@Coutinho007 Niestety chłop nie był gotowy na tak częste granie po kontuzji Roberto, zajechał sie i teraz ma problemy mięśniowe, nawet w Ajaxie nie grał tak często więc potrzebuje jeszcze organizm oswoić.
W momencie gdy Barcelona kupowała Coutinho, on i Hazard byli najlepszymi zawodnikami w Premier League, obecnie obaj są niechciani w swoich klubach... smutne
Nie ma co być aż takimi pesymistami że to już koniec kariery 18-latka no co wy, po prostu nie ma co się spieszyć z tym leczeniem, jak ma stracić cały sezon to trudno byle udało się to całkowicie wyleczyć a będzie dobrze.
0
@Coutinho007 Niestety chłop nie był gotowy na tak częste granie po kontuzji Roberto, zajechał sie i teraz ma problemy mięśniowe, nawet w Ajaxie nie grał tak często więc potrzebuje jeszcze organizm oswoić.
0
@BarcaInfo A Albie to nie powie. :P
8
@Quavosk Nawet gdyby akurat wrócił to i tak bez rytmu meczowego już chyba wole Francuzów.
0
@BarcaInfo Raczej nie da rady się wykurować na PSG, bez niego nasza obrona traci bardzo dużo... Oby szczęście nam dopisało w tym meczu.
4
@BarcaInfo MATS jak zwykle w punkt!
1
Pjanić z Braithwaitem nadają sie do tarcia chrzanu, oby po sezonie odeszli Busi z resztą też.
5
Nasza obrona bez Araujo i z Busquetsem woła o pomste do nieba niestety.
0
Dlatego lepiej żeby nie odchodził. :P
1
@BarcaInfo wykrakał
0
@ESTADISTICAS Myśle że pierwsza bramka powinna dać mu większej pewności siebie, oby w końcu mu sie udało.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dzisiaj Rysiek w pierwszym coś czuje.
1
@clyde Lay's Oven Baked :)
0
Ma ktoś link do kontuzji Ocamposa?
2
Depay 2 bramka.
7
@Coutinho007 Z Huescą nie ma żartów my 1:0 ugraliśmy, potężna łeska.
1
Jak mu przywalił :D
4
Śmiesznie to wygląda jak Szczęsny mówi do Graneruda po polsku a ten kiwa głową jakby rozumiał. :P
6
Odpalam se skoki tradycyjnie o 16:00 a tu już koniec ehh... nie sprawdziłem że dziś szybciej :P
14
15 to marzenia :P
12
W momencie gdy Barcelona kupowała Coutinho, on i Hazard byli najlepszymi zawodnikami w Premier League, obecnie obaj są niechciani w swoich klubach... smutne
1
@xBoMBoWiECx Pozazdrościć tyle wolnego czasu. ;P
3
@NaFazieHitman Przygotowuje się do nowej części Hobbita?
1
Nie ma co być aż takimi pesymistami że to już koniec kariery 18-latka no co wy, po prostu nie ma co się spieszyć z tym leczeniem, jak ma stracić cały sezon to trudno byle udało się to całkowicie wyleczyć a będzie dobrze.
7
@Mns21 A w środku tygodnia z Sevillą.
1
Aduriz specjalnie dla Bilbao wylosował teoretycznie najłatwiejszą ekipe. #Ustawione
5
Bilbao prawdopodnie w dwóch finałach CDR...
1
Redakcja już wie że będzie to Bilbao po zdjęciu.
1
Wleciał filmik z Araujo
4
Żewłakow nawet nie wie że w CDR jest losowanie. :P