1

1670 najlepszy polski serial fakt nie opinia.

0

Wiadomo czy bedzie mecz puchjru krola w jakiejs polskiej tv?

1

@lajcior Pije okazjonalnie 2 razy do roku.

1

Polece klasykiem
Lewandowski: Jak Laporta nie odwola swoich slow to wyp....

0

@Marusek Na kane stac bo gdy lewandowski odejdzie bedzie miejsce a sam kane nie ebdzie kosztowal 100mln

3

@Cules69 Przegrac z realem to zawsze wstyd.

3

@4Fabregas4 A wiesz ze ona ma 1.3m obserwujacych na insta? Bez prolemu ze swoich mogla kupic ;)

2

@Luk_1988 Ma 1.3m obserwujacych na insta w ciagu roku spokojnie zarobila na 2 takie campery :P

34

"Będę musiał ci się zrewanżować jakimś Ferrari"
Ehh te klopoty milionerow XD

1

Marzy mi sie takie przejecie choc moze nie ze strony jakiegos araba ale sam fakt ze ktos kupi klub i zarzadzanie bedzie normalne bez prezesow typu laporta czy bartomeou bez walkow przy trasnfreach bez kolezenskich trasferow bo prezes ma dobre stosunki z agentem.
Z normalnym dyrektorem klubowym a nie dawnym pilkarzem. Bez szwagrow i szwagierek w klubie.
Ehh marzenia...

36

No XD w sensie oczywsite ze celowo ustalili taka kwote by uniknac odpalania hajsu racingowi ale tu nie ma nic niezgodnego z prawem.

1

@Arkon Zadnej, nie lubie polityki kazda mi jest obojetna i nie trace czasu na te spory.

0

@Adran360 No tak glod sukcesu to najlatwiej zmiwrzyc i najwieksze znaczenie ma hhjahahaha

2

@Henszy Nigdzie sloneczko spij spokojnie popelniajac te same bledy.

Mowilo sie wziasc cos na tapet czyli stolik taki.
Ludzie zle zaczeli uzywac i mowili na tapete co jest bledne.

0

@Who_you_mam Rodrygo chyba tez niezle wzrosl z wycena nie? XD

1

@hugz I wezma na tapet. Na tapecie to nie jest poprawna forma.

1

@unic A mi sie chce bo od tego sa popiary a pilkarze trenuja sporo biegania wiec no mozliwe ;)

0

@Foton Peja od lat ten sam poziom!
A ze bardzo niski to inna sprawa :P

0

@MirusAmisz Kane jak i kazdy inny zawodnik wypowiedzial sie dyplomatycznie. Zaden zawodnik nawet jak juz jest myslami przy zakupie domu w innynm miescie gdzie znajduje sie przyszly pracodawca nie przyzna ze trasfer jest blisko szczegolnie w polowie sezonu.
Kane przejdzie latem wspomnisz moje slowa :)

0

@Zaglloba Przyjdzie kane latem na 100% zapamietaj te slowa i przypomnij je sobie latem :)

0

@Popitek12 Nawet bezdomnego kosztem psa.

0

@Fog_W_1899 kcd 2 dla mnie gra niegrywalna przez system walki. Jest minimalnie lepiej niz w 1 czesci ale nie daje rady grac w gre w ktorej system walki jest wazny i tak skopany.

0

@kochampiw0 poka jakis najnowszy

1

@kochampiw0 Juz w tym sezonie lewy mocno obnizyl noty a ty chcesz go jeszce jeden rok w barcelonie...
Bez przesady trzeba powiedziec sobie jasno lepiej juz nie bedzie jezeli chodzi o jego forme.

0

@July_6_BcN Jak to jes sztucznie generowane...

0

@Gacek5 Kto taka bzdure napisal ze nie stac XD Zwyczajnie nie jest dla nich wart takiej kasy i nie ma potrzeby sciagac go.

5

@xVENUMx Woda, duzo wody.

0

@LukaszFan To co mowia nie zawsze jest prawda, kazdy wypowiada sie dobrze bo tak juz jest.

0

@MesQueUnClub_87 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
"Technologia Neo QLED działa dzięki tysiącom maleńkich diod Quantum Mini LED, które precyzyjnie sterują podświetleniem w wielu strefach, co umożliwia bardzo dokładne przyciemnianie i rozjaśnianie obszarów ekranu. Przy czerniach, system Quantum Matrix Technology wygasza podświetlenie w tych miejscach, eliminując poświaty i dając głębszą czerń, zbliżoną do idealnej"

Czytalem i ogladalem mase testow przed zakupem takiego telewizora wielu recenzentow wypowiadalo sie ze czern jest nawet lepsza niz w tej nizszej klasie oledow.
Sam to potwierdzam bo efekt przerosol moje wyobrazenia a ciebie jak zwykle zapiecze bo znowu mam racje a ty wychodzisz kolejny raz na gbura.
Tym sie roznie od ciebie, bo ja wypowiadam sie o rzeczach o ktorych mam pojecie w tym wypadku tv a ty no jak zwykle nie :)
Lecisz na ignora bo szkoda czasu marnowac na ciebie

0

@Nazio_87 Sam ogladalem sporo na oledach wlasnie lg ale i tak zdecydowalem sie na neo qled od samusnga. Cenowo nie wyszlo taniej a czern wypada swietnie! Do tego jasnosc no nie maja oledy szans.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?