Jak były te informacje że Messi uczy się francuskiego bo do PSG przejdzie, to teraz dostaliśmy dowód tak jak było mówione że to oni się uczą hiszpańskiego(Mbappe). :P
Ja już wiedziałem że po tej bramce na 2:1 już za chwilkę będzie trzecia tacy gracze jak Alba, Pique czy Lenglet doświadczyli już tyle kompromitacji że oni już wiedzieli że to po meczu. Zero zaangażowania(kolejny raz), zero wiary(kolejny raz). Jeszcze dłuuugo czasu potrzeba byśmy wygrzebali się z długów, bagna które stworzył Bartomeu. Dawna Barcelona to przeszłość, trzeba zacząć od nowa coś budować z cierpliwością dlatego nie jestem zwolennikiem odejścia Koemana mimo że z każdym lepszym rywalem polegliśmy.
@AlexDark00 Tak wiem, ale sam Koeman nie jednokrotnie podkreślał że woli mieć 1 prawonożnego i lewonożnego stopera by mieć większe możliwości wyprowadzania piłki, mecz z Alavés nie jest raczej żadnym dowodem, na ten ważniejszy mecz z Sevillą wybrał Mingueze z Umtitim.
0
@Barca_Big_Moment Freixa? Byłby najgorszym prezydentem po Bartomeu.
1
@DaPi Gdzie Kor-Win?
0
@Coutinho007 Zostawiłbyś Koemana na następny sezon czy out? I kto ewentualnym następcą wg ciebie?
6
@AmigoBlancos Nie wiem ostatnio jestem przyzwyczajony że ten tytuł trafia do Barcelony także...
2
Jak były te informacje że Messi uczy się francuskiego bo do PSG przejdzie, to teraz dostaliśmy dowód tak jak było mówione że to oni się uczą hiszpańskiego(Mbappe). :P
2
@FC1899Barca Messi nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, jeśli odejdzie w lecie do innego klubu znów może być najlepszy tak uważam.
26
@BarcaInfo Ten projekt sportowy Laporty powoli staje sie legendą.
10
Wina trenera! Przecież my jesteśmy najlepsi.
2
@VamosRakieta Idealny przy takiej ofensywie.
36
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s640x640/151803577_4003933896317280_5915288881798931158_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=7OkBXPxdu-kAX9DdXmR&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&tp=7&oh=21a120f1f2cabcd7ec8de159a5c3a2d4&oe=60545D1F
Piękne czasy :P
0
@LuisSalvano 2:1 to mimo wszystko nie taki zły wynik, raczej stawiam na Juve niestety.
1
Haaland to cyborg, zobaczyć go w Barcelonie byłoby piękne.
1
Oby to był początek jakiejś słabszej formy Sevilli.
0
@itmustbejoke Camp Nou bez kibiców nie jest żadną twierdzą.
0
Ciekawe czy De Jong żałuje że nie trafił jednak do PSG. :P
0
Orellana to pozycja Busquetsa? Mega chciałbym by go wreszcie ktoś zastąpił, nie tylko jego ale za Pique jest Araujo.
7
Czyli jeszcze tylko 5 lat kompromitacji i można coś zacząć wygrywać bo narazie Dest i Pedri są za młodzi.
4
@Grubson06 Gadanie o jakiś remontadach jest śmieszne.
1
Ja już wiedziałem że po tej bramce na 2:1 już za chwilkę będzie trzecia tacy gracze jak Alba, Pique czy Lenglet doświadczyli już tyle kompromitacji że oni już wiedzieli że to po meczu. Zero zaangażowania(kolejny raz), zero wiary(kolejny raz). Jeszcze dłuuugo czasu potrzeba byśmy wygrzebali się z długów, bagna które stworzył Bartomeu. Dawna Barcelona to przeszłość, trzeba zacząć od nowa coś budować z cierpliwością dlatego nie jestem zwolennikiem odejścia Koemana mimo że z każdym lepszym rywalem polegliśmy.
3
@socha I jeszcze ma czelność domagania się minut. Co za typ...
1
No cóż kolejny sezon bez trofeów, trzeba dawać chyba już tylko grać młodym by zdobywali doświadczenie, niektórym już podziękować.
1
Potężny Francisco António Machado Mota Castro Trincão zapewni nam wygraną.
0
https://www.instagram.com/p/CLWAY2OlN8T/?utm_source=ig_web_copy_link
3
,,The Goonies''-ale to piękny film, ten klimat 80s i smak dzieciństwa.
0
Bayern by mógł przegrać z 5 meczy z rzędu a i tak będą mistrzem.
0
@MarcelNJ11 Juventus-Porto
13
Już 5 lat... ale to zapiernicza
1
@szymon6847 Z kim jak nie z Barcą ma pokazać swój kunszt :P ciekawe jakby się zaprezentował z City chociażby.
0
@AlexDark00 Tak wiem, ale sam Koeman nie jednokrotnie podkreślał że woli mieć 1 prawonożnego i lewonożnego stopera by mieć większe możliwości wyprowadzania piłki, mecz z Alavés nie jest raczej żadnym dowodem, na ten ważniejszy mecz z Sevillą wybrał Mingueze z Umtitim.
22
Wygląda na tym zdjęciu jak po udarze :P mogliście wybrać jakieś bardziej urodziwe.