xavi i Iniesta którzy sobie bez problemu rozgrywali, takiej dwójki już nie będzie jak atakujący i pomocnicy nie będą wspomagać obrony to nie dziwcie sie że będziemy tracić masowo bramki, gdy był atak MSN to Rakitić był idealny pod ten skład.
0
@Quavosk Musi być jakiś zawodnik pokroju Rakiticia co by wsparł obrone moim zdaniem, De Jong i Puig tego nie dają, Pedri już lepiej ale też jest bardziej ofensywny.
24
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/152733455_4017674141609922_7578063833466873204_o.jpg?_nc_cat=109&ccb=3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=7pVw3RXRDSMAX99VuhY&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=212b828d7c89da886276751bbf30eade&oe=605B8B71
Znamy wynik rewanżowego starcia FC Barcelony z PSG. #remontadaesposible
10
Wychodzi na to że Lenglet grał dobrze tylko za EV, ach Valdek, kochany Valdek.
64
TVP pokaże rewanż Barcy z PSG, cała Polska obejrzy kolejny pogrom.
0
@Janiama Już niedługo zostanie to zweryfikowane czy po odejściu Leo ci piłkarze zaczną lepiej grać, bo nawet jak nie ma go na boisku i tak grają padake.
0
@BarcaInfo Ciekawe czy ten projekt sportowy wreszcie przedstawi w tym tygodniu. :P
0
Przygody na rybach
4
Alexander Isak hat-trick
8
@Rewolucja123 W każdym meczu nie ma skuteczności to co oni ćwiczą na tych treningach pajacyki?
1
@AmigoBlancos Lenglet i wszystko jasne.
1
Wątpie by którykolwiek trener z topki wyciągnąłby coś z wypalonych graczy jak Pique, Busi, Alba, Pjanić lub z takich średniaków jak Lenglet, Umtiti, Braithwaite. Tu trzeba zmian kadrowych w pierwszej kolejności.
2
Twarz Alby idelanie obrazuje obecną Barcelone.
5
@BarcaInfo U nas prędzej by se noge złamali bo piłka za ciężka, zero mocnego strzału
3
@BarcaInfo Gość nie ma wstydu typowy najemnik, kaska jest? To bajlando.