1

Czas przygotować popcorn i czekać na wzajemne dementowanie się pismaków. :P

1

@pingus_216 Wtedy to już nie będzie klub „najbardziej odpowiedni do prezentacji kadry na nowy sezon przed kibicami”, bo i tej prezentacji już nie będzie. :P

0

Czymś się czasem te pseudogazety muszą od siebie odróżniać. :P

7

Nie no, czapki z głów, jeśli zarząd rzeczywiście „odkrył” te szeroko znane fakty po podpisaniu jakichś papierów z Lazio. Ukłony w pas.

1

@michalgajdek „Ale dosłownie patrząc na tego newsa na stronie głównej i tak widać, kto w tym meczu zagra”.
Więc co to wnosi? Według tej logiki i tak kliknie w zasadzie tylko ten, kto chce poznać szczegóły, bo rywala już zna, a reszta... rzeczywiście przescrolluje. Mimo wszystko trochę błędne koło.

1

Chwila, moment. Jeszcze nie tak dawno ci sami pismacy krzyczeli, że bez pilnych sprzedaży Barcelona nie ma czego szukać na rynku. Teraz Bernardo Silva. Przegapiłem jakieś sprzedaże? :P

2

To chyba pierwszy raz, gdy w jakimkolwiek kontekście pada tu sezon 2030/2031. Ale czas leci. :P

1

@caspian44 A to ja nie mówię, czy to dobrze, czy niedobrze. Po prostu zwracam uwagę na trend, choć trudno mi uwierzyć, że akurat w tym przypadku takie „triki” są tego wymiernie warte.

0

@Aneurysm No tak średnio. Nie każdy musi znać Kane'a, nie każdy musi znać herb jego klubu. Chodzi o kliki, tyle.

0

@FCB17 No tak, to wszystko wyjaśnia, rzeczywiście!

10

Dawniej: „Oficjalnie: Tottenham rywalem Barcelony w meczu o Puchar Gampera!”

Dzisiaj: „Oficjalnie: Znamy rywala Barcelony w meczu o Puchar Gampera!”

Naprawdę to daje aż taką różnicę w klikach?

1

W czym problem, żeby podpisanie kontraktu z Vitorem R. ogłosił oficjalnie klub, a nie jego sternik gdzieś w gazecie? Wstydzą się, że nie wiadomo, kiedy przyjdzie, czy jak?

0

@626 Myślę, że raczej to pizza idzie do nich. ;)

0

To muszą być sprawy epokowego wymiaru, skoro musi im ustąpić miejsca kilkudziesięciomilionowy transfer.

7

Mnie nawet bardziej zastanawia, jakim cudem on dostaje powołania do reprezentacji, skoro praktycznie nie wiadomo, w jakiej jest formie. To musi być jednak jakiś potężny as w meksykańskiej talii...

4

Chwila, chwila. Getafe zostało ukarane za okrzyki... „pieprzone Getafe, pieprzone Getafe”?

0

@Mroziu Cóż, u nas nie tak dawno karano Cracovię za sezon 2003/2004, więc wszystko jest możliwe. :P

1

@T^L Dembélé podobno już też. ;)

2

Ale tak szczerze, to jak może tu kogoś dziwić ewentualna kandydatura pana Ousmane'a, skoro kapitanem został inny z klubowych gigantów – Sergi Roberto?

Taki Sergi ma chyba tylko trzy przewagi nad Francuzem:
1) jest wychowankiem,
2) proporcjonalnie częściej jest w kadrze meczowej (co z tego, że zwykle na ławce),
3) traktują go jako pociesznego klubowego misia.

0

@Linghunter88 Zwykle niby głosują, ale od iluś lat to głosowanie było picem. Wygrywali ci, co mieli wygrać, czyli zawodnicy z najdłuższym stażem. Dlatego teraz pierwszym kapitanem zostanie Sergi R.

0

@Piknik22 Tyle że wiadomo, że tak nie będzie. :P

1

„Nie mogłem rozmawiać z Xavim przed wyjazdem”.

To brzmi prawie jak zakaz rozmowy z Xavim. Pewnie chodzi o to, że nie miał jak i kiedy się z nim spotkać.

0

To jest po prostu jakiś burdel, że jeden pismak uważa, że zawodnika X można zarejestrować, inny go dementuje, a jeszcze inny pisze jeszcze coś innego.

Do jasnej cholery, w jakim innym poważnym kraju piłkarskim jest taki cyrk na kółkach? Czy Freiburg, Saint-Etienne, Empoli czy Norwich muszą zależeć od jakichś chorych interpretacji i innych wymysłów włodarzy swoich lig?

2

@Pedri16Future E tam, najwyżej Xavi sam pozna skład z gazet.

2

@MesQueUnClub96 Robił to, co ogromna większość bramkarzy wtedy – bo sędziowie mieli w trąbie pilnowanie linii.

0

@BordowyPtak A myślisz, że dotychczas tak nie robiły (oczywiście zachowując proporcje)? I tak mało kto na te wyjazdy się wybiera.

3

@KrychaFCB Koszty są akurat niemal zerowe, przecież i tak to sami nagrywają dla siebie. Bardziej to się nie mieści w głowie Tebasa i innych tam pachołków z komitetu sędziowskiego RFEF, którzy uważają hiszpańskich sędziów za najlepszych w dziejach kosmosu...

0

@BordowyPtak 300 biletów po 30 euro to taka „krzywda” dla silnych klubów? Bez żartów, zwykle nawet tylu nie jeździ tam na wyjazdy, po prostu w Hiszpanii nie jest to tak oczywiste jak np. w Polsce.

1

„Sprawa Negreiry natomiast wywołała zaniepokojenie wśród socios, uzyskując wynik 7,56”.

7,56 w skali czego? Stopnia zaniepokojenia, satysfakcji, frustracji, ważności...?

0

@PaCo Rok temu pismacy donosili, że najpewniej trafi do Borussii Dortmund (chyba nawet tutaj taki tekst był). Ale to było rok temu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?