6

Trzeba przyznać, że ton Xaviego jednak się od paru tygodni zmienił. Wygląda na to, że media są już odpowiednio „zjednoczone” z drużyną, skoro o tym już tak często nie wspomina...

0

@Rarenzio Mogą jeszcze wziąć pod pachy wszystkie Złote Piłki z klubowego muzeum!

0

To jest w sumie dość symptomatyczne, że w ogóle pismacy nie pomyśleli nawet o... samym Fatim, który przecież może wrócić...

1

@sidi12843 Na pewno ma pewne fory, ale z drugiej strony nikt z pozostałych krajów, jak Francja, Holandia, Belgia, Ukraina, Austria itp. nie za bardzo rzucił im wyzwanie.

2

@adi7adi8 Artykuł powstał już po pierwszym meczu 1/8 finału. W rewanżu Atlético i Barça zdobyły po tyle samo punktów – po 2 za zwycięstwo i po 1 za awans. Czyli nic się nie zmieniło.

6

Co to w ogóle ma być „w szatni Barcelony panuje zgodność”? Zrobili sobie o tym pogadankę po treningu i ktoś z „AS-a” akurat był tam z dyktafonem? :P

4

@zadafcb Nie może już wejść żadna dalsza angielska drużyna, póki sama nie wygra Ligi Mistrzów w tym sezonie. Czyli z Anglii może wejść dodatkowo już tylko Arsenal, ale tylko, jeśli zdobędzie trofeum.

0

Jordi Gil też darzy Sergiego Roberto szczególną sympatią, więc jakoś ten tekst mnie nie zaskoczył. :)

3

@scotti Świetnie, tylko... on sam nie jest za sobą. :P

4

Wielki Kapitan zaklepał sobie kolejny rok kontraktu. :P

0

@against_modern_football Na polskich to może tak. Na Camp Nou jeszcze parę lat temu kontrola była na takim poziomie, że chyba i siekierę dałoby się wnieść.

2

„I w Neapolu też wyglądaliśmy bardzo dobrze”.

Cóż, wolność słowa... pytanie, ile osób poza Xavim podziela jego zdanie. Obawiam się, że zmieściłby się w jednym autobusie.

8

„Zdecydują odczucia” to chyba motto sztabu medycznego i szkoleniowego FC Barcelony.

2

Pismacy katalońscy są prawdziwymi mistrzami w tym, jak inaczej napisać, ze klubu na kogoś nie stać, ale żeby tak to nie brzmiało. :P

5

@David_Martin Nie no, na razie Sergiemu Roberto do 400 meczów w Barcelonie jeszcze trochę brakuje. ;)

33

Mam poważne wątpliwości, czy aż taki dostęp LaLigi do danych osobowych nie jest zwyczajnie sprzeczny z prawodawstwem unijnym, RODO itd. Jak by nie patrzeć, organizacja tow. Tebasa organem śledczym nie jest.

2

Xaviego to akurat o pilnowanie kartek lepiej nie pytać. :P

0

@Magicc89PL Barcelonismo zbyt mocno żyje mitami, symbolami i wspomnieniami, żeby zadawać sobie takie pytania...

1

@Kratos1990 W sumie jak przedstawią pięć różnych wersji, to któraś się potwierdzi. :)

1

Hehe, jedni pismacy donoszą, że może zdążyć na Klasyk, inni wykluczają go z EURO. Każdy przedstawia takie typy, jakie sobie wylosuje. :P

18

O, Dybala odhaczony przez pismaków przed letnim okienkiem. Czas na odhaczenie Bernardo Silvy, Rabiota, de Ligta, Martíneza, Kimmicha i innych powtarzanych co okienko jegomościach. :)

0

„Barça nie może przegapić kolejki LaLigi”.

Cóż ma znaczyć to zdanie?

8

Ręce opadają. Nie wiadomo, czy bardziej z tych kontuzji, czy z wymysłów i domysłów pismaków.

3

Trzy razy kupowali i sprzedawali te same grunty? Tak się żyje. :)

0

@koksik2700 Oj, w wielu kościołach księża też zbierają. Zwłaszcza tych większych, bo prostu zbyt długo by to trwało.

0

Tak po prawdzie nie wiem, o czym jest ten artykuł i co wnosi. „Sport” nie miał chyba czym wypełnić dzisiejszego numeru.

0

@xavi890 Raczej wygląda jako 35-latek. :P

2

Był podminowany gdzieś tak od 9. sekundy pierwszej połowy, więc później mogło być już tylko gorzej...

1

@mightyanaldevastator To wtedy aktor ze spalonego teatru. :P

12

Xavi niemal co kolejkę rozgrywka jakiś prywatny mecz z sędzią technicznym, aż śmiech bierze. Teraz coś mu tam nadawał nawet po tym, jak Pedri padł na murawę bez kontaktu z przeciwnikiem...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?