0

Jak mawiał śp. Paweł Zarzeczny, „to nie wywiad, to rozmówka”.

Życzę de Jongowi wszystkiego najlepszego, bo narobiło się wokół niego tyle różnych dziwnych historii, że niektórych nie przekonałby nawet sam Duch Święty, co jest prawdą, a co nie.

3

„Wiesz... ja siedzę daleko i czasami nie jest to najlepszy widok”.

Taki przykładowo Xavi widziałby wszystko najlepiej nawet z tunelu. :)

1

@Czarny_ck To tak do końca nie jest. Nie karze się podwójnie, ale przy próbie zagrania piłki. Gdyby to było np. pociągnięcie za koszulkę albo kopniak gdzieś w kosmos, byłaby czerwona.

1

I to jest właśnie jedna z tych rzeczy, które doprowadziły Barçę na skraj przepaści. Najlepiej wszystkim podnosić pensje, gdy do końca kontraktu jest jeszcze dwa czy nawet dwa i pół roku kontraktu, albo fdy ledwie zdążą parę razy kopnąć dobrze piłkę, ale są z La Masii.

Z całym szacunkiem dla Raphinii, ale... no nie, nie teraz.

12

@kacperFCB_ Powrót do 1:1 to tak od maja jest „na dniach” i jeszcze będzie tak, że będziemy zaskończeni, gdy to się rzeczywiście stanie. :P

0

@Rifek Niestety coś w tym może być. :P

No nic, byle to wszystko zbudowali porządnie. Niepotrzebnie się wcześniej Laporta bawił w niewymuszone niczym deklaracje o powrocie na jubileusz klubu w listopadzie...

0

@Rifek Dlatego pozostaje wierzyć, że „problemy techniczne LaLigi” to wymysł Rico lub kogoś z klubu albo coś, co da się załatwić w parę dni.

Tak czy tak tego transferu nie ogłosiliby przed badaniami i o tym red. Rico chyba zapomniał. ;)

0

@PaCo Już się przebąkuje o lutym, a to pewnie jeszcze nie koniec. ;)

19

No i teraz zagadka, kto tu robi z siebie większego błazna:
1) red. Miguel Rico, bo dziwi się, że nie ogłaszają transferu przed badaniami,
2) La Liga i jej rzekome problemy techniczne,
3) ktoś, kto doniósł Rico o tych problemach technicznych, których nikt inny nie potwierdza.

Nie ma nudy. :)

6

„W zależności od kalendarza Ligi i Mistrzów, termin powrotu ogłosimy wkrótce”.

A to terminarze mają się jeszcze zmienić? :P

1

Czy ktoś może powiedzieć mi, w jaki sposób przywoływanie takich czy innych rekordów miałoby tutaj wpłynąć negatywnie na drużynę? Miałoby to ich rozproszyć czy jak? Mieliby mieć splątane nogi, bo mogą wyrównać rekord zamiast po prostu... wygrać? Nie kumam.

0

@Rifek No ale tu nie jest przecież mowa o 38/38, tylko 8/8. :)

0

@slayer Mam nadzieję, że red. Monfort widział to na własne oczy!

0

Przynajmniej to nie wyjazd do Dortmundu...

16

„Teraz nietrudno zobaczyć go spacerującego po okolicy z rodziną, zawsze w czapce, aby pozostać niezauważonym”.

Nietrudno zobaczyć gościa, który chce pozostać niezauważony. Czy autor przeczytał to na głos chociaż raz? :P

0

W Barcelonie to momentami już tylko przekładania meczów brakuje, bo tu coś jest przełożone, tu coś opóźnione...

0

Powiedział mu rzecz doprawdy wstrząsającą. Sensacje XXI wieku.

0

Jak można mieć jedno celne podanie na minutę?! To jest totalna kompromitacja Getafe, to byłby jakiś kosmos, gdyby jeszcze to wyrównali na 1:1.

Absolutna katastrofa, mieli bodaj mniej 60% celności podań. Więcej niż dwa podania na pięć niecelne. Nie do wiary aż.

2

@oddychaj Więcej – to chyba NBA, NHL, NFL, MLB i MLS w jednym!

3

To jest przede wszystkim w ogóle niedorzeczne, żeby tu był potrzebny VAR. Nie wiem, czego tu sędzia nie mógł zauważyć od razu.

Niedługo sędziowie hiszpańscy będą potrzebowali VAR-u do wiązania butów albo smarowania bułek. Ich brak decyzyjności jest momentami porażający.

0

Co za pierdoły, Deco to może Peñę zapewnić co najwyżej o tym, że drużyna nie zostawi go na parkingu, gdy będą odjeżdżać autokarem ze stadionu. :P

0

@partymaker A Ty oczekujesz, że będą teraz rozliczać Bartomeu? Jego już nie ma, czasu się nie cofnie. Mają teraz też nie robić nic, bo wcześniej zrobili zbyt mało?

0

@T^L Ale oni tu nie są sędziami, tylko raczej... prokuratorami. A wybory nie za rok, tylko przynajmniej za półtora.

0

@partymaker Szczur Bartomeu był u progu wyrzucenia przed końcem kadencji przez wotum nieufności, czyż nie? :)

2

@bodziu11arret Wątpię, większości z nich pewnie nie chciałoby się napisać nawet 10% tego, co tu zaserwowano...

0

Lawina konkretu, nikt nie zaprzeczy. Tyle że Laporta i spółka mogą mieć na to wywalone, bo nic ich do przeprowadzania takich konsultacji nie zmusza.

Swego czasu grupy socios skierowały oficjalnie do zarządu kilkadziesiąt konkretnych pytań i kija z tego wyszło.

3

Nie wiem, czy pomylił 3% z 13%, ale i to byłoby dla niektórych o wiele za grubo.

Przecież choćby taki kopacz zagrał pięć meczów reprezentacji w roku, to pozostałych musiałby zagrać grubo ponad 100. Łysy odleciał. :P

2

@Jonyx Jeszcze gorsze jest, że nie miał dotąd jedynej alternatywy.

0

@Murazor A czy ktoś temu zaprzecza? W tekście jest o tym, że obok tych sytuacji było jeszcze zbyt wiele innych, że pułapek byli w stanie uniknąć. ;)

1

@Sebolinho Nie jestem żaden „wy biali”, ale też miłej niedzieli. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?