Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Aragorn33 Od lat mierzą się z permanentnym blamażem medialnym i czują się z nim całkiem dobrze. ;)
0
Ale tak po prawdzie słów o „kontrolowaniu meczu” tu nie ma. Jest „dominacja”, ale to znaczy jednak coś innego.
3
@barcelonaLM To jest oficjalne stanowisko Xaviego, który nieraz widzi rzeczy, których nie ma, i słyszy historie, których nikt nie opowiedział.
1
@Aragorn33 Tylko co po prawdzie klub może zrobić, kiedy RFEF uważa gościa za jedną ze swoich wizytówek i wyforowała go na sędziego międzynarodowego?
3
@kejdzi Położenie bramkarza nie ma żadnego znaczenia w ocenie tej sytuacji przez sędziów. Równie dobrze mógłby być na piwie w sąsiednim barze. Chodzi o ruch do piłki, a nie do bramkarza. Nie jestem miłośnikiem tego przepisu i najpierw wydawało mi się, że to podanie przeleciało zbyt wysoko, żeby w ogóle się nad tym zastanawiać, ale jednak po powtórkach widać, że sędziowie się wybronią.
0
@Rewolucja123 Może być, że Xavi zwalnia tu z odpowiedzialności resztę sztabu i wziął to na siebie, a przez wrodzoną skromność tego już nie dodał. ;)
2
„Kontuzje dotyczą głównie kolan, jest tylko jedna mięśniowa - Raphinhi”.
Obawiam się, że Generał zapomniał o Pedrim.
2
@Rewolucja123 Trzy: Araujo, Pedri, Raphinha. Ale bywało dużo gorzej, no i jednak nie wszystkie naraz.
5
A gdzie zdanie samego zainteresowanego? Co to jest za pseudodziennikarstwo?
0
Byle na MŚ 2030 zdążyli. :P
0
@mientusek1407 Wynalazek na stulecie MŚ.
1
@Bartinho1899 Mogą się trafić takie, że i na trzech zagrają. :P
0
Jak rozumiem, Ameryce Południowej oprócz tych trzech krajów nadal zostaną trzy miejsca dające awans z eliminacji i jedno dające baraż.
Czyli miało odpadać 3/10 drużyn, a teraz odpadnie 3/7 drużyn i jeszcze odtrąbią sukces, że walka była bardziej zacięta. :)
2
Ja się bardziej zastanawiam, czy według pismaków w ogóle jest jakiś cokolwiek liczący się na rynku piłkarz, którego transfer NIE jest rozważany przez Barcelonę lub Real. :P
1
@CPuyol Największym paradoksem jest to, że i twórcy Superligi, i dziady z UEFY uzasadniają lub będą uzasadniać te wynalazki obroną przed... rychłym upadkiem popularności piłki nożnej. :P
9
O, przynajmniej są w tych fantazjach „romantyczne” awanse i spadki. :)
0
@Litman Akurat właśnie wielu takich teraz strzela fochy na prawo i lewo. ;)
0
@Szklaner I co, oni byli w Barcelonie tyle lat, co Roberto? :P
0
@blondasek Przecież ogromną większość tych meczów grają na mniejszych boiskach i z krótszym czasem gry...
2
@ini_barca Wielu twierdzi, że Negreira nie miał żadnej władzy. Widocznie siedział w tym komitecie przez długie lata głównie po to, żeby zaparzyć kawę i kupić paluszki...
0
@Pablozeusz Ale czemu Ty miałbyś to zauważać? Komunikat Sevilli to głównie przekaz do kibiców Sevilli, tak coś myślę. ;)
1
@Czarny_ck Ale nie „odpoczywał”. Odpoczywa to choćby Wielki Dżoker. ;)
5
@Wojtek84 To chyba mi się coś widocznie śniło, że wszedł na jakieś pół godziny i przepuścił piłkę Lopezowi przy golu...
0
UEFA będzie uczyć demokracji i transparentności. :P
5
Chyba dżokejem. :)
0
@Sapos93 Tak, a za parę lat udawałby kontuzję, żeby oszczędzać się przed odejściem z Barcelony. ;)
0
@BordowyPtak Nie czuje się? A jak mógł poczuć, że trafił w piłkę, która była jakieś pół metra za nogą, w którą trafił? Jak nie wie, czy ładuje się w nogę, czy w piłkę, niech zmieni dyscyplinę, bo innym razem pomyli rywala z kolegą z drużyny albo głowę z ręką...
5
No, trafił w piłkę. Tuż po tym, jak trafił gościa w nogę i przewrócił, obiegł go i dopadł do bezpańskiej piłki, to się zgadza. Co za palant...
0
To co niby podpisał w takim razie przed wyjazdem na zgrupowanie do Stanów, panie Romano?
0
Królewskim błękitem tego bym nie nazwał, to byłby raczej jaśniejszy odcień typu Chelsea. Tutaj wygląda na wyraźnie ciemniejszy.