0

Aż tak wzrosły ceny biletów czy bardziej to efekt tego, że znacznie mniejszy jest udział karnetów w ogólnej puli? Te liczby wydają się wręcz nieprawdopodobne.

0

Po takim czasie to na ich miejscu naprawdę bym zdębiał, gdyby mnie aresztowali. :P

0

@Warty A skąd wiesz, czy tego też nie mówił w szatni?

1

@pacior95 Jeśli w ogóle jest prawdą to, że Xavi z grubsza w taki sposób podszedł do sprawy w szatni, to mam wrażenie, jakbym czytał opis fragmentu lekcji wychowawczej w trzeciej klasie podstawówki. To jest dramat, jeśli to są takie dzieci.

Ale przynajmniej się coraz bardziej jednoczą, zjednoczenie Niemiec i Włoch to małe piwo przy tym, jak się jednoczy raz po raz szatnia Barcelony. :P

5

Już samo to, że media żyją tą wypowiedzią piąty czy szósty dzień, pokazuje, jak taka wypowiedź musiała być dla nich zaskakująca i niecodzienna.

Taka mentalność widocznie, trochę klepanie się po pleckach. W Polsce tego typu wypowiedź żyłaby tak długo chyba tylko wtedy, gdyby taki Gundogan wrzucił w niej ze cztery k*** czy inne ch***...

0

A jakie możliwości „dopasowania terminarza ligowego” ma FC Barcelona? Praktycznie zerowe, bo co, ma powiedzieć „przełóżcie nam mecz albo dajcie go w ten konkretny dzień, bo jedziemy do Dallas”?

Nie za bardzo rozumiem, co się zmieniło od poprzednich doniesień. Albo Romero, albo ktoś w klubie widocznie spojrzał w kalendarz, a tu zonk.

5

@KrwawiaceoczyVEB Stawiałbym na to, że red. Juanmarti zupełnie się nie przejmuje „jakąś” żoną Gundogana, z którą dobre relacje nie są mu do niczego potrzebne. Kliki się zgadzają, szum jest, może nawet jakieś zlecenie z klubu wykonane, wszystko gra.

4

Już samo to, że komuś „przypomniały” się nagle tego typu rzekome historie sprzed trzech miesięcy, bo akurat taka jest medialna potrzeba chwili, daje do myślenia...

0

@Darek_Maruszczak W sumie to bardziej obnaża poziom tych pseudogazetek...

0

Następny pismak, któremu ściany, drzwi i szafki szatni zrelacjonowały przebieg zdarzeń. Oni są niepowtarzalni. :P

0

Ja rozumiem, że to na znaczenie, co czuje sam piłkarz, ale zwrot „WSZYSTKO będzie zależało od jego odczuć” to jakieś nieporozumienie.

1

To jest coś pięknego, jak „nagle” pismacy „przypominają” sobie tego typu historie, które tygodniami i miesiącami skrywali przed światem.

Podobnie zresztą jak z tymi piłkarzami, którzy jakoś świeżo (np. w przerwie reprezentacyjnej) trzy razy prosto kopnęli piłkę i pismaków „przypomina” się, że 192 lata temu byli blisko przejścia do Barcelony, ale nie zbiegły się odpowiednie gwiazdy i właściwie to sam ten kopacz nic o tym nie wie. :)

0

@Rifek Jednak nie, ale tego raczej nie wiedzieli. ;)

0

Nie spodziewałbym się, że nie pojedzie akurat Lewandowski (tak naprawdę to jedyny nominowany za grę w Barcelonie, bo przecież nie Gundogan).

0

@4Fabregas4 W ogóle sam krzyk i ryk o nagrody indywidualne w sporcie drużynowym, jakim jest przecież piłka nożna, przechodzi w dzisiejszych czasach ludzkie pojęcie.

Ale to trochę pokłosie tego, że chyba nigdy w historii nie było takiej skali fanatycznego wręcz kibicowania konkretnym zawodnikom, a niekoniecznie klubom.

