0

Rodzina leci na podpisanie kontraktu? Co kraj, to obyczaj. :P

2

To są problemy doprawdy nieznane w jakimkolwiek innym liczącym się kraju piłkarskim. Tacy przykładowi Niemcy muszą parskać śmiechem kilka razy dziennie, widząc ten burdel.

3

„Królu złoty, gdzie są banknoty?” – edycja barcelońska...

0

To kto mu dopiero co zgotował owację na stojąco? Można się już pogubić w tym betonie.

3

@Koorsik Ale kto, red. Gajdek, red. Doniec czy red. Jorge María de los Santos z „Marki”? :)

1

@Koorsik No ale przecież żadnych konsekwencji właśnie nie ponosi i na tym polega cała zabawa. :P

Nie, nie ma żadnego wpływu na hiszpańską piłkę zawieszenie szefa jej związku. Ani trochę. :)

0

Może i krwawe polowanie, ale za to z owacją na stojąco od betonu związkowego, leśnych dziadków RFEF. :)

0

To jest jednak inny świat.
W Polsce trener zawieszony na dany mecz nie tylko nie siedzi na ławce, ale nawet nie bierze udziału w konferencjach prasowych. A w Hiszpanii to nawet wchodzi sobie jak gdyby nigdy nic w przerwie do szatni. :P

0

Jeszcze parę tygodni i Mister Chip czy inny tego typu fanatyk statystyk będzie sprawdzał, jaki jest barceloński rekord meczów z rzędu, w których pierwszy kapitan zasiada na ławce rezerwowych. ;)

5

Zrozumiem naprawdę wszystko, ze beton, że leśne dziadki, że Łysy żyje w swoim świecie, ale OWACJE NA STOJĄCO?

0

@Tridente2015 A to ja nie mówię, że tego nie da się zrozumieć. ;)

0

@Tridente2015 I po to właśnie powinien tam być dopisek „od razu”, bo bez tego brzmi komicznie. :)

0

@pikass14 A to tego jakoś przesadnie dużo nie jest. Możliwe, że i tak ktoś wiezie jakimś dostawczakiem, ale w sumie to aż tyle miejsca nie zajmuje.

0

@normasubiektywna Cóż, w końcu i Bartomeu też dobrodusznie podał się do dymisji, ciekawe dlaczego. :)

0

Mam nadzieję, że nie jest możliwe prawnie, żeby w wyborach na nowego szefa RFEF wystartował niejaki Javier Tebas. Nawet gdyby uśmierzyło to spory między RFEF i La Ligą, to już byłoby przegięcie. :P

2

Niestety może to zmierzać w stronę „gdyby nie kontuzje, byłby jednym z najlepszych w historii na swojej pozycji”.

Oby nigdy nie musiał słuchać takich słów.

0

I to jest temat na osobny artykuł? Chyba po to, żeby kolejne „aktualizacje” przynosiły kompletnie inne wnioski. :P

0

@AxelF Wydawałoby się dośc oczywiste, że skoro dopiero co pracował w innym kraju UE, to procedury powinny iść zdecydowanie szybciej, bo praktycznie wszystko mają już podane na tacy.

1

@Pedri16Future Można też i tak, ale jednak myślę, że ton wypowiedzi ocenia się głównie po tonie wypowiedzi. ;)

1

@Pedri16Future I nie mogła być dramatyczna? Nadal nie widzę sprzeczności, dramatyczna przemowa może coś dać albo może nie dać nic. ;)

0

@Pedri16Future A w czym jedno drugiemu przeczy?

11

Gość grał dopiero co w Chorwacji – a to przecież też Unia Europejska – i teraz potrzebuje jeszcze osobno pozwolenia na pracę w Hiszpanii? I tyle to zajmuje? Trochę mi się to nie klei.

0

Pewnie to dyrdymały, bo jak to tak sprzedawać Wielkiego Kapitana. :)

Ale w tej historyjce lojalność Sergiego R. jest tak duża, że aż nie chce dać zrobić jakże cennych milionów. :P

1

Ha, ha, i gdzie są ci, co mówili, że po co ter Stegen ma być kapitanem, jak nie będzie miał jak dyskutować z sędziami? To polazł i karteczka od razu. :P

0

@mvnBasten Raczej to miałyby być różne stawki za różne zmienne, a nie warunki do spełnienia łącznie. Ale kto ich tam wie, jeden rabin powie tak, drugi powie nie, a obaj kija wiedzą. ;)

3

Uroki futbolu – jedni nie mają miejsca na rejestrację, inni muszą desperacko walczyć, żeby te wolne miejsca w ogóle móc zapełnić.

Ech, gdzie te czasy, gdy Barça martwiła się tylko tym, żeby nie było za dużo graczy spoza Unii i co najwyżej załatwiać hiszpańskie czy inne unijne paszporty...

1

„Sposób, w jaki gramy w każdym meczu w Lidze Mistrzów pokazuje, jak bardzo się różnimy”.
Co to znaczy w ogóle? Chodzi o to, że się wyróżniają, odróżniają, czy że jak?

0

@BordowyPtak No, tyle że większość meczów jest po zmroku. ;)

1

To chyba Widzew sprzedał podobną liczbę karnetów. :P

3

„W pakiecie środków, które World Skate chce zastosować, przewiduje się, że będą mogli się poruszać”.

To ja nie myślałem, że w hokeju na wrotkach mają manekiny zamiast bramkarzy, że nie mogły się dotąd poruszać. ;)

Ciekawe, o co tam chodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?