Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@misterio To zawsze byl lis a nie czerwona panda XDD
1
@Karol145 Nikt go nie hejtuje to zwykla zagrywka zeby wylapac zielone.
0
@borys27 Na pozycji prawego obroncy powinna byc rywalizacja prawych obroncow a nie srodkowych ktorzy nie chca tam za bardzo grac.
2
@LRey Winny kartki czerwonej de yonga jest tylko odklejony sedzia. Zero winy de yongga czy flicka
0
@ali3gator z bota nie z ai
0
@papciofcb Tak szybko powrot?
hehehehehe
1
@Ronad10 w ogole nie zasluzyl na druga zolta zero winy de jonga.
1
@Radzio_94 Arabskie? Zadne.
1
@szela1899 A kogo to obchodzi XD
0
Co na to tata yamala? Szalik realu juz spalony? XD
5
@esem91 stanowski i kanal zero to syf gardze nim od zawsze.
0
@Rupert_Haubica Mieszkasz w uk? W polsce jest nadal duzo dziewczyn chudych i trafiaja sie w leginsach czy obcislych jensach ;3
0
@Ryoumen Kasa byla w sensie problemem byla jedynie pensja ale rashord sie zmiescil to i diaz ze swoja by sie zmiescil.
Tam byla inna sytuacja bo kiedy sie interesowali wlasnie diazem to do gry wszedl nico ktory sam przyszedl ze chce przejsc i temat diaza upadl a do gry na ostro wszedl bayern no i go zgarneli.
0
@ViscaelBarca2007 Boze jak sobie przypomne tych ludzi ktorzy chcieli nico czy rashorda kosztem diaza XD
Diaz jest zywczajnie 5 razy lepszy niz rashford czy nico...
3
@Hosh na glebokosci 3 metrow ok ale to nie daje 100% szans ze nie znajda lepiej w tym samym miejscu na gelbosci metra zakopac jakies zwierze wtedy gdy beda kopac i znajda pomysla ze chodzilo to zwierze i juz kopac dalej nie beda!
1
Misaki>>>>tsubasa
2
@Kgorecki2500 fujjj
0
Sie nacieszyli XD
4
@Toretto Pytanie bota o takie informacje to jakis wyzszy lvl odklejki XD
0
@JordiAlbion Kazdy
0
@JordiAlbion gdyby nie strzelali w srodek bramki to by spokojnie 3;0 bylo xd
0
@La Pulgaa no raczej nie xd
4
Luis diaz> rashord i nico razem wzieci
Ehh szkoda ze nie przeszedl wielka...
0
@Zoker XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ghotic to turbo syf i drewno,
0
@NeroTFP1 xdddddddddddddddd
1
@ShawnC xddddddddddddddddddddddddd
0
@Gibbon_FCB To jakis randomowy hejtujacy user czy ktos znany w sensie nie wiem bardzo malo uzywam twittera.
0
@Krzychu102016 Lepiej pro i bez tego badziewia od ea
0
@zadafcb W stanach to zawsze 1 miejsce futbol amerykanski 2 baseball i 3 koszykowka.
No wiec zero zdziwienia.