0

"Sprawia wrażenie, jakby nie chciał być częścią naszej rodziny"

Rodzina nie zatrzymuje cie na sile gdy masz szanse na rozwoj i sukcesy tylko zyczy powodzenia i trzyma kciuki.

0

Mocny klub tworzysz z zawdonikami ktorzy chca zostawic dla niego serce na boisku a nie prosza o transfer do innego klubu.

0

Pierdzielnie teraz z tym ze nie jest wiekszy od klubu bo to nie sensu.
Jak widac cou ma gdzies ten klub i nie chce byc od niego wiekszy tylko od niego odejsc.

0

maksymalnie to on wart 50 i nie chce go w barcelonie...
Najpierw real potem uciszanie cn i wiek...

1

Dembele lenistwo ;P

1

Roznica jest taka ze ci pilkarze chca odejsc a taki rakitic czy gomes nie rusza dupy z bracelony.

1

Tak naprawde to winne sa stany i rotschildowie.

Jasne mozna sie smiac z teori spiskowych ale wystarczy troche o rotschildach poczytac zeby zmienic zdanie.

No i po kazdym nieudanym bombardowaniu rodzi sie kolejny terorysta ktory jest gotow oddac zycie za zabita rodzine i przyjaciol.

Przyczyna i skutek.

0

Co za pierdolenie.
Jasne zarzad jest do dupy ale ci pilkaarze nie sa latwti do wyjecia, a barcelone nie stac placic po 150 za kazdego ale najlepiej zawalic to na zarzad ;)

4

Dla mnie najlepszym byl zubizarreta i valdes nie ma do niego podskoku

2

Co za bzdury :D
Chyba nie pamietasz lub nie ogladales ale babole zdarzaly mu sie czesciej niz ter stegenowi

0

Nie jest tak zle w polsce.
W usa to by dostal z 10mln zielonych

0

Ale oni to wlasnie przekazali tylko innymi slowami.

0

Szkoda mi tylko paulinhio bo chlop nie jest niczemu winien, bo kto by odmowil barcelonie?
Szczegolnie po pobycie w chinach.

0

Skad wiesz jak pracuja?

0

Tak w ogole to jaki zysk by mial dac ten transfer bartkowi?
Chinczycy go sprzedac nie chcieli wiec co z tego ze o jakis przetarg chodzi skoro tym transferem nie porobil sobie przyjaciol.

0

Dembele nie byl potrzebny.

Probowali veratiego sciagnac potem cou.
Jasne zarzad nie jest idealny ale nie mozna ich winic za to ze kluby nie chca sprzedawac swoich najlepszych pilkarzy.

0

Ja nie mowie zeby nie stawiac jednak niektorzy sa za slabi zwyczajnie.
Z tej maki chleba nie bedzie i tyle.

0

Ale stawial bo sie wyroznial mimo mlodego wieku a samper mial okazje czy to w barcelonie czy na wypozyczeniu i nie pokazal wybitnego futbolu.
To ze na jakiegos pilkarza sie postawi nie sprawi ze nagle bedzie dobry.
Juz brak zainteresowania innych klubow pokazuje ze szalu z niego bedzie.

0

Nawet jezeli jakims cudem stanie sie wybitnym pilkarzem to dobrze ze odchodzi.
Na barcelone jest za slaby i szanse na gre ma zerowa.

0

Nie napisalem ze lepszy.
Ale samper to nie jest klasyczny dm jak paulinho, inne pozycje.

Niektorzy sa zaspelieni tymi wychowankami, pokolenie xaviego i busquetsa nie trafia sie co roku a samper jest przecietniakiem i dobrze ze odchodzi.

0

Bardzo dobra wiadomosc.
Z barceloby trzeba pozbyc sie przecietniakow jakim jest samper.

Licze na hejt bo to wychowanek to nalezy go bronic ;)

0

A czy to nie ten zarzad go sprowadzil?

0

Dziala na chromeast?

0

Jezeli chodzi o pc to mozliwe.
Na konsolach na ktorcych zarabia dema sa :)

0

A paulinho to w ogole defensywny pomocnik?

W sumie jakis dobry by sie przydal bo busi gra za czesto i jakis odpoczynek by mu sie czasami przydal a na dobra sprawe nie ma w druzynie drugiego nominalnego defensywnego pomocnika

1

Jestem ciekaw ktory genisuz wpadl na ten pomysl...

0

No jest cos w tym.
Tak samo jak w tym ze gomes gral w tym sezonie praktycznie jako podstawowy zawodnik.
Mascherano to najslabszy obronca jakiego barcelona miala ostanich lat.
Kto uwaza inaczej jest slepy.

0

Tak.
Chyba nie ogladsz barcelony bo bys wiedzial ze wybitny na obronie to on nie jest.

2

Mascherano w obronie to najslabszy wybor marlon i wtedy ten yerry mina jako rezerwowi
Vermalena powaznie liczysz? :D

0

Ten bogaty klub nie stac na pensje zawodnikow jak polowe ligi chinskiej.

Jedyny powod dlaczego go nie chca puscic to taki ze sezon rozpoczety i kupic nikogo nie moga a jezeli bedzie to obcokrajowiec to kwota wedlug nowych przepisow bedzie 2krotnie wyzsza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?