3

A mnie się nie podoba w ogóle samo to, że wszyscy trąbią o zwycięzcy przed galą Złotej Piłki. Pismacy zabierają nam już ostatnie resztki tajemniczości i oczekiwania na coś, co wcale nie wydaje się takie pewne. Jakiejś „magii” w tym brakuje. Nawet wygląd pieprzonych koszulek znamy grubsza na pół roku czy już nawet rok przed ich wypuszczeniem do sklepów.

Po co to wszystko? Przynajmniej wyników meczów nie znamy jeszcze przed...

1

@daniel32778 Piqué to pewnie by się obraził, ale za nazwanie go Hiszpanem. :P

0

Tak szczerze Xavi powinien mieć zero kontaktu z jakimkolwiek piłkarzem rywala. I każdy inny spoza boiska też. Jestem zdumiony, że nie dostał za te „porady” dla Viniciusa kartki, znowu by biadolił, jak to go sędziowie prześladują.

1

@krajana Nie dość, że organizuje je klub, to jeszcze niemal zawsze wypuszcza jej kształt przed meczem do prasy. Trudno pojąć.

0

@Iniesta997 Nie wiem, bo po prawdzie średnio mnie to ciekawi, zwłaszcza że niemal zawsze widzimy to samo. Wiem za to, że niestety mało który klub ma przypietą łatkę treningów na śmiesznym poziomie intensywności.

0

„W przypadku Pedriego mamy timing, który uznaliśmy za odpowiedni, absolutnie szczerze. Wyznaczyliśmy pewne terminy i są one dokładnie dotrzymywane. Miał wrócić właśnie w tym tygodniu”.

Raczej głodne kawałki, ale tych na konferencjach Generała nie brakuje. :)

0

@Iniesta997 Widocznie w klubie nikomu wizerunek takich trochę leniuszków truchtających i kopiących sobie w dziadka nie przeszkadza. ;)

0

@Iniesta997 To mogliby pokazać cokolwiek więcej z tych pozostałych 95%. Raczej tam technologii NASA nie ma, żeby trzeba było coś wielkiego ukrywać. ;)

0

@VanBarca A widziałeś w ostatnich miesiącach kogoś innego, kto tyle opowiada o sytuacji finansowej i możliwościach transferowych Barçy? Rzecznik jak malowany. :)

0

Ja jestem przede wszystkim w szoku, że w ogóle istnieje obecnie w klubie ktoś taki jak rzecznik prasowy. W Polsce widocznie mamy inne rozumienie rzecznika prasowego, bo prostu tutaj wypowiada się w imieniu klubu (jak to rzecznik).

Tym bardziej nie wiem, co robi w takim razie pan Miquel jako ZASTĘPCA rzecznika, a i tak mam wrażenie, że rzecznikiem prasowym Barcelony jest od ładnych paru miesięcy Javier Tebas.

1

„AS”: De Jong i Lewandowski nie mogą doczekać się gry i przyjmą zastrzyki bez wahania

„Sport”: Żadnych zastrzyków, Lewandowski się tym brzydzi

„MD”: Będą zastrzyki, ale nie teraz, tylko w przerwie zimowej, i nie przeciwbólowe, tylko szczepienie przeciw grypie

„Marca”: W biurach Barcelony mówi się, że klubu nie stać na strzykawki

I wszyscy zadowoleni, medialny cyrk w pełni. :)

0

„Prawdopodobnie wystarczy jej do tego remis z Szachtarem. Wtedy Ukraińcy będą tracić do Blaugrany sześć punktów, ale będą mieli gorszy bilans bramkowy, więc nie dogonią już ekipy Xaviego”.

Nie do końca. Wtedy decyduje bilans meczów bezpośrednich z Szachtarem, oczywiście też korzystny dla Barçy (zwycięstwo i remis).

0

No jak, przecież któryś tam pismak z pełnym przekonaniem niedawno pisał, że jednak ma to być Sánchez Martínez. Jak mógłbym mu nie wierzyć? :)

1

„Wewnętrznie Barça skrytykowała słowa Campsa” – to znaczy co? Laporta skrytykował go w klubowym radiowęźle? :P

0

Zarąbiste dochodzenie „Sportu”, Sherlock Holmes chowa się ze wstydu!

„(...) biorąc pod uwagę, że jest kontuzjowany od dwóch miesięcy” – brejking nius na stałym poziomie miejscowych gazetek. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?