Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kanver_ Trzy sprawy:
1) chyba już wszystkie inne partie pokazywały ten papier,
2) gdyby premier chciał zachować poufność, to przecież nie w takiej formie,
3) i tak sam Morawiecki to zapowiadał.
1
@kanver_ Przecież to jest oficjalne pismo od premiera, a nie jakaś prywatna inicjatywa Mateusza M.
0
Nic nowego, kolejny tego typu trik pięknego Javiera. A skoro prawo pozwala, to nie ma skrupułów...
0
„Niedługo zostanie ojcem”.
Ja się już naprawdę pogubiłem z tymi narodzinami. :P
0
Spokojnie, 1/8 tego odrobi się sparingiem w Dallas...
0
@Archie O, dziękuję. Czyli red. Romano najpewniej walił wtedy kocopoły, no cóż...
2
Ciekawe, czy pismacy będą się wzajemnie dementować w sprawie tego, czy dziecko de Jonga już się urodziło, czy jeszcze nie. Przecież według Romano to było już z tydzień temu, a już trafiałem na głosy, ze nic na to nie wskazywało. :P
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13798437#comment-13798488
1
Po prawdzie gdyby jakąś 1/3 stadionu zajęli kibice Porto, to nie byłaby to „wina” nich samych ani zarządu klubu. To byłaby raczej wina tych miejscowych leniuszków, którym jest zbyt zimno, zbyt ciemno, zbyt wysoko, zbyt daleko i co tam jeszcze, byle nie dotrzeć na Montjuïc.
3
„Warto dodać, że żaden z dziennikarzy nie wskazał, w której konkretnie regulacji ma znajdować się ten przepis, a nam nie udało się go znaleźć, mimo sprawdzenia zarówno ogólnych norm LaLigi, jak i hiszpańskiej federacji”.
Kwintesencja hiszpańskiego cyrku, dziękuję @michalgajdek za szczerość, rzetelność i próbę weryfikacji na własną rękę. :)
1
@VbamboeB Akurat ostatni mecz grał z Cyprem w czwartek, ale wcześniej rzeczywiście miał przerwę. Tyle że faktycznie nic nie wskazuje na to, żeby to była kontuzja z zajechania. Co innego choćby Pedri...
20
Prawda jest taka, że mogło mu się to stać w meczu z Gironą, Osasuną czy inną Almerią. Wiem, że żadne to „pocieszenie”, ale czy tak nie jest? To nie jest gra w szachy, a nikt Gaviemu niczego przecież tu nie zrobił. To nie jest też kontuzja z przemęczenia. Pech.
4
Osiemnasty artykuł o tym samym, w którym nic się nie zmienia w stosunku do poprzednich, a konkluzja brzmi: „chcemy go, ale nie mamy za co i on też w zasadzie nie chce”.
0
@Krzysztof1987 Coś tam jedni pismacy donosili o 2,5 mln, inni o 3 mln. Oczywiście nawet takie rzeczy są tajne u tego najbardziej przejrzystego zarządu w dziejach ludzkości.
1
@Greenalley A czy my jesteśmy od życia grą Czechów? :)
0
@mleczkoo Przecież to planowano dawno przed Szachtarem. :)
0
Ha, ha, potwierdzili to oficjalnie! Matko najsłodsza, co tam się odpala. :P
0
O, jest i ta komiczna nagroda, do której cię nominują nawet wtedy, gdy i tak nie możesz jej zdobyć. :P
3
Coś mi się zdaje, że sparing 21 grudnia w Dallas jednak nie wchodzi w grę. :P
5
@polokola No przecież jeszcze ulubieniec całego barcelonismo, kapitan ławki rezerwowych, w skrócie Wielki Dżoker. :)
0
@TR3YWAY O zwycięstwo powalczy z Adamem Małyszem i Justyną Kowalczyk. :)
0
@xavi890 Nawet połowa tych umów nie minęła, a już trzeba je przedłużać?
0
Nie będą w 2023 roku przedłużać umów obowiązujących jeszcze przez 2,5 roku, tylko „dopiero” w 2024. Gdzie ten świat zmierza...
1
„Dziennikarze Sportu wobec najnowszych doniesień zmienili od razu linię redakcyjną”.
Doskonałe podsumowanie pseudopismaków. :)
4
Według Conrado Moreno nie, a Paolo Cozza wątpi, czy to w ogóle jego dziecko.
0
Jak zobaczyłem „życiowy zakręt”, to myślałem, że idzie do aresztu, stracił rodziców albo spłonął mu dom. A tu „tylko” problemy milionera z kopaniem piłeczki...
7
Jego wychowawcy z La Masii właśnie załamali ręce...
0
@bulo Ej, nie mów tak, nie wolno! Deco powiedział, ze Barça zagrała tylko jeden zły mecz w tym sezonie, z Szachtarem. Reszta problemu to prasa, a czasem nawet przeciwnik na boisku...
2
To jest ta potężna przemowa, która stała się głównym tematem okładki „MD”? :P
1
Xavi przyjechał z przesłaniem, że trenerzy mają zbyt wiele konferencji prasowych? Co za sensacja. :P
0
„Rozegraliśmy już trzynaście meczów ligowych i cztery mecze Ligi Mistrzów i widzę tylko jeden naprawdę zły mecz, ten przeciwko Szachtarowi”.
No cóż, wolność słowa. :)