1

@Marcin199310 Między 15 marca a 15 czerwca. Szerokie widełki.

0

@Czarny_ck W „naszej rodzimej Ekstraklasie” sędziowie akurat w tym sezonie całkiem pilnują trzymania piłki rękach przez bramkarzy. Ale już ze wznowieniami to przeróżnie. ;)

0

@Zielony55 Okienko zimowe?

9

„Zezwalamy, ale żeby się tu już nigdy nie powtórzyło!”.

Co za kabaret i fikołek. :P

2

Jego to akurat nie ma co słuchać, bo i tak dosłownie zawsze czuje się pokrzywdzony. Przy sytuacjach kontrowersyjnych i przy sytuacjach oczywistych dla całego świata poza nim. Tak już ma. :)

1

@directedbyfcb W lidze to i tak, ale do karnego z Meksykiem miał 89,9% skuteczności, a później 85%. Oba wskaźniki są wybitne.

0

@PietrasCoelho Szczerze to byłoby mi w ogóle wstyd mówić cokolwiek o pogodzie po takim meczu. ;)

0

@PietrasCoelho No wiem, ile było. I co, zawsze chcieliby grać wieczorem? I tak mieli dużą część boiska w cieniu. Już pomijam, że Sevilla też grała w tych samych warunkach...

9

Ja pierniczę, w październiku zagrali przy słońcu, dobrze, że nie spłonęli żywcem. :)

2

A jak dla mnie Araujo włączył w tym momencie swoisty tryb boiskowego idioty. Mógł go wcześniej puścić, bo i tak napastnik nic by najprawdopodobniej z tego nie wykrzesał, to jeszcze z tą nogą poszedł.

0

@dawidlampa „Los Blancos wywierająna Barcelonie”? :)

0

To jest to zdecydowanie Xaviego – według niego chyba z sześciu piłkarzy powinno jednocześnie zdobyć Złotą Piłkę. Chyba by się nią połamali po kawałku. :)

0

@kejdzi Obecne puchary różnią się od Superligi vel Unify League (co to za beznadziejna nazwa swoją drogą...) jedną zasadniczą sprawą – oni tam zakładali awanse i spadki między poszczególnymi poziomami i zupełne uniezależnienie uczestnictwa na dwóch pierwszych poziomach od wyników w ligach krajowych.

I oczywiście dzieleniem kasy, ale to inna bajka.

0

W razie czego klub poda wymówkę, że nie ma przecież sensu grać na dwóch różnych stadionach w Primera División i Lidze Mistrzów, jeśli UEFA nie zgodzi się na tak okrojone Camp Nou. I gitara. :)

0

Oho, szablonik z „ekscytującym procesem” znowu wjechał. :P

Kiedyś w sumie będziemy się jeszcze bardziej śmiali z tego nowego zwyczaju podawania stadionu przed każdym kolejnym meczem u siebie. Na razie to bardziej śmiech przykrywający zażenowanie.

5

Przecież sami wymyślili takie zasady. Tak trudno było przewidzieć, że to mocno prawdopodobne?

0

Maksymalnie do tygodnia? W jeden dzień Laporta napisze pod umową „La”, w następny „por”, a w kolejny „ta”?

0

Brakuje mi w tym wszystkim jednej kluczowej informacji – czy klub płaci miastu tylko za każdy faktycznie rozgrany mecz na Montjuïc, czy płaci z góry za jego zajęcie na jakiś czas, w którym siłą rzeczy nie mogą się odbywać np. koncerty.

2

Póki nie wyjdą tam na rozgrzewkę przedmeczową, nie uwierzę.

8

„Jeśli zamierzasz negocjować, powiedz mi od razu wszystko, czego potrzebujesz i czego chcesz, i nie zmieniaj tego później”.

Co to jest za rodzaj negocjacji, w których nie zmieniasz swojego stanowiska ani o milimetr? Dość „ciekawe” obserwacje pana dyrektora.

1

Nie dość, że w Libii, to jeszcze dogadali się z tym rządem, którego nie uznaje ONZ czy Hiszpania. Bombowo. :)

2

50% szans, Xavi chce, United nie. :)

1

Nie no, nikt mi nie wmówi, że gdyby w tytule zamiast „ogromna liczba” padło 44, to nikt by tego nie kliknął...

0

@Pawlak1992 Nie zdziwię się też, jeśli życzy sobie gwarancji długiego pobytu w jakimś klubie. No to nie ma na co liczyć, zwłaszcza jeśli będzie poświęcał sporo z tego czasu... czytaniu prasy. A z tym przecież miał w Barcelonie hopla.

0

@Lanosss Ale to też ponoć nie jest pierwsza oferta dla Xaviego z tamtych stron, a nigdzie nie poszedł. On chyba chce być w piłce europejskiej jednak, ale za bardzo nie wie, na jakich warunkach. ;)

10

Xavi niestety naprawdę nie sprawia wrażenia kogoś, kto wie jako trener, czego chce.

Już sam wybór kierunku na starcie kariery trenerskiej był wątpliwy, a teraz to już w ogóle trudno się połapać, o co chodzi.

0

To jest dramat, że tę rękę Lengleta musiał oglądać na monitorze i jeszcze odwijać parę razy. Stevie Wonder chyba widział tę rękę, ale gość sprzed monitora uznał, że sam nie da rady tego stwierdzić. :P

0

@bolplast Przecież zawodnicy mogą się przesunąć między gwizdkiem a strzałem.

1

@WaWrzu On akurat tak, ale większość (a przynajmniej znaczna część) nie.

3

@CPuyol Akurat w 1948 w znacznej mierze Izrael uratowały dostawy broni z Czechosłowacji i Związku Radzieckiego. Inna sprawa, że później odwrócili się od nich, gdy do gry jako patron Izraela weszły Stany Zjednoczone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?