0

@CurryTheGoat30 Wygląda na typowy news z tyłka wzięty na przerwę reprezentacyjną, gdy nie mają o czym pisać, ale przecież nie ma przerwy. :P

20

Niedługo dowiemy się z prasy katalońskiej, że Kane marzył o Barcelonie jeszcze w brzuchu mamy. :)

2

Póki piłkarze nie wyjdą na murawę Camp Nou, nie uwierzę. Dosyć już tego kabaretu z terminami z czapy.

0

No, jeśli nie czuli się gorsi od rywala, to powodzenia z mitycznym „wyciąganiem wniosków”. :)

0

@Murazor Newsy kompletnie z tyłka wzięte potrafią tworzyć z niemniejszą „precyzją” także „znani i lubiani” pismacy z imienia i nazwiska. Tak wygląda ten cyrk medialny.

0

Ale skąd wiecie, że to jest „oczywisty fake news”? Nie widzę to żadnych dowodów potwierdzających ani prawdziwość, ani fałszywość tych jakże doniosłych historii.

2

„Klub rozważa konkretną propozycję [...] Jednak źródła klubowe potwierdzają, że jest to bardzo odległa koncepcja, która obecnie nie jest rozważana”.

To jest rozważana czy nie jest? :P

1

Wróci na mecz towarzyski w Peru.

0

W sumie coś podobnego miało się odbywać w lipcu przed Gamperem, ale Laporta ze świtą i tak będą opowiadać, jak to wszystko śmiga zgodnie z planem. :)

0

@Patrykfcb2003forever Pérez opłaca sędziów w meczach towarzyskich Barcelony? :P

1

Wyjątkowo interesujący pomysł z meczem towarzyskim w kraju, w którym trwa... stan wyjątkowy. :)

2

@jamesbond6 OK, ale to już jest problem obrońcy, jego ryzyko.

0

@4Fabregas4 Podpisał przedłużenie kontraktu na dwa kolejne sezony we wrześniu, a potem sam mówił, że już wcześniej zdecydował o odejściu po pierwszym z tych sezonów. Plątał się później zresztą z tym wszystkim, jak dobrze pamiętamy. Musiałbym głębiej i dłużej poszperać, co on tam za dziwne historie opowiadał.

A jaki to problem dla klubu, że ma bzika na punkcie dziennikarzy? Dla klubu pewnie bezpośrednio żaden, ale dla jego własnej psychiki niemały...

3

@4Fabregas4 Wyrobił sobie też markę gościa, który nie wie, czego chce i ma bzika na punkcie dziennikarzy. A już zupełnie rozbił bank, opowiadając, że przedłużył kontrakt z Barceloną, choć nie zamierzał go wypełnić.

1

@Remi70 Jest wniosek o kasację do Sądu Najwyższego, a kiedy to tam się skończy, to cholera wie.

0

Był jednym z 517 zawodników, którymi według doniesień pismaków interesuje się Barcelona?

1

Nie rozumiem jakichkolwiek pozytywnych tu opinii o Pedrim po tym meczu. Jak dla mnie był niemal bezużyteczny. Zapamiętałem go (oczywiście oprócz kartek) głównie z kłapania do sędziego przy niemal każdej okazji i wrażenia fizycznego wyczerpywania się.

0

@Cules69 No nie było ich. I co w związku z tym, mniej dotkliwa porażka w takim stylu?

0

Nazywam czasem Olmo półpiłkarzem.

Christensen jest więc chyba ćwierćpiłkarzem.

0

Chyba mu się włączyła płyta z Wodociągów Kieleckich. :P

7

Vinicius kłapiący w czyjąkolwiek stronę „zawsze gada!” to prawdziwe złoto. :)

1

@piJohn Czyli to nie jest wtedy kadra na mecz, tylko co najwyżej jakaś szeroka kadra. Kadra na mecz to 23, tak jak kadra na MŚ to 26 zawodników, a nie 65.

Myślałem, że zwiększyli limit w tym sezonie i to przegapiłem, a tu po prostu pomieszanie pojęć. ;)

14

To są kurna takie prowokacje, że przy tym czasy Mourinho w Realu, palca w oku Vilanovy itd. to była III wojna światowa. Ten nasz świat jest coraz bardziej popieprzony.

0

To teraz można wziąć 24 zawodników na mecz? Myślałem, że limit to nadal 23.

2

Jak ten „mistrz gwizdka” przetrwał tyle lat w swoim zawodzie na tym poziomie, pozostaje dla mnie jedna z największych zagadek hiszpańskiego futbolu...

2

„Nie nudzi cię bycie tam i oglądanie zwycięstw Barcelony, prawda?”.

Co to jest za pytanie w ogóle. :P

1

Aha, na pewno, bankowo żaden z tych klubów nie dostałby ani centa nawet za zwrot kosztów podróży. No jasne, wiadomo. A już nic innego tym bardziej.

Pośmiejmy się razem z panem Tebasem, który podpalił piłkarską Hiszpanię w imię pionierskiej eskapady, która nie jest nawet wśród 10 głównych celów LaLigi. :)

7

Ajax w niesamowitym gazie. Ostatni mecz wygrali 27 września i to było jedno zwycięstwo na... siedem ostatnich spotkań. Dwa czyste konta w sezonie, oba w sierpniu...

6

Zupełnie mnie rozwalają jęki niektórych z tych Szacownych Koleżanek i Kolegów, którzy każą Wilkowi zamknąć japę tylko dlatego, że nie był piłkarzem najwyższych lotów, więc co on ma do powiedzenia.

Co Wy macie zatem do powiedzenia i jakim prawem, skoro nie byliście i nie jesteście piłkarzami wcale? :P

Rozumiem wytykanie mu hipokryzji, ale że ma się zamknąć tylko z powodu, że był piłkarzem, jakich wielu, to jakiś odlot w stratosferę absurdu.

0

Prawda jest taka, że jeśli sędzia główny uzbzdura sobie, że coś usłyszał lub zobaczył, to nie ma bata i prawie zawsze się z tego wybroni.

A techniczni to już w ogóle nieraz z tym odlatują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?