1

Red. Masnou odkrywa tajniki powiązań Raphinhi i Deco, normalnie kataloński „njus” miesiąca!

8

O, jak brakowało mi nowych wieści o Byłym Szwagrze!

10

Współczesna piłka nożna – zwłaszcza w niektórych krajach – to jakaś osobliwa mieszanka dzikiego kapitalizmu z biurokratyzowaniem i regulowaniem tego, tamtego i owego...

1

@michal26 Z naszej perspektywy tak. Z hiszpańskiej raczej nie, bo ostatni raz nie wyszli bezpośrednio z grupy eliminacyjnej do czegokolwiek 20 lat temu...

2

@on1977 I trenuje po kryjomu, pod osłoną nocy? :)

0

No co, cztery miesiące to cztery miesiące. ;)

0

@Gruak Widocznie sobie wymyślił, że to właśnie dlatego. :P

0

@dawidlampa Nie, żeby to przypadkiem robił też w Barcelonie. ;)

0

Mają tylko 13 punktów, wygrali cztery mecze i jeden zremisowali.

1

@on1977 Wymyślony z grubsza właśnie po to, żeby niemal zlikwidować mecze towarzyskie reprezentacji w Europie. Czyli z grubsza... dla kasy, taka prawda.

0

@R_da_Souza_Faria Oby, chociaż to nie jedyne zdjęcie, jakie widziałem.

0

@on1977 To znaczy który? :)

3

No na ten moment to żaden z tych trzech stadionów nie spełnia wymogów i takie są fakty. :P

0

@koziar No tak, już z wkurzenia przegapiłem ten fragment, dziękuję. To jest po prostu tak absurdalne, że mózg siada. :P

@dawidlampa Tyle że z drugiej strony ja nie widzę większego powodu, żeby za kontuzje musiał się wybitnie tłumaczyć. Uważam wręcz, że trochę się z tego robi nagonka. Co w sumie taki de la Fuente ma zrobić, że zamienili mecze towarzyskie na nietowarzyskie? To nie do końca on i inni selekcjonerzy powinni byc adresatami aż takich pretensji. Oni są rozliczani z wyników i trenerzy klubowi są rozliczani z wyników.

A to, że gość wybrał najdurniejszą chyba możliwą linię „obrony”, to inna para kaloszy. ;)

4

Mam chwilami wrażenie, że pismacy powoli i nieśmiało, ale jednak, zaczynają pisać hagiografię Flicka w Barcelonie. A to się może skończyć potężnym gruchnięciem, gdy coś mocno nie pójdzie.

A jak dobrze wiemy, miejscowi pismacy są zdolni do zamęczenia i wykończenia dowolnego trenera w mig.

6

Ten znowu pieprzy o trzech procentach czy ile tam. Oni to chyba faktycznie liczą przez podzielenie minut w reprezentacji przez ich sumę z minutami wszystkich meczów ligowych wszystkich drużyn, np. 15 meczów Hiszpanii przez 395 meczów Primera División i reprezentacji).

Nie wiem, skąd indziej można wziąć tak absurdalną liczbę. Ale jaki, do cholery, wpływ na liczbę minut w reprezentacji przykładowego Carvajala i jego zmęczenie ma mecz Osasuny z Almeríą?

Ma sporo racji o tyle, że skoro każą mu cały czas grać o pełną pulę, to on robi, co może, żeby tak było. Za to mu płacą. Ale tymi „trzema procentami” po prostu się ośmiesza.

Jeśli ktoś z Was ma jakiś inny pomysł, o czym on chrzani, będę wdzięczny.

0

@RoberDzik A przecież one będą tylko płowieć z biegiem czasu...

1

„CIężki orzech do zgryzienia”.

Myślę, że jednak twardy orzech. :)

1

Tak szczerze jestem zdumiony jasnością tego odcienia niebieskiego. Wiadomo, że w mozaice z czerwonym z dalszej odległości będzie wyglądał na ciemniejszy, ale i... ta czerwień jest zaskakujące jasna.

Nie są to na pierwszy rzut oka barwy Barcelony, tylko dość daleka „wariacja”.

No i trochę dziwię się, że są montowane już teraz. Co się tego będą musieli naczyścić później, nie zazdroszczę. Mam nadzieję, że to nie jest krok propagandowy.

3

Mam nadzieję, że nie ma tam zorganizowanych grup robotników serbskich i kosowskich...

3

@tbas On inaczej nie umie, bo uparł najpierw niepotrzebnie z listopadem. A przecież gdyby powiedział już dawno, że to najpredzej wiosną, to każdy wcześniejszy termin mógłby ogłosić jako sukces...

18

To chyba ostatnia wypowiedź tego jegomościa jako członka zarządu. :P

0

@[Oli] Nie, to Barcelona musi zapłacić np. Zniczowi. Tyle że oni tych pieniędzy nie zobaczą, póki Barça nie rozliczy się z Bayernem. ;)

5

@don'T.R.I.P.e To jest sprawozdanie za zeszły sezon, do czerwca.

11

Mają tam w Hiszpanii wyjątkowy talent do rozdmuchiwania totalnych pierdół. Aż dziw, że nie wrócili do tego, że mu Lewandowski ręki nie podał czy coś 146 lat temu.

27

@Moczymorda36 @Lidwinho Panowie, peron ironii chyba wam odjechał. :P

0

@th@les Pewnie nie dałbym Peñi tylko 3,5, ale i 5,0 nie. Mimo wszystko nie miał prawie czego wpuścić, a jednak przypadków zachowań nieco paralitycznych miał zbyt wiele.

2

No, z tym „jak najmniejszym rozgłosem” to się udało doskonale. :)

6

Co skłania niektórych z szanownych Kolegów i Koleżanek, żeby dać mniej niż ocenę wyjściową Torresowi? Co on zdążył spieprzyć oprócz tego, że ogólnie jest ostatnio bezużyteczny?

0

@Gaudi79 W listopadzie będzie można odwiedzić Camp Nou w kasku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?