Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ty myslisz ze on go montowal? :D
0
Dybala nie jest skrzydlowym wiec wybor oczywisty dembele
3
Upalne lato w polsce to tez wina zarzadu barcelony?
1
Real potrafi hehe
0
Czyli uwazasz ze barcelona powinna kupic za 200mln zawodnika ktory nie bedzie gral na swojej nominalnej pozycji?
1
Magie to dawal ronaldinho.
Neymar co najwyzej byl pocieszny, jasne jest swietny i duzo dawal barcelonie jednak jezeli przejdzie dembele to nie bedzie to wielka strata na jakosci a dembele moze byc tylko lepszy.
2
Dembele da podobna jakosc.
0
Starczy bez przesady z cenami.
2
Gdyby to bylo wykonalne i takie proste to juz dawno te 222mln by zaplacil
4
Oficialna strona nie zajmuje sie plotkami.
0
Watpie predzej przejdzie do angli, city lub unaited bo to nadal najpopularniejsza liga na swiecie.
1
Warto pamietac jak to sie skonczylo wszystko ;)
0
Gdyby oni chceli zrabiac to wielu by juz sprzedali.
Jezeli by mial gdzies przejsc to raczej anglia nie powrot do hiszpani.
0
A no i?
Suarez wiecej zmarnwal ale wiadomo ze to paco trzeba pohejtowac.
0
Grali na innych graczy to mial wiecej miejsca nie mozna porownywac tego bo grali przeciwko innej obronie i somedo zwyczajnie mial latwiej
0
Nie oddaja nikimu swich gwiazd wiec nie pojdzie do realu.
0
3 mecze i w zadnym nic nie pokazal ale ze jest lubiany na tej stronie to i tak nic zlego na niego powiedziec nie mozna.
Jako rezerwowy moze sie sprawdzi jednaak pierwszy sklad to dla niego za duzo
1
Chyba wielu zapomnialo jak slabe mecze mial w ostanim sezonie spedzonym w barcelonie, byl jednym z najczesciej krytykowanych zawodnikow.
Chcial podwyzke + dlugi kontrakt ale gra nie powalal przez wieksza czesc sezonu.
5
Ale messi do takich zarobkow doszedl po wielu latach wspanialej gry wiec twoj argument jest indwalida.
Gdyby neymar zostal w barcelonie to by mogl liczyc na podobne kwoty w przyszlych sezonach.
I neymar gra za 15 mln nie 10
0
Jest tez 3 opcja bo zwyczajnie moze chciec przejsc tylko nie wiadomo czy psg sie uda wszystko zlatwic bez lamania przepisow i dlatego cisza neymara.
Co by sie dzialo ze mowi ze odchodzi jednak psg nie da rady przeprowadzic takiego transferu i wtedy neymar ma przesrane w barcelonie.
0
A co ma zarzad zrobic? calowac go po dupie dac kolejna podwyzke?
A moze sprowadzic paulinho?
Zaden pilkarz nie jest ponad klubem wiec jezeli chce odchodzic droga wolna.
Oczywiscie jezeli ktos zaplaci 222 mln ;)
0
Bez przesady barcelona sprzedaje takich graczy ktorzy nie sa wazna czescia zespolu i na kotrych nie liczy niekotrzy tu maja zarzad za debili myslac ze zejda z ceny sprzedajac neymara.
0
Da juz wygral raz moze pamietasz neymar sie taki pilkarz nazywal.
0
Kwote transferu podaje sie przed zmiennymi bo moga zostac nie wypelnione np 15 bramek na sezon i juz zmienne u moraty sie nie zgadzaja. Wiec kwota transferu to 60mln nie 80
0
Nie pamietam juz gdzie to czytalem chyba to byl twitt ale jedynie marca i inne hiszpanskie gazety podaja 80milionow ;)
http://www.telegraph.co.uk/football/2017/07/19/alvaro-morata-verge-completing-chelsea-move/
https://www.transfermarkt.co.uk/alvaro-morata/profil/spieler/128223
0
Skad ludzie biora te 80 za morate skoro samo chealsy przyznalo ze zaplacili 60...
0
A to on mial szanse na jakas?
Samper to nie poziom barcelony
2
a co za roznica 60 fpsow czy 90? nie zauwazylbys roznicy gdybys mial przed soba ta sama gre w 60 i 90 klatkch
2
"źródła zbliżone do otoczenia Neymara" hehe to musi byc wiarygodna iformaja ;)
0
Czyli neymar zostaje i zeby mu smutno nie bylo to przyjdzie paulinho...
Jezeli to prawda ze neymar wymusza takie transfery to nie wiem czy chce zeby zostal w barcelonie.