Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rodzina leci na podpisanie kontraktu? Co kraj, to obyczaj. :P
2
To są problemy doprawdy nieznane w jakimkolwiek innym liczącym się kraju piłkarskim. Tacy przykładowi Niemcy muszą parskać śmiechem kilka razy dziennie, widząc ten burdel.
3
„Królu złoty, gdzie są banknoty?” – edycja barcelońska...
0
To kto mu dopiero co zgotował owację na stojąco? Można się już pogubić w tym betonie.
3
@Koorsik Ale kto, red. Gajdek, red. Doniec czy red. Jorge María de los Santos z „Marki”? :)
1
@Koorsik No ale przecież żadnych konsekwencji właśnie nie ponosi i na tym polega cała zabawa. :P
Nie, nie ma żadnego wpływu na hiszpańską piłkę zawieszenie szefa jej związku. Ani trochę. :)
0
Może i krwawe polowanie, ale za to z owacją na stojąco od betonu związkowego, leśnych dziadków RFEF. :)
0
To jest jednak inny świat.
W Polsce trener zawieszony na dany mecz nie tylko nie siedzi na ławce, ale nawet nie bierze udziału w konferencjach prasowych. A w Hiszpanii to nawet wchodzi sobie jak gdyby nigdy nic w przerwie do szatni. :P
0
Jeszcze parę tygodni i Mister Chip czy inny tego typu fanatyk statystyk będzie sprawdzał, jaki jest barceloński rekord meczów z rzędu, w których pierwszy kapitan zasiada na ławce rezerwowych. ;)
5
Zrozumiem naprawdę wszystko, ze beton, że leśne dziadki, że Łysy żyje w swoim świecie, ale OWACJE NA STOJĄCO?
0
@Tridente2015 A to ja nie mówię, że tego nie da się zrozumieć. ;)
0
@Tridente2015 I po to właśnie powinien tam być dopisek „od razu”, bo bez tego brzmi komicznie. :)
0
@pikass14 A to tego jakoś przesadnie dużo nie jest. Możliwe, że i tak ktoś wiezie jakimś dostawczakiem, ale w sumie to aż tyle miejsca nie zajmuje.
0
@normasubiektywna Cóż, w końcu i Bartomeu też dobrodusznie podał się do dymisji, ciekawe dlaczego. :)
0
Mam nadzieję, że nie jest możliwe prawnie, żeby w wyborach na nowego szefa RFEF wystartował niejaki Javier Tebas. Nawet gdyby uśmierzyło to spory między RFEF i La Ligą, to już byłoby przegięcie. :P
2
Niestety może to zmierzać w stronę „gdyby nie kontuzje, byłby jednym z najlepszych w historii na swojej pozycji”.
Oby nigdy nie musiał słuchać takich słów.
0
I to jest temat na osobny artykuł? Chyba po to, żeby kolejne „aktualizacje” przynosiły kompletnie inne wnioski. :P
0
@AxelF Wydawałoby się dośc oczywiste, że skoro dopiero co pracował w innym kraju UE, to procedury powinny iść zdecydowanie szybciej, bo praktycznie wszystko mają już podane na tacy.
1
@Pedri16Future Można też i tak, ale jednak myślę, że ton wypowiedzi ocenia się głównie po tonie wypowiedzi. ;)
1
@Pedri16Future I nie mogła być dramatyczna? Nadal nie widzę sprzeczności, dramatyczna przemowa może coś dać albo może nie dać nic. ;)
0
@Pedri16Future A w czym jedno drugiemu przeczy?
11
Gość grał dopiero co w Chorwacji – a to przecież też Unia Europejska – i teraz potrzebuje jeszcze osobno pozwolenia na pracę w Hiszpanii? I tyle to zajmuje? Trochę mi się to nie klei.
0
Pewnie to dyrdymały, bo jak to tak sprzedawać Wielkiego Kapitana. :)
Ale w tej historyjce lojalność Sergiego R. jest tak duża, że aż nie chce dać zrobić jakże cennych milionów. :P
1
Ha, ha, i gdzie są ci, co mówili, że po co ter Stegen ma być kapitanem, jak nie będzie miał jak dyskutować z sędziami? To polazł i karteczka od razu. :P
0
@mvnBasten Raczej to miałyby być różne stawki za różne zmienne, a nie warunki do spełnienia łącznie. Ale kto ich tam wie, jeden rabin powie tak, drugi powie nie, a obaj kija wiedzą. ;)
3
Uroki futbolu – jedni nie mają miejsca na rejestrację, inni muszą desperacko walczyć, żeby te wolne miejsca w ogóle móc zapełnić.
Ech, gdzie te czasy, gdy Barça martwiła się tylko tym, żeby nie było za dużo graczy spoza Unii i co najwyżej załatwiać hiszpańskie czy inne unijne paszporty...
1
„Sposób, w jaki gramy w każdym meczu w Lidze Mistrzów pokazuje, jak bardzo się różnimy”.
Co to znaczy w ogóle? Chodzi o to, że się wyróżniają, odróżniają, czy że jak?
0
@BordowyPtak No, tyle że większość meczów jest po zmroku. ;)
1
To chyba Widzew sprzedał podobną liczbę karnetów. :P
3
„W pakiecie środków, które World Skate chce zastosować, przewiduje się, że będą mogli się poruszać”.
To ja nie myślałem, że w hokeju na wrotkach mają manekiny zamiast bramkarzy, że nie mogły się dotąd poruszać. ;)
Ciekawe, o co tam chodzi.