Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czas przygotować popcorn i czekać na wzajemne dementowanie się pismaków. :P
1
@pingus_216 Wtedy to już nie będzie klub „najbardziej odpowiedni do prezentacji kadry na nowy sezon przed kibicami”, bo i tej prezentacji już nie będzie. :P
0
Czymś się czasem te pseudogazety muszą od siebie odróżniać. :P
7
Nie no, czapki z głów, jeśli zarząd rzeczywiście „odkrył” te szeroko znane fakty po podpisaniu jakichś papierów z Lazio. Ukłony w pas.
1
@michalgajdek „Ale dosłownie patrząc na tego newsa na stronie głównej i tak widać, kto w tym meczu zagra”.
Więc co to wnosi? Według tej logiki i tak kliknie w zasadzie tylko ten, kto chce poznać szczegóły, bo rywala już zna, a reszta... rzeczywiście przescrolluje. Mimo wszystko trochę błędne koło.
1
Chwila, moment. Jeszcze nie tak dawno ci sami pismacy krzyczeli, że bez pilnych sprzedaży Barcelona nie ma czego szukać na rynku. Teraz Bernardo Silva. Przegapiłem jakieś sprzedaże? :P
2
To chyba pierwszy raz, gdy w jakimkolwiek kontekście pada tu sezon 2030/2031. Ale czas leci. :P
1
@caspian44 A to ja nie mówię, czy to dobrze, czy niedobrze. Po prostu zwracam uwagę na trend, choć trudno mi uwierzyć, że akurat w tym przypadku takie „triki” są tego wymiernie warte.
0
@Aneurysm No tak średnio. Nie każdy musi znać Kane'a, nie każdy musi znać herb jego klubu. Chodzi o kliki, tyle.
0
@FCB17 No tak, to wszystko wyjaśnia, rzeczywiście!
10
Dawniej: „Oficjalnie: Tottenham rywalem Barcelony w meczu o Puchar Gampera!”
Dzisiaj: „Oficjalnie: Znamy rywala Barcelony w meczu o Puchar Gampera!”
Naprawdę to daje aż taką różnicę w klikach?
1
W czym problem, żeby podpisanie kontraktu z Vitorem R. ogłosił oficjalnie klub, a nie jego sternik gdzieś w gazecie? Wstydzą się, że nie wiadomo, kiedy przyjdzie, czy jak?
0
@626 Myślę, że raczej to pizza idzie do nich. ;)
0
To muszą być sprawy epokowego wymiaru, skoro musi im ustąpić miejsca kilkudziesięciomilionowy transfer.
7
Mnie nawet bardziej zastanawia, jakim cudem on dostaje powołania do reprezentacji, skoro praktycznie nie wiadomo, w jakiej jest formie. To musi być jednak jakiś potężny as w meksykańskiej talii...
4
Chwila, chwila. Getafe zostało ukarane za okrzyki... „pieprzone Getafe, pieprzone Getafe”?
0
@Mroziu Cóż, u nas nie tak dawno karano Cracovię za sezon 2003/2004, więc wszystko jest możliwe. :P
1
@T^L Dembélé podobno już też. ;)
2
Ale tak szczerze, to jak może tu kogoś dziwić ewentualna kandydatura pana Ousmane'a, skoro kapitanem został inny z klubowych gigantów – Sergi Roberto?
Taki Sergi ma chyba tylko trzy przewagi nad Francuzem:
1) jest wychowankiem,
2) proporcjonalnie częściej jest w kadrze meczowej (co z tego, że zwykle na ławce),
3) traktują go jako pociesznego klubowego misia.
0
@Linghunter88 Zwykle niby głosują, ale od iluś lat to głosowanie było picem. Wygrywali ci, co mieli wygrać, czyli zawodnicy z najdłuższym stażem. Dlatego teraz pierwszym kapitanem zostanie Sergi R.
0
@Piknik22 Tyle że wiadomo, że tak nie będzie. :P
1
„Nie mogłem rozmawiać z Xavim przed wyjazdem”.
To brzmi prawie jak zakaz rozmowy z Xavim. Pewnie chodzi o to, że nie miał jak i kiedy się z nim spotkać.
0
To jest po prostu jakiś burdel, że jeden pismak uważa, że zawodnika X można zarejestrować, inny go dementuje, a jeszcze inny pisze jeszcze coś innego.
Do jasnej cholery, w jakim innym poważnym kraju piłkarskim jest taki cyrk na kółkach? Czy Freiburg, Saint-Etienne, Empoli czy Norwich muszą zależeć od jakichś chorych interpretacji i innych wymysłów włodarzy swoich lig?
2
@Pedri16Future E tam, najwyżej Xavi sam pozna skład z gazet.
2
@MesQueUnClub96 Robił to, co ogromna większość bramkarzy wtedy – bo sędziowie mieli w trąbie pilnowanie linii.
0
@BordowyPtak A myślisz, że dotychczas tak nie robiły (oczywiście zachowując proporcje)? I tak mało kto na te wyjazdy się wybiera.
3
@KrychaFCB Koszty są akurat niemal zerowe, przecież i tak to sami nagrywają dla siebie. Bardziej to się nie mieści w głowie Tebasa i innych tam pachołków z komitetu sędziowskiego RFEF, którzy uważają hiszpańskich sędziów za najlepszych w dziejach kosmosu...
0
@BordowyPtak 300 biletów po 30 euro to taka „krzywda” dla silnych klubów? Bez żartów, zwykle nawet tylu nie jeździ tam na wyjazdy, po prostu w Hiszpanii nie jest to tak oczywiste jak np. w Polsce.
1
„Sprawa Negreiry natomiast wywołała zaniepokojenie wśród socios, uzyskując wynik 7,56”.
7,56 w skali czego? Stopnia zaniepokojenia, satysfakcji, frustracji, ważności...?
0
@PaCo Rok temu pismacy donosili, że najpewniej trafi do Borussii Dortmund (chyba nawet tutaj taki tekst był). Ale to było rok temu...