0

Komentarz usunięty

0

@misterio To zawsze byl lis a nie czerwona panda XDD

1

@Karol145 Nikt go nie hejtuje to zwykla zagrywka zeby wylapac zielone.

0

@borys27 Na pozycji prawego obroncy powinna byc rywalizacja prawych obroncow a nie srodkowych ktorzy nie chca tam za bardzo grac.

2

@LRey Winny kartki czerwonej de yonga jest tylko odklejony sedzia. Zero winy de yongga czy flicka

0

@ali3gator z bota nie z ai

0

@papciofcb Tak szybko powrot?
hehehehehe

1

@Ronad10 w ogole nie zasluzyl na druga zolta zero winy de jonga.

1

@Radzio_94 Arabskie? Zadne.

1

@szela1899 A kogo to obchodzi XD

0

Co na to tata yamala? Szalik realu juz spalony? XD

5

@esem91 stanowski i kanal zero to syf gardze nim od zawsze.

0

@Rupert_Haubica Mieszkasz w uk? W polsce jest nadal duzo dziewczyn chudych i trafiaja sie w leginsach czy obcislych jensach ;3

0

@Ryoumen Kasa byla w sensie problemem byla jedynie pensja ale rashord sie zmiescil to i diaz ze swoja by sie zmiescil.
Tam byla inna sytuacja bo kiedy sie interesowali wlasnie diazem to do gry wszedl nico ktory sam przyszedl ze chce przejsc i temat diaza upadl a do gry na ostro wszedl bayern no i go zgarneli.

0

@ViscaelBarca2007 Boze jak sobie przypomne tych ludzi ktorzy chcieli nico czy rashorda kosztem diaza XD
Diaz jest zywczajnie 5 razy lepszy niz rashford czy nico...

3

@Hosh na glebokosci 3 metrow ok ale to nie daje 100% szans ze nie znajda lepiej w tym samym miejscu na gelbosci metra zakopac jakies zwierze wtedy gdy beda kopac i znajda pomysla ze chodzilo to zwierze i juz kopac dalej nie beda!

1

Misaki>>>>tsubasa

2

0

Sie nacieszyli XD

4

@Toretto Pytanie bota o takie informacje to jakis wyzszy lvl odklejki XD

0

@JordiAlbion Kazdy

0

@JordiAlbion gdyby nie strzelali w srodek bramki to by spokojnie 3;0 bylo xd

0

@La Pulgaa no raczej nie xd

4

Luis diaz> rashord i nico razem wzieci
Ehh szkoda ze nie przeszedl wielka...

0

@Zoker XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ghotic to turbo syf i drewno,

0

@NeroTFP1 xdddddddddddddddd

1

@ShawnC xddddddddddddddddddddddddd

0

@Gibbon_FCB To jakis randomowy hejtujacy user czy ktos znany w sensie nie wiem bardzo malo uzywam twittera.

0

@Krzychu102016 Lepiej pro i bez tego badziewia od ea

0

@zadafcb W stanach to zawsze 1 miejsce futbol amerykanski 2 baseball i 3 koszykowka.
No wiec zero zdziwienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?