7

@Elvisek Małe klubiki mają Puchar Króla. W wielkim klubie, żeby podreperować budżet, piłkarze muszą jechać z walizkami na mecz ligowy, bo po nim wsiadają w samolot do Teksasu na potężny mecz towarzyski.

0

Wielkiego Dżokera nawet ciężko krytykować, bo po prostu w tej drużynie... nie istnieje.

0

Dla jasności – od półtora roku trzecia i czwarta liga to Primera Federación i Segunda Federación.

1

„Byli lepsi od rywala i dominowali przez pół godziny”.

To miałaby być na serio opinia Xaviego o pierwszej połowie meczu Barcelona – Girona? To ja się nie dziwię, że takie kocopoły czasem opowiada po meczu. :P

1

„Laporta chciał, aby Xavi przeszedł najpierw przez Barçę B lub La Masię, tak jak zrobili to Pep i Lucho. Xavi jednak odmówił”.

A to we wrześniu było jakoś inaczej, gdy przedłużali kontrakt?

0

@MajkiYB Nie, pewnych rzeczy nie mówi się publicznie.

0

@DamianPSV Deco mówił niedawno, że w tym sezonie Barça zagrała tylko jeden zły mecz, z Szachtarem. ;)

A gdy Xavi jako pozytyw (!) daje przykład frajersko wypuszczonego Klasyku, to naprawdę zaczynasz się zastanawiać, czy on naprawdę tak myśli, bo aż trudno uwierzyć.

0

@zakum Nawet kij z legendą. Gorzej z przedłużeniem kontraktu Xaviego trzy miesiące temu, co dla mnie jest jedną z największych zagadek całej obecnej kadencji Laporty (nie rozumiem ani momentu, ani powodu).

0

@MajkiYB Nie no, akurat Koeman dawał swoim podopiecznym pewność tego, że nie ma kim grać i nawet nie miał oporów mówić tego publicznie...

1

@OldMc84 Xavi lubi się uczepić pewnych fraz i jechać na nich przez ileś tygodni. Rok temu miał hopla ze „świetnymi pierwszymi połowami” w Lidze Mistrzów, teraz „dobry mecz z Realem” (koncertowo wypuszczone z rąk 1:2 u siebie), przez najbliższe tygodnie będzie wracał do „31 strzałów z Gironą”...

0

Gdyby ktoś nie znał wyniku i przeczytałby to, w życiu nie zgadłby, że Barcelona straciła CZTERY bramki, tylko „zabrakło skuteczności” i przegrała może z 1:2.

Maksymalnie, bo przecież powiedział o pierwszym golu dla Girony, to może nawet i drugi jakiś tam jeszcze wpadł...

1

@JaroCoach Tu akurat trudno mówić o wycieku, skoro to wywiad z najwyższym przedstawicielem klubu. :)

0

@SuagryzIPogryzl Wybory do czego?

2

„Poza tym koszykówka nie jest sportem, który opiera się tylko na fizyczności, jest więcej aspektów” – jak właściwie każdy inny sport.

4

@MateuszDoniec „Madryt potyka się na Montjuïc” – no nie do końca. ;)

0

@Herbert Przepraszam, przegapiłem wczorajsze doniesienia. Już się kuma. :P

1

O, a jeszcze późną wiosną Laporta przyjaźnił się z Katarem. Zobaczymy, czy w przyszłym roku nie skuma się ze Zjednoczonymi Emiratami...

6

Powoli dopuszczam myśl, że ter Stegen grał z jakimś problemem od miesięcy i teraz był już postawiony pod ścianą.

1

Co za to jest gość, to jednak głowa mała. Niech sobie jeszcze kopie w lidze wolnej Katalonii z tym Espanyolem. :P

1

Dzień jak co dzień katalońskich pseudopismaków – nawet co do miejsca i „wykonawcy” operacji się mylą. Bo nikt chyba nie wierzy, że akurat klub tu zmyśla (jaki miałoby to cel?).

1

@MateuszDoniec *Danii :)

2

Szukali swego czasu „nowego Alvesa” tak długo, aż... sam wrócił. Yaya Touré akurat już nie wróci. :P

19

Bardzo się cieszę, że wrócił do łask swojej żony, i to aż do tego stopnia! :)

0

@Inmessionate10 Pod jednym zasadniczym warunkiem – tylko wtedy, gdy ktoś czytał już wszystkie poprzednie aktualizacje. ;)

0

@Emhyr Wygląda na to, że ci pismacy sami nie wiedzą, co ter Stegenowi w ogóle jest, bo przecież by napisali, więc i tym bardziej te spekulacje o terminach to śmiech na sali.

12

Jeśli nie zamiast herbu, tylko obok niego, to pół biedy. To logo jest z cokolwiek dalszej odległości niemal nieczytelne.

25

Nie wiem, jak Kolegom i Koleżankom, ale jak dla mnie dawanie najnowszej aktualizacji najwyżej, a nie na końcu, jest nielogiczne.

1

@slayer Jeśli dobrze pamiętam, nikt nie podał tego oficjalnie, tylko jakaś gazeta. Tak czy inaczej co do zasady nie powinno tak być.

1

Jak dla mnie tego typu klauzule – skoro już istnieją – powinny być jawne, a nie „odkrywane” przez pismaków czy trenerów.

0

@priest9999 Tam jest niestety błąd w artykule, to są nagrody za sezon 2022/2023, a nie za rok. I dlatego np. brak Yamala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?