@ObiektywnyKibic121 Prawdopodobnie tak sie stanie, ale to nie trener jest tu problemem( chociaż wiele można mu zarzucić) ale ci piłkarze są fatalni to średniacy i taka właśnie jest obecnie Barcelona średniakiem.
Ilu tu jest piłkarzy do wyje#ania to sie w głowie nie mieści, ale Lenglet po tylu meczach co on nam zwalił pierwszy do odstrzelenia na ten jego tępy łeb sie nie da patrzeć, ten człowiek nie potrafi odebrać piłki nie faulując a i jeszcze jak znów usłysze że to sezon przejściowy to mnie szlak trafi jak w składzie grają takie dziady a na dodatek wchodzi Pjanić i Braithmem... Jestem pewien że gdyby zagrał skład z Alaves to byśmy wygrali.
Koeman z jednej strony broni się sezonem przejściowym, a z drugiej wystawia na mecz z beniaminkiem ten sam skład co z PSG. Niestety nie pierwszy raz pokazuje jak dużym jest hipokrytą. ;/
@BarcaInfo Czyli jego plan to żeby sie jeszcze bardziej zadłużyć i liczyć że wynikami sportowymi się odbijemy od dna, duże ryzyko no ale kto nie ryzykuje ten...
1
''Musimy wszystko przemyśleć i przeanalizować.'' Ile oni już analizują?
0
@ObiektywnyKibic121 Prawdopodobnie tak sie stanie, ale to nie trener jest tu problemem( chociaż wiele można mu zarzucić) ale ci piłkarze są fatalni to średniacy i taka właśnie jest obecnie Barcelona średniakiem.
5
Cadiz w ostatnich meczach przyjęło 4 od Bilbao, Sociedad i Atletico, 3 od Sevilli, a Barcelonie drugi raz zabierają punkty. :)
6
Mam nadzieje że Everton znów poda nam rękę i zabierze ten szrot chociaż coś.
1
Ilu tu jest piłkarzy do wyje#ania to sie w głowie nie mieści, ale Lenglet po tylu meczach co on nam zwalił pierwszy do odstrzelenia na ten jego tępy łeb sie nie da patrzeć, ten człowiek nie potrafi odebrać piłki nie faulując a i jeszcze jak znów usłysze że to sezon przejściowy to mnie szlak trafi jak w składzie grają takie dziady a na dodatek wchodzi Pjanić i Braithmem... Jestem pewien że gdyby zagrał skład z Alaves to byśmy wygrali.
0
Już czekam na wywiady i to narzekanie że wynik nie sprawiedliwy :)
0
Sevilla wygrywa i wpadamy na 4 miejsce :)
1
Da się tego niedojde zdegradować do rezerw?
0
Takie dziady wchodzą xD
1
Wrócił Pique i wrócił marazm z 1 części sezonu :P
0
Ach te piękne strzały Dembele w kosmos, Trincao w formie a ten go na ławie daje :P
0
Boże jaka impotencja strzelecka, tych Francuzów trzeba wyp...
0
Oni chyba mieli zakład kto wyżej strzeli.
0
Dzisiaj Busquets zagra show i znów będzie pewny siebie jaki to on genialny.
0
Koeman z jednej strony broni się sezonem przejściowym, a z drugiej wystawia na mecz z beniaminkiem ten sam skład co z PSG. Niestety nie pierwszy raz pokazuje jak dużym jest hipokrytą. ;/
4
Czemu nie Trincao tylko Dembele bez formy...
0
@Berniś Valladolid jest tragiczne, nie dadzą rady.
5
Kubański eseista niezawodny.
0
Hudson-Odoi wędka czy kontuzja?
3
@ricardo0705 Ja tak mam z Breaking Bad.
0
@tbas Przytoczysz dokładną wypowiedź?
0
@BarcaInfo Czyli jego plan to żeby sie jeszcze bardziej zadłużyć i liczyć że wynikami sportowymi się odbijemy od dna, duże ryzyko no ale kto nie ryzykuje ten...
3
Haha ale reakcja xD 4 kur?!
4
Andrzej Stękała na belce, Babiarz: Jakub Wolny.
1
@MesQueUnClub_87 https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_m5WzI1j3bATmns7iwXRXM7JKhNzeyLiT.jpg I wtedy wkracza on
3
Jedyne gdzie można mieć jakieś nadzieje to mecz z Sevillą, na ten mecz trzeba go szykować.
1
Barcelona jest jak Wenger, każdego mogła mieć ale nikogo nie wzięła.
0
@Barca_Big_Moment
Medialny błazen
8
Haaland z twarzy wygląda jak typowy Niemiec reklamujący müllermilcha, a jednak to potężny wiking.
2
@Kurkmen Jeśli mają być następcami CR i Messiego to nie mogą grać w jednym zespole. :P