0

@July_6_BcN XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@NeroTFP1 Burzynskiego by zaprosili, polskiego lekarza ktrory znalazl przyczyne raka i lek na niego. Wyleczyl mase ludzi w 4 stopniu z potencialnie nieulczalnych rakow jak glejak.
Smieszne jest to ze bardziej szkodliwych metod leczenia niz chemioterapia nie ma. Wiecej ludzi umiera przez chemioterapie niz samego raka.

0

@papryk13 Bez przesady zagral wiele dobrych i bardzo dobrych meczy.
Messi mial nie raz gorsze czlapanie i nikt nie podwaza jego gry.
De yong nie ma wielkich liczb ale robi czarna robote i razem pedrim dobrze sie uzupelniaja.
Oczywiscie powinien wiecej biegac.

4

@PW27 Bez przesady to zupelnie inny wymiar. Ty nie dostajesz tony hejtu jak on, nie zawiodles kolegow w szatni calego sztabu. Tu nie chodzi o kase oni ja juz maja.

2

Psychika nie dojezdza a dla obroncy to najwazniejsza rzecz. Sprzedac zapomniec.

0

@maroon XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

@MesQueUnClub_87 Nic nei wytlumaczyles bo to bzdura co napisales.
Ogladalem troche i czytalem na temat calej tej rodziny z obecnosci.
Wszystko to jest zwykla sciema kazda historia jest gruboooo naciagana i bardzo mocno wyolbrzymiana.
Zgodnosc jest mniej wiecej taka ze byl dom i rodzina i cos stukalo w piwnicy ;) No i tyle.
Jezeli podajesz na poczatku ifnormacje ze film jest oparty na faktach co jest oczywiscie bzdura to dajesz do zrozumienia ludziom ze takie wydarzenia mialy faktycznie miejsce i co NAJWAZNIEJSZE SA NA TO DOWODY

0

Ogladalem wlasnie obecnosc 4 i juz pomijajac poziom filmu to zaskoczylo mnie ze na samym poczatku jest swtierdzenie ze film opiera sie na faktycznych wydarzeniach i ciekawi mnie czy sa ludzie ktorzy wierza ze to co wydarzylo sie w filmie rzeczywiscie mialo miejsce?

1

I dobrze niech zostaje, barcelonie potrzebny zawodnik typu kane nie alvarez :)

0

@Gaz XDDDDDDDDDDDDDDDDD

13

W polowie sytuacji byl faulowany ale tak ma go w kieszeni.
Zobaczymy z pelnym skladem gdy bedzie pedri i raphinia od 1 minuty.
No i brak arajuo XD

0

@Huck Cubarsi to sie kopal po czole w zeszlym sezonie nawet u boku martineza,
Srodek obrony to poiwnien byc kounde + tramsfer topowoego stopera.
Cubarsi na zmiane

0

@mmaciass Kane na 100% przejdzie, obecnie to druga najlepsza 9 na swiecie i jedyna realna na nastepne okienko.
Wspomnisz moje slowa latem.

1

@LOPEZ16 Lewandowskiego nie bylo wczoraj w meczu w ogole. On sie nie pokazywal do gry nie schodzil a przegrywal wszystko. Na slabsze druzyny cos daje na lepsze nie istenieje obecnie juz.

0

@adukla No wlasnie slabym nie jest ale wybitnym tez nie jest zeby mu te bledy wybaczac...

0

@Ronad10 Kounde na srodek to nie jest boczny obronca!

2

@FcPortoFan1999 Do afryki.

0

@MirusAmisz A co ma powiedziec? Tak odchodze? Wiadomo ze takich rzeczy sie nie mowi w trakcie sezonu.
Ile to juz razy byly takie sytuacje ze mowil ze nie odejdzie jakis pilkarz a po jakims czasie ;)
A tutaj dal pole do rozmowy bo powiedzial ze nie sadzi na obecna chwile ze odejdzie.
Tyle lat takie same sytuacje i oczywsite jak te a ludzie dalej sie nabieraja. Takie wypowiedzi nie ma nigdy co brac na powaznie.
WIec nic w temacie.

4

Ostani klasyk to nie real wygral to barcelona go przegrala.

0

@Dankho94isback E tam, nie wiadomo czy wypali patrzac na gre realu to nie sadze by wieksze szanse mial na wieksze trofea ten real xabiego.
Jak dla mnie to xabi moze zostac im dluzej to lepiej :P

0

@ProMILs XD Nie widzialem tego XD jednak var to blogoslawienstwo.

0

@Cryptolis W japoni np sa lokale gdzie cudzoziemcy nie sa wpuszczani. Kraje afrykanskie maja to do siebie ze nie kazdy tam jest rasista ale jak juz trafisz na takich to przez niskie iq (w krajach afrykanski srednie iq ludnosci to 65) wyglada to wlasnie tak ze rzucaja w ciebie i wyzywaja.

0

@kubix05 Unia skoro tak dba o srodowisko to powinna wproawdzic butelki szklane zamiast plastikowych. Srodowisko zdrowsze i ludzie zdrwowsi a im o to chodzi prawda ;)

1

@blakkudium Raczej 130+

0

@Filipem Ja bym doplacil zeby tylko do barcelony nie trafil...

0

@Lordzi Alvarez to nie jest klasowa 9 to zupelnie inny typ pilkarza niz kane czy haland.

0

@lucca87 W ogole mnie skoki nie interesuja i nie lubie tego sportu ale ciekawi mnie dlaczego tych 2 panow nazwales oszustami? Jak mozna w skokach oszukiwac? XD

0

Rzadko sie gole zyletka ale za kazdym razem po goleniu wyskakuja mi krosrtki na polowie szyi. Jest na to jakis sposob czy tak juz bedzie zawsze?

0

@draxidox Dobre chlopaki niech im sie wiedzie

1

@ACRAB95 Bredzisz, w barcelonie zawsze bylo sporo wychowankow nawet jak byla kasa. Nie da sie zrobic tak by kazdy mlody zawodnik sie przebil czasami musi odejsc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?