Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@insp1re W wiekszosci przypadkow qled bedzie lepszy niz mini led bo mini led to nadal led a nie oled.
Powiem wiecej sam posiadam neo qled samusnga (co prawda kosztowal tyle co dobry oled)i jakosc czerni powala nie ustepuje niczym oledom a do tego jasnosc o niebo leopsza.
Jak telewizory nie dzieli przepasc to zaawsze wiekszy = lepszy.
4
@mordini123 Pozostaje bojkotowac i nie ogladac tvp :)
0
@pollack Wiara czyni cuda sam nie jestem wierzacy ale tu nie chodzi o gusla. Korzystanie z takich rzeczy moze dac raczej tylko pozytywny skutek i to ze leci by sie odbudowac psychcznie nie oznacza ze nie korzysta z pomocy specialistow baaa moze oni nawet sami doradzili po rozmowie z nim taka podroz.
0
@Crakitic Nie, w sensie wygladala lepiej bo martinez szefowal w defensywie ale cubarsi caly czas gra slabo czy to z nim czy bez niego w skladzie.
0
@Barcanajlepszyteam Nie wiesz tego. Rosja atakuje tam gdzie wie ze ma szanse.
Z ukraina rosja tez "wiedziala" ze latwo pojdzie i nikt sie nie wtraci ale caly swiat sie nie przestraszyl i pomaga ukrajnie i to nie jest pomoc humanitarna tylko sprzet do zabijania rosjan i niszczenia ich sprzetu. Sankcje tez sporo daly wiadomo gospodarka rosjan nie upadla ale zawsze cos.
Putin wypowiedzial sie pary raz madrze oczywiscie tego glosno nie cytowali w mediach bo nie pasowalo do narracji ale putin powiedzial ze on nie chce atakowac nato bo zdaje sobie sprawe ze nie ma szans na wojnie ze stanami bo przepasc wydatkow jest ogromna na wojsko i to politycy europejscy wykorzystuja go do swoich celow.
Jeden ze znawcow rosyjskiej kultury powiedzial ze rosja uwaza za "swoje" panstwa ktore byly w zsrr i ktore sa prawoslawne.
Polska w ogole nie pasuje do tej naraacji i kraj juz sie stal zbyt europejski dla rosjan i malo atrakcyjny by nas atakowac.
Zastraszone spoleczenstwo to posluszne spoleczenstwo wiec po covidzie przyszlo straszenie rosjanami.
No i kolejna sprawa europa nawet bez usa by dala sobie rade z rosja, to nie tak ze francja uk czy turcja to sa chlopcy do bicia bez sprzetu.
Turcja to ma najwieksze jaja w nato bo juz nie raz zestrzelili rosyjski statek ktory przelatywal nad ich terytorium.
0
@Crakitic Skonczcie juz z tym mitem ze inigo tuszowal gre cuarsiego.
Nie, juz grajac z nim w duecie cubarsi popelnial mase bledow.
Cubarsi powinien siedziec na lacwce caly sezon bo gra fatalnie ale nie ma kto za niego wejsc.
2
@blakkudium I dobrze niech tam siedzi niech nikt nie wpada na pomysl wydania 100+ mln na niego.
0
@malypuzon wybaczam ci nie kazdy sie zna na pilce i nie widzi ze lewy gra coraz gorzej :)
0
@malypuzon Feran za lewego to tak wtedy rashford pierwszy do wejscia.
0
@Roobo Manchaster united najlepiej od barcelony niech sie trzyma z dala :P
0
lewy out.............
0
Powiem tak...
Ferran by strzelil...
0
co to bylo! niech nikt mu nie daje juz karnych strzelac!
0
Gra barcelony to swoja droga ale kometarz to jest mocne 2/10 w tym meczu.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
@Hubertusk Zgadles do tego w zaleznosci od kraju zmieniaja sie tresc na nich.
0
@derus Kane 100x lepszy :) I na szczescie to kane przyjdzie. Wspomnisz moje slowa latem :)
0
Bez przesady w ogole o nim nie marze w barcelonie o wiele bardziej chce kanye w barcelonie.
0
@karolpiłkarz Sok jablko borowka
1
@Filipem casadio 2 poziomy nizeh niz de jong
0
@Frimpong Pedri. raphinia, yamal.
0
@Limaker XZDDDDDDDD czerlwona za to wejscie!
1
@xavi890 Z tym zero bledow bym nie przesadzal XD No i zero kartek tez XD Gral lepiej niz obecnie ale nie byl bezbledny.
7
@nike007 Ja mu zycze jak najlepiej niech bedzie szczesliwy tylko juz w innej druzynie.
1
@macio_944 Lepszy feran niz obecny lewandowski.
0
@BHAFCB Nikt sie nie podlozy, barcelona dobrze sobie radzi z atletico to taka druzyna ktora im lezy wiec nie obawiam sie zbytnio o wynik szczegolnie ze pedri i raphinia powrocili a aurajo nie bedzie gral :)
0
@Tarnowitz Ale jaka pokora? My mozemy pisac co chcemy nie jestesmy fc barcelona nie jestesmy pilkarzami nasze slowa nie maja znaczenia.
Ja sadze ze pokora nie jest wsazana i lepszy jest optymizm wiecj stawiam ze bedzie po tych 2 meczach +4 :)
1
@PJ777 Jak barcelonie nie zasluguje na lidera? Co za bzdury pukty udowadniaja ze zaslugje. Pkt nikt barcelonie za darmo nie dal.
0
@Kuchar To nie jest chemioterapia XD To ze tak nazwali na wiki to nie oznacza ze to chemioterapia jego kuracja nie ma nic wspolnego z ta zacofana i zabojcza dla zdrowia praktyka.
Sam nie mam takich badan ale tutaj opsisane sa sprawy w sadzie i pokzane akta ludzi wyleczonych wiec raczej nie klamia ;)
https://www.cda.pl/video/1676618732
0
@Kuchar Branie wikipedi jako zrodlo wiedzy ostatecznej XD
Temat jest duzo bardziej skomplikowany burzynski jest doslownie nekany przez korporacje i rzad.
Moze tylko praktykowac w teksasie bodajze i dostaje pacientow przy ktorych kazde inne leczenie zawiodlo mimo to ma dziesiatki UDUKOMENTOWANYCH wyleczen tych pacientow ktore przedstawial w sadzie i do tej pory kazda sprawe wygral.
Sprawa jest mocno skomplikowana bo wielkie korporacje farmacetyczne chcialy kupic od niego patenty ale on dobrze wie ze z tego nic dobrego nie bedzie nie jeden raz juz korporacje wykupywaly patenty po to zeby nigdy lekow nie wypuscic i zarabiac dalej na tych swoich bo to duzo bardziej oplacalne.
A minister medycyny usa doslownie wypowiedzial sie ze nidy nie dopusci (nawet jak beda przebadane i udowodnione dzialanie) lekow od maleych firm wszystko ma przejsc przez najwieksze korporacje.
Tak dziala swiat, liczy sie kasa nic wiecej.