Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie dość, że w Libii, to jeszcze dogadali się z tym rządem, którego nie uznaje ONZ czy Hiszpania. Bombowo. :)
2
50% szans, Xavi chce, United nie. :)
1
Nie no, nikt mi nie wmówi, że gdyby w tytule zamiast „ogromna liczba” padło 44, to nikt by tego nie kliknął...
0
@Pawlak1992 Nie zdziwię się też, jeśli życzy sobie gwarancji długiego pobytu w jakimś klubie. No to nie ma na co liczyć, zwłaszcza jeśli będzie poświęcał sporo z tego czasu... czytaniu prasy. A z tym przecież miał w Barcelonie hopla.
0
@Lanosss Ale to też ponoć nie jest pierwsza oferta dla Xaviego z tamtych stron, a nigdzie nie poszedł. On chyba chce być w piłce europejskiej jednak, ale za bardzo nie wie, na jakich warunkach. ;)
10
Xavi niestety naprawdę nie sprawia wrażenia kogoś, kto wie jako trener, czego chce.
Już sam wybór kierunku na starcie kariery trenerskiej był wątpliwy, a teraz to już w ogóle trudno się połapać, o co chodzi.
0
To jest dramat, że tę rękę Lengleta musiał oglądać na monitorze i jeszcze odwijać parę razy. Stevie Wonder chyba widział tę rękę, ale gość sprzed monitora uznał, że sam nie da rady tego stwierdzić. :P
0
@bolplast Przecież zawodnicy mogą się przesunąć między gwizdkiem a strzałem.
1
@WaWrzu On akurat tak, ale większość (a przynajmniej znaczna część) nie.
3
@CPuyol Akurat w 1948 w znacznej mierze Izrael uratowały dostawy broni z Czechosłowacji i Związku Radzieckiego. Inna sprawa, że później odwrócili się od nich, gdy do gry jako patron Izraela weszły Stany Zjednoczone.
0
@CPuyol Nie mówię o tym, tylko mówię o tym, że widocznie stanowisko klubu wyraźnie się zmieniło, a w sumie nie wiadomo za bardzo dlaczego i kiedy.
1
@CPuyol Z drugiej strony jeszcze w 2021, czyli już za rządów Laporty, a daleko przed obecną katastrofą w Gazie, klub wycofywał się ze sparingu z Beitarem Jerozolima, żeby tylko nie grać w Jerozolimie...
0
@Iniesta19820815 Laporta zamilkł, ale dopiero co wiceprezydent Fort zapowiadała, że chcą wrócić na Camp Nou na Real Sociedad. Zapowiadała to we wtorek przed południem, a już po południu klub ogłosił, że jednak nie. :P
2
Mam wrażenie, że wielu dziennikarzy mogło po prostu uznać, że trzech piłkarzy Barcelony w pierwszej dziesiątce to jednak za dużo i stąd miejsce Pedriego jako efekt uboczny.
1
@dawidlampa I zawsze wszystko idzie „zgodnie z planem” w tym „ekscytującym procesie”, a patrzeć na postęp prac to „czysta przyjemność”. :)
0
Ciekawe, czy teraz wszelkiej maści sprzęt i wyposażenie wnoszą na Montjuïc z grubsza ci sami ludzie, którzy w maju wyprowadzali stamtąd Barcelonę na wieki wieków. Na Camp Nou oczywiście „wszystko szło zgodnie z planem, a mecz z Villarrealem miał być ostatnim na Montjuïc”. ;)
https://www.fcbarca.com/126530-barcelona-juz-rozpoczela-przeprowadzke-na-camp-nou.html
8
I co to zniesienie zakazu sędziowania meczów drużyn z tej samej wspólnoty ma wnieść pozytywnego?
0
@Jaan11 To średnio działa, przecież to już zgrana karta. ;)
0
„Czekają nas najprawdopodobniej kolejne tygodnie z doniesieniami o grze na Camp Nou, MontjuÏc, Estadi Johan Cruyff i być może kilku innych stadionach”. :P
0
Kurna, już w sumie sobie przygotowali w klubie i mają kolejną okazję wykorzystać po raz kolejny ten szablon z korpopapką o „złożony i ekscytującym procesie”. :)
18
Kiedyś było oczekiwanie na oficjalne potwierdzenie transferów, później nadeszły czasy na oficjalne potwierdzenie rejestracji transferów.
Teraz nadeszła epoka ogłaszania przed każdym kolejnym meczem u siebie, na jakim stadionie się odbędzie. :P
1
Odklejeniec nie od dziś, ale sam nie wiem, czy też by mnie nagle nie odkleiło, gdyby mój syn i to w takim wieku został jednym z najlepszych piłkarzy na świecie i totalnie odmienił moje życie, katapultując mnie i całą rodzinę o ileś poziomów drabiny społecznej praktycznie z dnia na dzień.
5
„Laporta znowu wygrał! Psy szczekają, karawana jedzie dalej!”.
1
Co to znaczy „paść ofiarą układu głosów”?
3
@Murazor Dla jednych to jest taki żałosny styl bycia, inni takie różne dziecinady uważają za słuszną strategię „gry” w piłkę nożną. A to, że my na trybunach czy przed telewizorami kręcimy z nich bekę czy jesteśmy zażenowani, wliczają chyba w koszty albo mają wywalone.
0
@sokot Trochę tak, zwłaszcza że spokojnie mógłby dać i z pięć kartek więcej, a w tej konkretnej sytuacji główny winowajca (czyli ten, który blokował wznowienie gry) oczywiście nie poniósł żadnych konsekwencji (chociaż kartki nie mógłby akurat za to dostać).
Inna sprawa, że Raphinhi trochę peron odjeżdżał.
12
Kartkę dostał za to, że wznowił z rzutu wolnego bez gwizdka (przecież to nie był zresztą aut).
Sędzia gwizdnął i wstrzymał grę, żeby stojący zbyt blisko gracz Getafe odsunął się, a Raphinia się pogubił i nie poczekał na kolejny gwizdek.
Swoją drogą mógł sobie tę kartkę sędzia odpuścić.
0
@Kuchar Wokół Kurnika Cruyffa, to trochę krótsze kółka mimo wszystko. :)
0
To jest naprawdę spory wyczyn, żeby mają tak komediową konkurencję w lidze bić się jeszcze rok w rok o najwyższe cele w Lidze Mistrzyń. Oby to się kiedyś nagle nie urwało.
5
Albo tu się jeszcze trafi kolejny fart Laporty, jeśli przełożą ten mecz i w nowym terminie jakimś cudem odbędzie się już na Camp Nou. :P