Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Sprawia wrażenie, jakby nie chciał być częścią naszej rodziny"
Rodzina nie zatrzymuje cie na sile gdy masz szanse na rozwoj i sukcesy tylko zyczy powodzenia i trzyma kciuki.
0
Mocny klub tworzysz z zawdonikami ktorzy chca zostawic dla niego serce na boisku a nie prosza o transfer do innego klubu.
0
Pierdzielnie teraz z tym ze nie jest wiekszy od klubu bo to nie sensu.
Jak widac cou ma gdzies ten klub i nie chce byc od niego wiekszy tylko od niego odejsc.
0
maksymalnie to on wart 50 i nie chce go w barcelonie...
Najpierw real potem uciszanie cn i wiek...
1
Dembele lenistwo ;P
1
Roznica jest taka ze ci pilkarze chca odejsc a taki rakitic czy gomes nie rusza dupy z bracelony.
1
Tak naprawde to winne sa stany i rotschildowie.
Jasne mozna sie smiac z teori spiskowych ale wystarczy troche o rotschildach poczytac zeby zmienic zdanie.
No i po kazdym nieudanym bombardowaniu rodzi sie kolejny terorysta ktory jest gotow oddac zycie za zabita rodzine i przyjaciol.
Przyczyna i skutek.
0
Co za pierdolenie.
Jasne zarzad jest do dupy ale ci pilkaarze nie sa latwti do wyjecia, a barcelone nie stac placic po 150 za kazdego ale najlepiej zawalic to na zarzad ;)
4
Dla mnie najlepszym byl zubizarreta i valdes nie ma do niego podskoku
2
Co za bzdury :D
Chyba nie pamietasz lub nie ogladales ale babole zdarzaly mu sie czesciej niz ter stegenowi
0
Nie jest tak zle w polsce.
W usa to by dostal z 10mln zielonych
0
Ale oni to wlasnie przekazali tylko innymi slowami.
0
Szkoda mi tylko paulinhio bo chlop nie jest niczemu winien, bo kto by odmowil barcelonie?
Szczegolnie po pobycie w chinach.
0
Skad wiesz jak pracuja?
0
Tak w ogole to jaki zysk by mial dac ten transfer bartkowi?
Chinczycy go sprzedac nie chcieli wiec co z tego ze o jakis przetarg chodzi skoro tym transferem nie porobil sobie przyjaciol.
0
Dembele nie byl potrzebny.
Probowali veratiego sciagnac potem cou.
Jasne zarzad nie jest idealny ale nie mozna ich winic za to ze kluby nie chca sprzedawac swoich najlepszych pilkarzy.
0
Ja nie mowie zeby nie stawiac jednak niektorzy sa za slabi zwyczajnie.
Z tej maki chleba nie bedzie i tyle.
0
Ale stawial bo sie wyroznial mimo mlodego wieku a samper mial okazje czy to w barcelonie czy na wypozyczeniu i nie pokazal wybitnego futbolu.
To ze na jakiegos pilkarza sie postawi nie sprawi ze nagle bedzie dobry.
Juz brak zainteresowania innych klubow pokazuje ze szalu z niego bedzie.
0
Nawet jezeli jakims cudem stanie sie wybitnym pilkarzem to dobrze ze odchodzi.
Na barcelone jest za slaby i szanse na gre ma zerowa.
0
Nie napisalem ze lepszy.
Ale samper to nie jest klasyczny dm jak paulinho, inne pozycje.
Niektorzy sa zaspelieni tymi wychowankami, pokolenie xaviego i busquetsa nie trafia sie co roku a samper jest przecietniakiem i dobrze ze odchodzi.
0
Bardzo dobra wiadomosc.
Z barceloby trzeba pozbyc sie przecietniakow jakim jest samper.
Licze na hejt bo to wychowanek to nalezy go bronic ;)
0
A czy to nie ten zarzad go sprowadzil?
0
Dziala na chromeast?
0
Jezeli chodzi o pc to mozliwe.
Na konsolach na ktorcych zarabia dema sa :)
0
A paulinho to w ogole defensywny pomocnik?
W sumie jakis dobry by sie przydal bo busi gra za czesto i jakis odpoczynek by mu sie czasami przydal a na dobra sprawe nie ma w druzynie drugiego nominalnego defensywnego pomocnika
1
Jestem ciekaw ktory genisuz wpadl na ten pomysl...
0
No jest cos w tym.
Tak samo jak w tym ze gomes gral w tym sezonie praktycznie jako podstawowy zawodnik.
Mascherano to najslabszy obronca jakiego barcelona miala ostanich lat.
Kto uwaza inaczej jest slepy.
0
Tak.
Chyba nie ogladsz barcelony bo bys wiedzial ze wybitny na obronie to on nie jest.
2
Mascherano w obronie to najslabszy wybor marlon i wtedy ten yerry mina jako rezerwowi
Vermalena powaznie liczysz? :D
0
Ten bogaty klub nie stac na pensje zawodnikow jak polowe ligi chinskiej.
Jedyny powod dlaczego go nie chca puscic to taki ze sezon rozpoczety i kupic nikogo nie moga a jezeli bedzie to obcokrajowiec to kwota wedlug nowych przepisow bedzie 2krotnie wyzsza.